Wiliband super zespół muzyczny!!!

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mixis
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 16 stycznia 2011, 19:25
Kontaktowanie:

Wiliband super zespół muzyczny!!!

Postautor: mixis » niedziela, 13 lutego 2011, 10:14

zastanawiasz się jaką kapele chcesz mieć na wesele? WILIBAND będzie najbardziej odpowiednim zespołem na twoim weselu. Wiem co mówie gdyż oni grali u mnie na moim weselu, tak świetnie wymiatali że goście którzy już wycodzili wracali spowrotem sie bawić a njważniejsze jest przecież aby goście weselni dobrze sie bawili.przy takiej muzyce można by było cały tydzień szaleć :D.super brzmiący sprzęt, naprawde szeroki wybór piosenek, szaleństwo do białego rana!to jest to!polecam gorąco a napewno nie pożałujesz!

kate67
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 4 stycznia 2012, 15:21
Kontaktowanie:

Re: Wiliband super zespół muzyczny!!!

Postautor: kate67 » środa, 4 stycznia 2012, 15:38

Oj tak :) również ich polecam.Byłam na weselu i sylwestrze jak on grali,nogi same rwały się do tańca :) Zaklepałam sobie ich na swoje wesele i mam nadzieję że też dadzą czadu!! :)

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Wiliband super zespół muzyczny!!!

Postautor: belzebub » środa, 4 stycznia 2012, 16:45

zaraz 10 nowych uzytkownikow sie pojawi zeby zareklamowac kapele...Zenujace/./
Nie mozecie wprost napisac ze macie kapele i oferujecie swoje uslugi...

StaszekFistaszek
Częsty gość
Posty: 90
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 23:17
Kontaktowanie:

Re: Wiliband super zespół muzyczny!!!

Postautor: StaszekFistaszek » środa, 4 stycznia 2012, 18:12

haha co za żal

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości