Videofilmowanie-Państo Świerszyk

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
niki17xx
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 24 grudnia 2012, 19:19
Kontaktowanie:

Videofilmowanie-Państo Świerszyk

Postautor: niki17xx » czwartek, 24 stycznia 2013, 16:48

Czy ktoś może mi napisać jak Oni robią zdjęcia? Chodzi mi o jakość? Czy miał ich ktoś na ślubie?

-- czwartek, 24 stycznia 2013, 16:48 --

Hej ponawiam pytanie... Zna ktoś VIDEO-FILMOWANIE EVA z Bochni lub z Łapczycy ? Piszą się Świerszczyk....Czy ktoś może wyrazić opinie o ich pracy? Jak nagrywają wesele i robią zdjęcia???

wojciech66
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 22 sierpnia 2012, 09:51
Kontaktowanie:

Re: Videofilmowanie-Państo Świerszyk

Postautor: wojciech66 » niedziela, 27 stycznia 2013, 11:30

Państwo Świerczek chyba. Filmowali moją studniówkę i z filmu byłam zadowolona a co do relacji z wesela znam tylko jedną parę korzystającą z ich usług i byli zadowoleni.
viewtopic.php?t=8023

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Videofilmowanie-Państo Świerszyk

Postautor: renowacja » niedziela, 27 stycznia 2013, 11:58

Byłem na 3 weselach z ich udziałem i później młodzi chwalili ich prace

niki17xx
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 24 grudnia 2012, 19:19
Kontaktowanie:

Re: Videofilmowanie-Państo Świerszyk

Postautor: niki17xx » poniedziałek, 4 lutego 2013, 16:26

Aha rozumiem to dobrze,ale bardziej interesuje mnie jak robią zdjęcia? Czy są fajnie zrobione czy jakoś najprościej jak się da...?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości