Wesele w hotelu Zalesie - opinie

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
Ozi1978
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 13:09
Kontaktowanie:

Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: Ozi1978 » wtorek, 20 września 2011, 13:25

witam,

proszę o opinie jeżeli chodzi o organizajcę wesla w hotelu Zalesie.

jerzyk
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 00:29
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: jerzyk » środa, 4 stycznia 2012, 13:43

Brat miał fatalne doświadczenia z nimi. Odradzam stanowczo. Kicz, tandeta, a na dodatek drożyzna. Organizacja fatalna, nieprzystępne kierownictwo,trudno z tymi ludźmi się dogadać. Jakby wielka łaskę Ci robili że tam możesz zrobić wesele. Poza tym odradzam wesela powyżej 120os. ciasnota straszna w lecie jak na patelni a klimatyzacja na paradę tam chyba jest. Wielkie halo bo poprosisz żeby właczyć to oburzenie jakbyś kto wie co chciał. Toaleta az się prosi o remont. To nie jest lokal na miare dzisiejszych standardów.

ho12ho
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2012, 22:40
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: ho12ho » czwartek, 5 stycznia 2012, 07:34

A możesz jakoś sprecyzować: kicz, tandeta? Bo lokal wygląda wg mnie ogólnie OK. Kiedy brat miał wesele? dawno temu?
I co to znaczy organizacja fatalna? z czym były problemy?

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: belzebub » czwartek, 5 stycznia 2012, 08:06

Bylem tam na weselu 4 lata temu :P i bulo genialnie.. super obsluga ( zapewne juz sie zmienila) super jedzenie , fajny ogrod i duzo miejsca na polu ( w lecie dobra sprawa) ..Ogolnie bardzo czesto wspominamy to swietne wesele .

jerzyk
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 00:29
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: jerzyk » czwartek, 5 stycznia 2012, 12:42

1. "Opinie na temat jedzenia w restauracji Zalesie?!
przez ho12ho » niedziela, 1 stycznia 2012, 22:57

Mam powazny zamiar popelnic malzenstwo i zorganozowac wesele w Zalesiu. Czz mozna liczyz na pomoc forumowiczow na temat tego miejsca, jedzenia itp"

2. "Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie
przez ho12ho » czwartek, 5 stycznia 2012, 07:34

A możesz jakoś sprecyzować: kicz, tandeta? Bo lokal wygląda wg mnie ogólnie OK. Kiedy brat miał wesele? dawno temu?
I co to znaczy organizacja fatalna? z czym były problemy?A możesz jakoś sprecyzować: kicz, tandeta? Bo lokal wygląda wg mnie ogólnie OK. Kiedy brat miał wesele? dawno temu?
I co to znaczy organizacja fatalna? z czym były problemy?"


Klienci się wykruszyli Pani Aneto?? Żałosne!!!!!

ho12ho
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2012, 22:40
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: ho12ho » piątek, 6 stycznia 2012, 17:35

Z całym szacunkiem dla Pani Anety, piersi mi jeszcze nie urosły (co nie znaczy, że jestem dziewczynką) więc zgaduj dalej Sherlocku Holmsie albo odpowiedz na pytania :D

justyna
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 26 sierpnia 2009, 17:02
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: justyna » wtorek, 10 stycznia 2012, 09:06

Ha oczywiście jak to na forum pyskówka jak tralla, specyfika internetu polega na tym ,że każdy może zmieszać z błotem kogo chce i jak chce. Jak chcesz sie dowiedzieć coś o weselach w Zalesiu to najlepiej zapytać ludzi którzy tam mieli wesele. Ja osobiscie mam w tym roku we wakacje i właśnie w Zalesiu ponieważ moja siostra też tam miała wesele i wszyscy byli bardzo zadowoleni czy to sie "jerzykowi" podoba czy nie. Jedzenie było super i obsługa też , a jak masz coś do szefostwa to sobie to wyjśnij sam "face to face" jak masz odwagę a nie tak po kryjomu. A tak nawiasem żeby temat wyczerpać dla zainteresowanych bo ja do takich należę to od jesieni trwają tam grube remonty, cały taras na lato bedzie funkiel nówka i toalety też ha :P

czarna77
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2011, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: czarna77 » środa, 11 stycznia 2012, 09:35

Hej ludziska o co chodzi z tym Zalesie, wynika z tego że ktoś kogoś nie lubi czyż nie?
Mam dwoje rodzeństwa i zarówno ja jak i oni mieliśmy urządzane przyjęcie weselne w restauracji Zalesie, i powiem Wam szczerze zupełnie nie rozumiem tych niekompetentnych opini dodanych przez jednego uczestnika blogu. Rodzice moi bo to przeciez oni nam te wesela sponsorowali i chwała im za to byli tak zachwyceni ta restauracja i obsługa ze nawet nie macie pojecia i sprawdzilo sie to w 100% poniewaz z roku na rok tam sie pojawialiśmy, po prostu super. Nie rozumiem opini ludzi ktorzy nie mieli z takimi imprezkami do czynienia a potrafia gorąco namieszac. Jedzenie wyśmienite obsługa super zarówno restauracyjna jak i hotelowa naprawde nie ma co im zażucic, wedłu mnie ktoś po prostu nie lubi szefowej czyli Pani Anety jak dobrze pamiętam bądź ktoś pracuje w konkurencji i szuka sobie klientów ale sorki to nie taka droga ku temu. Ja sobie zdaje sprawe ze w tej chwili jest ciężko klienta zdobyc ale myśle że Zalesie nie ma z tym problemów a przekonajcie sie i wpadnijcie czasami tak jak ja to robie a wtedy będziecie mogli wydawać jakiekolwiek opinie. Ktos tu komus dołki kopie i sądze że jest to ta sama osoba bo podobne opinie wydawała o zabawie Andrzejkowej na której chyba w rezultacie nie była. Pozdrawiam gorąco.

Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: Terka » środa, 11 stycznia 2012, 11:32

A ja wlasnie tam pojde na wesele siostrzenicy za rok :))
Potrzebowala ciocinej pomocy w sprawie wyboru sal ... troche jeździlysmy po lokalach, rozmawialyśmy, pytałysmy no i zdecydowala się na Zalesie. Ja bylam tam ubieglego lata, nie mialam najmniejszych zastrzeżeń ( no moze drobne 'ale' do dzialania klimy) Szefowa wydawala sie konkretną osoba, jasno przedstawiła wszystkie sprawy, płatności, menu itp.... Trwają tam jakieś prace remontowe na zewnątrz, jak powiedziala nam pani to budowana jest dodatkowa sala dla palaczy ... o reszte nie pytalam bo mam nadzieje ze zakonczą prace przed grudniem :)
Przy okazji spałaszowalam porcje pysznych,ruskich pierogow.... tak jakos mi zapachnialo :)

akab
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 13:55
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: akab » czwartek, 12 stycznia 2012, 07:45

Byłam na jednym weselu w Zalesiu - i żałuję że tylko na jednym. Jedzenie świetne w ilościach hurtowych, obsługa bezszmerowa :), wódka zmrożona - czego chcieć więcej od lokalu?

przemsu
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 31 sierpnia 2010, 19:57
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: przemsu » czwartek, 12 stycznia 2012, 08:41

Czarna już Ci Linux odpisał w temacie o andrzejkach co o tym myśli.

czarna77
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2011, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: czarna77 » czwartek, 12 stycznia 2012, 15:53

Tak tak ten Linux to działa na bochnianinie pod różnymi nazwami użytkownika dlatego nie wiem czy warto czytać to co pisze, pozdrawiam.

kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: kasiorek » piątek, 13 stycznia 2012, 21:18

W ubiegłym roku miałam tam swoje wesele. Wszystko było w jak najlepszym porządku, jedzenie smaczne nie do przejedzenia, miła obsługa. Zarówno my jaki nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni z całego wesela. Nie mielismy zadnych problemem z szefostwem p. Aneta jak i pracownicy zawsze słuzyli pomocą, doradzali. Nikt nikomu jak to jerzyk pisał łaski nie robił. Drożyzna??? przejdź sie jerzyk po innych lokalach zobaczymy gdzie zaproponują ci to samo( chodzi mi o menu) za rozsądna cenę. A wiem co piszę bo sama przez miesiąc obeszłam wszytkie lokale w Bochni i okolicach i mam rozeznanie co każdy oferuje. Jeżeli ktoś ma jakies pytania zapraszam na priv :)

mala25
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2012, 14:17
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: mala25 » sobota, 14 stycznia 2012, 14:20

Witam,czy orientuje sie ktoś jak wyglada sprawa z platnosciami za przyjecie?
Chodzi mi o to czy cala kwote placi sie przed czy juz po weselu?
I jak z jedzeniem?

Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: Terka » sobota, 14 stycznia 2012, 23:47

172 zl. od osoby.
Przy podpisywaniu umowy placisz zaliczke 1000 zl ..... za 4 miesiace placisz nastepny 1000 a reszte juz chyba po weselu. Pisze 'chyba' bo tak do konca sie siostry nie wypytywalam, tak wywnioskowalam tylko z rozmowy .Wesele musi byc na min. 80 osob .... Nie wiem co masz na mysli pisząc o jedzeniu.... czy chodzi Ci o to, czy smaczne ...... czy moze co z pozostalym jedzeniem juz po przyjeciu ?

mala25
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2012, 14:17
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: mala25 » niedziela, 15 stycznia 2012, 15:18

Dzieki za odpowiedz.172zl od osoby na ten rok?
A piszac o jedzeniu mialam na mysli to czy zimna plyta jest na stolach czy jest to w postaci szwedzkiego stolu podane.

Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: Terka » wtorek, 17 stycznia 2012, 00:55

Ceny obowiazują na ten rok .... Zimna plyta na stolach.... Stół szwedzki, fontanna z czekolady,fontanna z sera, barek sa za doplatą ... ale ile to juz nie pamietam. Siostrzenica bedzie miala wesele w grudniu i w umowie jest napisane , ze w ramach inflacji cena moze ulec zmianie max. 1 - 3 % :)

Ozi1978
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 13:09
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: Ozi1978 » czwartek, 9 sierpnia 2012, 11:38

Jakies nowe opienie o weselu w Zalesiu, bo widziałem że coś się rozbudowali,

kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: kasiorek » niedziela, 12 sierpnia 2012, 13:29

Zalesie rozbudowało się ale tuż obok hotelu, powstala nowa pizzeria Tratorria. Nie miałam okazji jeszcze spróbować tam pizzy ale napewno nastapi to niebawem:) Natomiast co do wesela byłam tam gosciem całkiem nie dawno i stwierdzam że wszytko było bardzo dobre i w bardzo dużych ilościach. Inni goście też bardzo sobie chwalili. Obsługa na najwyższym poziomie. Miałam tam również swoje wesele przeszło 2 lata temu o czym już we wczesniejszym poscie pisałam z którego byłam bardzo zadowolona i zdania nie zmieniłam również jako niedawny gość.

Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: Wesele w hotelu Zalesie - opinie

Postautor: Terka » poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 00:46

Już gdzieś pisałam o wrazeniach z przyjęcia na Zalesiu. Otóż obsługa miła, szybka ...nic dodać, nic ująć. Krem z pieczarek źle podany i wrażenie estetyczne bleeeeeeeee...bryja która nawet była smaczna:) Mięska pyszne,dodatki również.... polecam tortille z ziemniaków,powaliła mnie i do dzis szukam przepisu żeby taką zrobić !!! Surówki nie doprawione... Stanowczo NIE mówie, jeżeli chodzi o torta , placki i ciasteczka!!!! Tort paskudny, mało ciasta, mnóstwo masy z margaryny .... wygląd ok.. Placki mało smaczne.....drobne ciasteczka , no cóż to już paskudztwo było ! :) Nie wiem kto im je piecze ....ale gorszych w zyciu nie jadłam! Tak więc są 'za' i 'przeciw'.... W skali 1:10 ....daje 6 ....Jak wniesiecie swoje wypieki .... będzie wyżej :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości