Moda dla młodego

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gutis
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 4 września 2015, 14:41
Kontaktowanie:

Moda dla młodego

Postautor: gutis » czwartek, 17 września 2015, 09:35

Większość tematów dotyczy oczywiście sukni ślubnych i innych kreacji dla panien młodych, natomiast nikt nie skupia się na potrzebach mężczyzn. Ze swojej strony chciałbym polecić zdecydowanie bardzo fajny sklep z garniturami i marynarkami a także innymi dodatkami dla eleganckich facetów

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Moda dla młodego

Postautor: Beatriks » piątek, 6 listopada 2015, 09:43

Bo Panowie mają mniejszy wybór jeśli chodzi o ubiór. Zresztą zawsze wychodziłam z trochę egoistycznego założenia, że na ślubie to panna młoda ma błyszczeć.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Moda dla młodego

Postautor: Bohh » sobota, 30 stycznia 2016, 14:41

Czy ja wiem czy mają mniejszy wybór? Wiadomo, że garnitur albo smoking, ale wybór w tych kategoriach jest ogromny wpisz sobie marynarka męska czy garnitur w porównywarkę - http://oladi.pl/ wybór jest. Wiadomo, że dużo zależy od zasobności portfela bo takie podstawowe marynarki to w większości wyglądają bardzo podobnie.

Jaroslaw214
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 23 lutego 2016, 19:02
Kontaktowanie:

Re: Moda dla młodego

Postautor: Jaroslaw214 » środa, 2 marca 2016, 17:03

Zobacz

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Moda dla młodego

Postautor: Bohh » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 21:04

Jeszcze jak naprawdę nie potraficie sami zestawić ubrań to dość ciekawy portal - http://coubrac.pl/ jedyne co trzeba to wysłać zdjęcie danej osoby i podać okazję na jaką ma być przygotowana propozycja i w odpowiedzi otrzymacie fajne zestawienia i propozycje miejsc gdzie można kupić. OCzywiście można wybrać z szafy coś podobnego jeśli coś takiego jest.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Moda dla młodego

Postautor: boddekk » czwartek, 18 maja 2017, 17:47

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości mody dla Pana Młodego to osobiście polecam w tym zakresie rewelacyjny sklep internetowy jakim jest Modini. Zakupiłem tam ostatnio wysokiej klasy, na mega promocji do 20% !

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Moda dla młodego

Postautor: Martaska » sobota, 27 maja 2017, 15:57

ja myślę, że nie ma co kombinować za dużo z ubiorem pana młodego i po prostu wysłać go po pierwszy lepszy garnitur

szaddannik
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2016, 10:52
Kontaktowanie:

Re: Moda dla młodego

Postautor: szaddannik » wtorek, 12 czerwca 2018, 13:19

Moim zdaniem, i również sam zamierzam tak zrobić, pan młody powinien mieć na ślubie garnitur szyty na miarę. Ja swój zamierzam zamówić w tym sklepie https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare/slubne ponieważ wiem od znajomego, że szyja na prawdę świetne garnitury i robią to solidnie oraz rzetelnie!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości