wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
parasol13
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 09:13
Kontaktowanie:

wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: parasol13 » czwartek, 3 maja 2012, 09:26

Drodzy użytkownicy, proszę o opinie osób które miały wesele w tym hotelu. Opinie które krążą nie są zbyt pochlebne w zakresie, który dotyczy "posiłków". Z uwagi na to, że sama w miesiącu sierpniu 2012 mam tam przyjęcie weselne osobiście udałam się parę tygodni temu na obiad do hotelu Kasztel. Negatywne opinie o jedzeniu się potwierdziły - co gorsze - lepsze jedzenie wydają w przydrożnym barze:/ jestem załamana, proszę o opinie - może coś przez ten czas się zmieniło :?

turkusowa
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 21:06
Kontaktowanie:

Re: wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: turkusowa » piątek, 4 maja 2012, 17:19

podbijam wątek, bo sama mam tam rezerwację na przyszły rok i nie ukrywam że mnie zaniepokoiłaś :?

parasol13
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 09:13
Kontaktowanie:

Re: wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: parasol13 » niedziela, 6 maja 2012, 15:10

Z tego co wiem, został zmieniony kucharz całkiem niedawno - mam nadzieję, że na lepsze. Zamierzam znowu w niedługim czasie wybrać się na "smakowanie podstawowych potraw" - ale na ile to będzie miało odzwierciedlenie w tym co na weselu będzie podawane - nie wiem:/. Nie mam dużych wymagań byle było smaczne, świeże - a nie odgrzewane i przypalone - bo to mnie z nóg powaliło.

wwwojtek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 19 maja 2012, 15:00
Kontaktowanie:

Re: wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: wwwojtek » sobota, 19 maja 2012, 15:12

ja również jestem zainteresowany opinią o tej restauracji. Mamy w 2012 wesele tam i chętnie poznam opinie kogoś kto już tam miał przyjęcie. Proszę:)

-- sobota, 19 maja 2012, 14:12 --

a można pisać na gg jak ktoś nie zarejestrowany - bardzo mi zależy na opiniach:
9580061

parasol13
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 09:13
Kontaktowanie:

Re: wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: parasol13 » poniedziałek, 21 maja 2012, 18:22

Szanowny Kolego Wojtku, jeśli pozyskasz jakieś informacje nie omieszkaj ich przekazać. Ja z całą pewnością po swoim weselu podzielę się wrażeniami i obserwacjami. Pozdrawiam.

lukasz25
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 26 maja 2012, 10:47
Kontaktowanie:

Re: wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: lukasz25 » sobota, 26 maja 2012, 11:08

DO WSZYSTKICH KTORZY TWIERDZA ZE JEDZENIE JEST NIEDOBRE otoz jestem tam praktycznie co weekend i ani na jedzenie ani na obsluge zlego slowa powiedziec nie mozna porcje sa duze i smaczne cenowo tez zadowolony jestem wiec nie rozumiem skad biora sie takie opinie ze jedzenie jest niedobre bo naprawde jest smaczne obsluga restauracji swietna pod wzgledem kultury jak i "techniki" a Ci ktorzy maja tam wesele to niech rowniez poszukaja opinii na inych forach a nie wierza jednemu postowi np booking.com

parasol13
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 09:13
Kontaktowanie:

Re: wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: parasol13 » poniedziałek, 28 maja 2012, 18:19

Niestety nie ma na żadnym innym forum opinii o tym hotelu, przecież dopiero co pracuje na swoją nazwę. Oczekujemy cierpliwie na obiektywne oceny osób, które miały przyjęcia weselne w tym hotelu. Mowa jest nie o obsłudze a o tym co na talerzu.

agnieszka75
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 3 listopada 2011, 12:47
Kontaktowanie:

Re: wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: agnieszka75 » piątek, 3 sierpnia 2012, 07:17

Jestem bardzo krytycznym klientem bo pracuje rowniez w uslugach i musze przyznac ze Hotel Kasztel wywiazal sie na 5 z plusem podczas wesela mojej siostry. Jedzenia bylo pod dostatkiem, oprocz goracych dan byly stoly z zimnym bufetem, z mnostwem jedzenia. Dodatkowy atut to dostepne dania dla wegetarian i alergikow ; w koncu moglam cos zjesc na weselu :). Obsluga pracowala szybko i sprawnie. Minusem jest zbyt slaba klimatyzacja nie spelniajaca swojej funkcji podczas upalow i moze przystrojenie sali w kwiaty polecalabym zrobic samemu lub zatrudnic profesjonalistow. Jedzenie i obsluga jedne z najwazniejszych elementow wesela byly na wysokim poziomie.

dziewczyna93
Częsty gość
Posty: 97
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 20:57
Kontaktowanie:

Re: wesele w HOTELU KASZTEL - fatalne jedzenie

Postautor: dziewczyna93 » poniedziałek, 17 września 2012, 18:16


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości