Proszę o opinie na temat wesela w "Panoramie" w S. Wiśniczu.

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
katarzynka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 4 stycznia 2013, 21:01
Kontaktowanie:

Proszę o opinie na temat wesela w "Panoramie" w S. Wiśniczu.

Postautor: katarzynka » piątek, 4 stycznia 2013, 21:10

Przygotowujemy się z narzeczonym do przyjęcia weselnego, chciałam poprosić o opinie na temat restauracji/hotelu Panorama w starym wiśniczu. Jesteśmy ze śląska ale urzekły nas okolice Bochni i chcemy tam się pobrać, niestety nie wiemy jaką opinie ma Panorama. Wstępnie zarezerwowaliśmy tam sale ale nie wiemy czy to odpowiednie miejsce, bardzo proszę o wasze odczucia co do tego miejsca, bardzo mile widziane opinie par, które w tym miejscu robiły swoje wesele.

alibabka
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 7 stycznia 2013, 14:41
Kontaktowanie:

Re: Proszę o opinie na temat wesela w "Panoramie" w S. Wiśniczu.

Postautor: alibabka » poniedziałek, 7 stycznia 2013, 15:00

Witam :) mogę się wypowiedziec na ten temat, ponieważ dwa lata temu moja siostra miala tam wesele. Nie wiem jak jest teraz ale wtesy było świetnie, jedzonko pyszne, obsługa na wysokim poziomie. Niestety na moje wesle jest za mała ponieważ mam okolo 150 gości... :(

od razu zaznaczam że nie jest to reklama tylko dlatego że to mój pierwszy post poptrostu chcę pomóc, bo wiem jakie cenne są każde informacje na temat sali weselnej na swoim przykładzie...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Proszę o opinie na temat wesela w "Panoramie" w S. Wiśniczu.

Postautor: belzebub » poniedziałek, 7 stycznia 2013, 15:13

5 tematów nizej jest temat z opiniami o panoramie.- no chyba ze o inna panorame chodzi :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości