wypozyczenie sukni slubnej

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bleblable
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 16:07
Kontaktowanie:

wypozyczenie sukni slubnej

Postautor: bleblable » poniedziałek, 19 lipca 2010, 19:09

witam!
mam pytanie odnosnie wypozyczenia sukni slubnej,czy ktos sie orientuje gdzie sa w brzesku badz w bochni takie salony w ktorych mozna wypozyczyc suknie?prosze tez o podanie odrazu namiarow -nazwa salonu,ulica itd,
aha i jakie mniej wiecej sa ceny ?
dziex
Ostatnio zmieniony piątek, 23 lipca 2010, 09:28 przez bleblable, łącznie zmieniany 1 raz.

anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

Re: wypozyczalnia sukien slubnych

Postautor: anulqa » wtorek, 20 lipca 2010, 08:09

W Bochni i w Brzesku nie wiem czy są takie wypożyczalnie, na pewno jest jedna w Tarnowie - salon Duet wypożycza suknie http://www.duet.tarnow.pl/

bleblable
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 16:07
Kontaktowanie:

Re: wypozyczenie sukni slubnej

Postautor: bleblable » piątek, 23 lipca 2010, 09:31

dzieki i prosze jeszcze o wiecej zagadnien

anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

Re: wypozyczenie sukni slubnej

Postautor: anulqa » poniedziałek, 26 lipca 2010, 19:54

W sobotę byłam w Tarnowie i rzucił mi się w oczy komis sukien ślubnych - zaraz na przeciwko tych dużych schodów z których idzie się z małego rynku w kierunku placu targowego, nie pamiętam nazwy ulicy :| może tam też wypożyczają sukienki :) trzeba się przejść i popytać :D pozdrawiam!!

Hrywna
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:09
Kontaktowanie:

Re: wypozyczenie sukni slubnej

Postautor: Hrywna » środa, 28 lipca 2010, 16:46

Tak, jest tam komis sukien ślubnych i jestem prawie pewna, że je wypożyczają. Mało tego- są tam ładne egzemplarze. Przez samą szybę, przechodząc, widziałam dwa fajne modele. Jest to prawdopodobnie ul. Bernardyńska. Prawie na wprost Wielkich Schodów. Niestety nie wiem nic o komisie w Bochni. Na ul. Kazimierza w budynku, w którym mieści się House , jest jakiś lokal i ma wystawione pełno sukien ślubnych. Tylko to jest wysoko na piętrze i trochę mało widoczne. Ma ktoś informacje czy to sklep czy komis?

Hrywna
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:09
Kontaktowanie:

Re: wypozyczenie sukni slubnej

Postautor: Hrywna » środa, 28 lipca 2010, 16:53

http://www.weseletarnow.pl/larosa/roz38.htm to jest ten komis z Tarnowa.

bleblable
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 16:07
Kontaktowanie:

Re: wypozyczenie sukni slubnej

Postautor: bleblable » czwartek, 29 lipca 2010, 13:39

dzieki jeszce raz za informacje z tego co wnioskuje odnosnie wypozyczenia sukienki to najlepiej wybrac sie do tarnowa,
zastanawialam sie czy jest lepiej kupic czy wypozyczyc gdyz trapi mnie to ze jak kupie sukienke to co pozniej z nia zrobie a tak to chyba wypozyczenie nie jest jeszcze najgorszym rozwiazaniem (choc pewnie wiele osob sie z tym niezgodzi),zastanowie sie jeszcze,dzieki za wszystkie odpowiedzi
pozdrawiam

Pati88Bochnia
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 5 października 2012, 14:03
Kontaktowanie:

Re: wypozyczenie sukni slubnej

Postautor: Pati88Bochnia » środa, 5 grudnia 2012, 11:29

Witam,
Czy znacie godną polecenia wypożyczalnie sukien ślubnych w Bochni, Brzesku lub w okolicy? Ewentualnie w Krakowie lub Tarnowie? Z góry dziękuję za pomoc :)

gosiaczekxxx
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 14 marca 2010, 17:40
Kontaktowanie:

Re: wypozyczenie sukni slubnej

Postautor: gosiaczekxxx » sobota, 8 grudnia 2012, 18:47

Hej! Mam do sprzedania piękną sukienkę ślubną z salonu z Krakowa model Herm's Baby. Tanio!!! Więcej informacji pod numerem 512-075-870.
Załączniki
HERMS - BABY.jpg

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości