Makijaż ślubny

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
Panna młoda
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 17:18
Kontaktowanie:

Makijaż ślubny

Postautor: Panna młoda » środa, 17 czerwca 2009, 14:24

Poszukuję osoby, która wykona makijaż ślubny z dojazdem do mnie do domu ok 10 km od Bochni.
Kontakt : anuszka_22@wp.pl

Proszę doradźcie mi sprawdzony przez was (pytanie do pań :)) salon kosmetyczny gdzie dobrze robią "paznokcie" żelem, chodzi mi o french manicure. :D

Awatar użytkownika
Elisss
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 17 stycznia 2009, 15:13
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: Elisss » środa, 17 czerwca 2009, 14:26

Goraco polecam salon kosmetyczny agnieszka na ulicy wolnica - aga robi przepiekne zele, a makijaze jak z bajki!!!!! 8)

Tesha
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:20
Lokalizacja: Bochnia, Kraków
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: Tesha » środa, 17 czerwca 2009, 16:43

Takkkkkkk :evil: ale ja byłam u niej pod koniec grudnia 2008 zapisać sie u niej na makijaz i pazurki na koniec wrzesnia 2009 (!!!!!!) i nie było miejsc :x albo były... ale dla znajomych...
makijaz robiłam kilka razy na storynce- bylam zadowolona. wkrótce ide skontrolować makijaz w galerii fryzur na konstytucji. niezadowolona byłam z makijażu robionego na placu Gazaris

Awatar użytkownika
mega_m
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: mega_m » środa, 17 czerwca 2009, 16:59

ja już podawałam swoją ofertę w ogłoszeniach więc może się powtarzam ale również wykonuję makijaże ślubne z dojazdem do klienta w razie czego m4dziia@o2.pl (jak do tej pory wszystkie klientki były zadowolone a to już ponad 3 lata)

jeśli chodzi o przedłużenie paznokcie to mam jedną sprawdzoną prywatną osobę, która ma swój kącik co prawda w domu ale zadowolona jestem bardzo i nie tylko ja bo klientek ma bardzo dużo no i przede wszystkim za godną cenę :)

kuk
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 31 października 2008, 09:19
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: kuk » środa, 17 czerwca 2009, 18:10

zadzwoń do tej pani,.Anna Leszczyńska 880388998.jest bardzo zajęta,.ale jak się umówisz to przyjedzie do ciebie,.

pacyfik1
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 14:47
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: pacyfik1 » wtorek, 19 stycznia 2010, 12:52

podbijam temat, zależy mi na dobrej, sprawdzonej kosmetyczce takiej żeby makijaż wyglądał naturalnie i nie spłynął w połowie wesela

m.m.
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 12 lipca 2009, 23:31
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: m.m. » sobota, 19 czerwca 2010, 12:54

Ponawiam :)))

elizabeth
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 6 kwietnia 2011, 17:16
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: elizabeth » środa, 6 kwietnia 2011, 17:19

podbijam temat. Szukam dobrej makijażystki w Bochni, kogo polecacie?

Daisy
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 04:00
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: Daisy » piątek, 3 czerwca 2011, 20:10

Ja polecam Panią Justynę z gabinety nad zapiekankami przy Hali Targowej. Wykonuje rewelacyjne makijaże na każdą okazję!!! Sama robiłam sobie u niej juz kilkakrotnie na różne okazje. ślubny również. I naprawdę był piękny!!! Mam małe oczy, które zostały pięknie podkreślone. Makijaż był elegancki i kobiecy. A co najważniejsze przetrzymał od godziny 11 rano przez cały dzień i noc :) Nawet noc poslubna mu nie zaszkodziła ;) i przyznam się, że nie zmyłam go i na drugi dzień delikatne poprwki i makijaż był jak nowy :) POLECAM
Ps. nawet z mojej teściowej zrobiła elegancką babeczkę, a to już nielada wyczyn ;)

czarnula0
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 3 lutego 2011, 12:42
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: czarnula0 » wtorek, 17 stycznia 2012, 21:02

czy może ktoś polecić jakąś makijażystkę, która dojeżdża do domu? proszę o odświeżenie tematu :)

Inez
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 1 października 2012, 20:59
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: Inez » poniedziałek, 1 października 2012, 21:03


lecytynaa
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 24 stycznia 2011, 16:54
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: lecytynaa » czwartek, 11 października 2012, 23:56

Z przykrością muszę stwierdzić, że jedna z pań z gabinetu nad zapiekankami przy Hali Targowej zrobiła mi tragiczny próbny makijaż ślubny... Zrobiła dokładnie wszystko to, czego NIE chciałam - mówiłam, że zdecydowanie chcę oczy jasne, zrobiła mi ciemne. Mówiłam, że bez ciemnej kreski na dolnej powiece - zrobiła mi ciemną kreskę na dolnej powiece, tyle że ciemnymi cieniami. Mówiłam, żeby oczy nie były za bardzo błyszczące - dała mi brokat.

Ale co najgorsze, czego kompletnie nie toleruję i co było absolutnie niedopuszczalne - na twarz nałożyła mi podkład, który był o jakieś 10 tonów ciemniejszy niż moja szyja, dekolt i reszta mojego ciała! "Wyfluidowała" mnie do linii mojego golfu, że niby na górnej części szyi równomiernie, a pod golfem miałam moją jasną skórę... Myślałam, że to się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych już nie zdarza, ale jednak... Wyglądałam jak stara pudernica z pomarańczową twarzą odciętą od szyi, nadająca się chyba tylko do filmu o zombie, a mój Narzeczony, jak mnie zobaczył (celowo do Niego poszłam pokazać to "coś", za co musiałam zapłacić niemałe pieniądze) powiedział tylko "kto Ci zrobił taką krzywdę?"...

Bardzo się zawiodłam, bo salon ten polecało mi wiele osób, ale najwyraźniej trafiłam nie na tę panią, co trzeba...

gosc013
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2011, 08:09
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: gosc013 » poniedziałek, 19 listopada 2012, 19:25

Witam,
chciałabym trochę odświeżyć temat :D Chciałabym zapytać czy któraś z Was mogłaby wystawić opinię o Pani która wykonuje makijaż ślubny w Trzcianie nad biedronką?niestety nie znam nazwiska...
ewentualnie czy możecie polecić jakąś Panią?
chciałabym jakieś uzasadnione komentarze :P

dziewczyna23
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek, 4 listopada 2013, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: dziewczyna23 » środa, 9 kwietnia 2014, 21:05

ponawiam temat 'd dziewczyny powiedzcie ile miesiecy wczesniej zapisywalyscie sie na makijaz ślubny? Jesli możecie to polećcie kogos sprawdzonego;d
mam wielki dylemat i nie wiem gdzie sie rozgladac

-- środa, 9 kwietnia 2014, 20:05 --

hej gdzie polecacie mi zrobic makijaz ślubny w bochni? prosze pomózcie dziewczyny

Awatar użytkownika
pelasia19
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 17 lutego 2010, 13:00
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: pelasia19 » piątek, 2 maja 2014, 15:01

Szukam osoby, która zajmuje się makijażem i będzie w stanie do mnie dojechać :D miejscowość Dębina, makijaż wieczorowy na wesele, idę jako gość. Proszę o maile, przez które mogę się skontaktować, ewentualnie może polecicie jakieś osoby?

abc123abc
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 5 lutego 2014, 14:05
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: abc123abc » piątek, 16 maja 2014, 21:02


prawda
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: czwartek, 16 października 2008, 12:11
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: prawda » środa, 22 lutego 2017, 16:31

Podbijam temat
Proszę o polecenie osoby wykonującej makijaze ślubne /okolicznościowe

Olusienka
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 27 grudnia 2016, 20:49
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: Olusienka » piątek, 31 marca 2017, 15:21

Mnie malowała koleżanka która jest wizażystka: ) spytam jej czy moge podać numer albo cos

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: daga34 » sobota, 6 stycznia 2018, 16:56

A ja postanowiłam sama zrobić sobie makijaż w tym roku na ślub kuzynki. Znalazłam fajny poradnik https://eapteka.pl/blog-porady/jak-zrob ... -godzinie/ i muszę wam powiedzieć że wyglądałam naprawdę pięknie. Czasem warto spróbować zrobić go samemu i zaoszczędzić przy tym trochę grosza.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Makijaż ślubny

Postautor: Martaska » środa, 25 lipca 2018, 18:11

Makijaż to bardzo ważna rzecz w kreacji ślubnej, jednak należy moim zdaniem pamiętać by nie przesadzić ! Zbyt mocny sprawia, że nie wygląda się naturalnie ! Równie istotnym uzupełnieniem wydaje mi się jest biżuteria ślubna i pod nią też można dopasować właśnie makijaż. Zajrzyjcie sobie na stronę https://www.arteobijou.com/pl/c/Bizuteria-slubna/11 jeśli szukacie czegoś naprawdę fajnego. Kupowałam tam kilka miesięcy temu na swój ślub i jestem naprawdę zadowolona ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości