Restauracja UŁAN w Lipnicy Murowanej

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
xpresion
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 27 grudnia 2011, 12:38
Kontaktowanie:

Restauracja UŁAN w Lipnicy Murowanej

Postautor: xpresion » wtorek, 27 grudnia 2011, 12:51

Witam
Planuję zorganizować wesele na 80-100 osób. Zainteresowałem się restauracją Ułan. Co myślicie o tym miejscu? Czy ktoś z Was był na weselu w tym miejscu?

klara555
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 21:09
Kontaktowanie:

Re: Restauracja UŁAN w Lipnicy Murowanej

Postautor: klara555 » wtorek, 27 grudnia 2011, 20:30

na weselu nie byłam ale chodzę tam nie raz na obiad. :)

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Restauracja UŁAN w Lipnicy Murowanej

Postautor: przemo » środa, 28 grudnia 2011, 11:20

Heh, świetnie. No to mogłaś już napisać chociaż jakie jest jedzenie, jak długo się czeka, czy obsługa jest miła.. A tak to co miał wnieść ten Twój post do tematu? ;) chciałaś się nam pochwalić? ;)
Nie obraź się ;;)

Pozdrawiam.

klara555
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 21:09
Kontaktowanie:

Re: Restauracja UŁAN w Lipnicy Murowanej

Postautor: klara555 » niedziela, 22 stycznia 2012, 15:53

chodzi o to że tam wracam, więc nie jest źle, a chwalić nie ma, się czym każdy chodzi do restauracji!!! Obsługa miła, w miarę szybko podają, to co jadłam jest smaczne ale zależy od osoby, każdemu smakuje co innego. więc moja rada, sam się tam wybierz i sprawdz jakie mają menu na takie imprezy i spróbuj.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości