Borek - wesele - oceny

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tosiek
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 25 lipca 2010, 15:05
Kontaktowanie:

Borek - wesele - oceny

Postautor: Tosiek » piątek, 1 października 2010, 11:19

Witam,
Jak oceniacie wesela w Borku? Głównie interesuje mnie obsługa, jedzienie, kucharz bo jaka sala to każdy widzi;) Cena nawet nie jest wygórowana, więc ciekaw jestem czy wszystko tam jest ok. Proszę o opinie!:)

maja:)
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 13 kwietnia 2010, 11:50
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: maja:) » piątek, 1 października 2010, 15:49

Witam. Z tego co słyszałam od kilku znajomych to nieciekawie to wygląda.. jedzenie takie sobie a obsługa to dramat niczego nie można się było doprosić... ale z kolei jedna osoba mówiła że jest bardzo zadowolona że jak dla niej było ok więc nie wiem od czego to jest zależne.. może od tego że każdy ma inne wymagania. ja osobiście tam nie byłam na weselu więc nie wiem ale jak dzwoniłam z zapytaniem o termin to cały przyszły rok mają zajęty ;/ więc chyba to też o czymś świadczy...:)

Tosiek
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 25 lipca 2010, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: Tosiek » poniedziałek, 4 października 2010, 10:06

To nikt nie był? Nikt nie robił wesela w Borku? Nikt nie pomoże?

Awatar użytkownika
fryzo
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 24 września 2005, 09:14
Lokalizacja: Stary Wiśnicz
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: fryzo » poniedziałek, 4 października 2010, 23:45

Borek to najlepsze miejsce na wesele w powiecie. Świetna lokalizacja, super jedzenie obsługa też niczego sobie. Polecam bywam tam bardzo często na weselach i naprawdę nie ma się do czego przyczepić, może tylko do tego, że jak jest ładna pogoda to ciężko ludzi utrzymać w lokalu bo rozchodzą się po całym balatonie i na gorące posiłki jest ciężko zwołac wszystkich a tak pozatym to wszystko ok. Jak dla mnie w okolicach Bochni liczą się tylko 3 knajpy CAW BOREK, ALLEGRA GIERCZYCE i GOSPODA NAD RABĄ (TANKOWNIA) POLECAM

Urszula
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 12 października 2010, 17:21
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: Urszula » wtorek, 12 października 2010, 17:26

A może ktoś miał przyjęcie weselne na tej nowej sali aquarius w Borku? Prosze o opinie, bo za tydzień płacę zaliczkę za tą salę :mrgreen:

Fasolka
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:00
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: Fasolka » wtorek, 2 listopada 2010, 22:34

Ja miałam w tym roku właśnie w Borku wesele, ale w Restauracji Myśliwskiej. Jestem naprawdę zadowolona, goście mam nadzieję że też. Z kierownikiem można swobodnie porozmawiać, na pewno dobrze doradzi i pomoże, bo ma już spore doświadczenie, chociaż taki młody. Osobiście POLECAM i jeśli miałabym teraz wybierać, wybrałabym znowu ten sam lokal :)

karo122
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 21:13
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: karo122 » czwartek, 3 marca 2011, 21:20

Witam!

czy ktoś miał organizowane wesele w Aquariusie?? różne opinie się słyszy gł na temat jedzenia i obsługi.. Proszę o opinie kogoś kto miał tam swoje wesele lub był uczestnikiem
pozdrawiam:)

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: sprinter » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 18:36

Miałem i oczywiście polecam. Wszystko odbyło się zgodnie z palnem. jedzenie bardzo smaczne i przedewszystkim gorące ( różne opinie słyszałem przed weselem ), bardzo miła i grzeczna obsługa ( tutaj również rózne opinie wcześniej krążyły). Goście zachwyceni . Oczywiście POLECAM

wiola883
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 1 czerwca 2012, 10:34
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: wiola883 » piątek, 29 czerwca 2012, 12:33

potrzebuje nowych opini na temat tej sali planuje tam wesele i jestem ciekawa waszych opini na ten temat :D

pscolkakrak
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2012, 15:40
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: pscolkakrak » piątek, 26 października 2012, 10:48

Witam

Mieliśmy tam ślub w Maju i po przeczytaniu kilku opinii na internecie miałam pewne obawy ale nie potrzebnie. Pan kierownik był cały czas do naszej dyspozycji bardzo dużo miałam pytań i byłam z nim w stałym kontakcie także naprawdę super. Ma duże doświadczenie i wiedzę.Na dodatek była całą noc na weselu i kontrolował wszystko. Obsługa miła i uśmiechnięta nie było z niczym problemu, Jedzenie pychota zresztą cena za osobę nie jest wysoka. I co najważniejsze wszystko w cenie za wyjątkiem alkoholu.

Jedynie co mogę uczulić to jeśli wybieracie cukiernie tradycyjną z Bochni( mają razem kontrakt i wszystkie wypieki w cenie wesela są od nich) to nie polecam kombinować z tortem. U nas im w ogóle nie wyszedł a wydawał się że będzie łatwy i prosty do wykonania wyglądał całkowicie inaczej. Miał być w czekoladzie lub kremie dostaliśmy w Marcepanie.Tego nie polecamy ale jeśli bierzecie klasyczny i prosty to nie ma problemu.

Pozostałe wszystko Bardzo OK. Co do rozchodzących się gości to jest prawda ale jak się ściemni to wracają wszyscy z tym że gdzie by wesele nie było to jak jest ciepło to goście siedzą na zewnątrz.
Jeśli ktoś będzie chciał coś więcej wiedzieć to piszcie . Chętnie pomogę bo wiem jak to jest :D

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: sprinter » poniedziałek, 25 marca 2013, 17:55

Ja również polecam Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek i restauracje jakie posiadają na realizację przyjęcia weselnego. Moje przyjęcie przygotowali nienagannie i obiecałem że będę polecał - więc polecam bo naprawdę warto :)

katkot123
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 08:49
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: katkot123 » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 09:07

Witam, mamy do odstąpienia termin 12.10.2013 Borek - Sala Myśliwka. Wpłaciliśmy 2000zł zaliczki i chcielibyśmy ją odzyskać a która i tak narzeczeni musiliby zapłacić więc nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Zapraszamy do kontaktu: fifaandrafa@gmail.com, 661 590 342.

ewaselita
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 18 października 2013, 11:02
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: ewaselita » piątek, 18 października 2013, 11:09

Witam mam do odstąpienia termin wesela w restauracji aquarius w CAW Borek w dniu 30 sierpień 2014. Co do szczegółowych informacji proszę o kontakt przez pocztę erogoz1989@gmail.com.

joannatomasz
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 listopada 2013, 16:58
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: joannatomasz » poniedziałek, 4 listopada 2013, 17:05

Witam!
mamy do odstąpienia salę Aquarius w Borku, w terminie 21 czerwiec 2014. Wpłaciliśmy zaliczkę w kwocie 2000 zł i taki jest koszt odstąpienia terminu. W razie pytań proszę o wiadomość na adres j.siemienska@interia.pl

Wibi
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2013, 09:28
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: Wibi » wtorek, 12 listopada 2013, 14:39

Byłem wieloktornie na imprezach w CAW Borek. Dla mnie jak najbardziej OK.

Widziałem na Bochnianinie reklamę Sylwestra w CAW Borek. Zainteresowani lokalem zawsze mogą się przejść na taką imprezę i sami wyrobić sobie zdanie na jego temat.

makabra6
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 26 grudnia 2013, 18:23
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: makabra6 » niedziela, 25 maja 2014, 22:37

Czy ktoś ma jakieś zdjęcia z wesela w restauracji Aquarius w Borku? Chodzi mi głównie o to, jak wygląda u nich ta standardowa dekoracja sali :) jakie kompozycje kwiatowe itp.

Tyska001
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 23 września 2014, 22:01
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: Tyska001 » wtorek, 23 września 2014, 22:10

Uwaga!
Jest wolny termin na sali Myśliwskiej.
15 sierpień 2015.
Jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt: 791008634 :)

Paolka
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2006, 17:39
Kontaktowanie:

Re: Borek - wesele - oceny

Postautor: Paolka » wtorek, 3 lutego 2015, 17:00

Wiadome jest, że z roku na rok wzystko sie zmienia....chcialam zapytac czy polecacie to miejsce, bo sie zastanawiam czy rezerwowac, pozdrawiam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości