Centrum Rozrywkowo-Konferencyjne Planeta w Brzesku - opinie

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kbg26
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 16:05
Kontaktowanie:

Centrum Rozrywkowo-Konferencyjne Planeta w Brzesku - opinie

Postautor: kbg26 » wtorek, 28 lutego 2012, 16:19

Witam serdecznie,

Chciałam zapytać czy ktoś z forumowiczów urządzał lub bawił się na weselu w Planecie??
Co myślicie o kuchni, obsłudze? Czy właściciel/menadżer jest w porządku jeśli chodzi o załatwianie spraw związanych z imprezą?
Rozważam organizację tam własnego wesela więc będę wdzięczna za wszelkie informacje. Z góry wielkie dzięki ;)

odi8182
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2012, 21:49
Kontaktowanie:

Re: Centrum Rozrywkowo-Konferencyjne Planeta w Brzesku - opinie

Postautor: odi8182 » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:04

Jeżeli ma ktoś problemy ze znalezieniem strony polecam konsultantki slubne, które bardzo chentnie zajmą sie organizacja waszego wesela i to czy jest cos wolne i gdzie nalezy do ich poszukiwan . A w razie potrzeby pomoga z reszta spaw potrzebnych. Robia to solidnie i nie drogo. Z tego co wiem fima "opoka" z breska maja strone na facebooku.

https://www.facebook.com/KonsultantkiSlubne
http://smierc.org/news/index.php

planeta1
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 12 października 2012, 12:46
Kontaktowanie:

Re: Centrum Rozrywkowo-Konferencyjne Planeta w Brzesku - opinie

Postautor: planeta1 » piątek, 12 października 2012, 13:26

Witam,
raczej spóźniłam się z odpowiedzią, ale może komuś innemu się przyda:)

Zorganizowałam w Planecie swoje wesele na 100 osób i na początku miałam wiele obaw, bo to nowy obiekt, jak się okazało niesłusznie...
Od początku manager podchodził profesjonalnie do spraw organizacyjnych, nie było najmniejszych problemów. Jedzenie na przyjęciu było pyszne, wszyscy chwalili, obsługa sprawna, uśmiechnięta i miła, a sam manager przez całą noc był na sali i wszystko miał na oku:)

Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal i zapewniam, że nie jest to autoreklama :)

pozdrawiam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości