Fajerwerki na wesele

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Koniokrad
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 22:54
Lokalizacja: Z Wioski Pitków
Kontaktowanie:

Fajerwerki na wesele

Postautor: Koniokrad » piątek, 21 lipca 2017, 12:08

Cześć! Czy jest ktoś sprawdzony jeśli chodzi o pokazy fajerwerków na weselach w Bochni?

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Fajerwerki na wesele

Postautor: zakrecona1985 » niedziela, 23 lipca 2017, 21:16

polecam ci firmę "korsarz", ja miałam wesele w Allegrze w Gierczycach, nic mnie nie interesowało, ja tylko wybrałam podkład muzyczny :) w 100% byłam z nich zadowolona

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Fajerwerki na wesele

Postautor: lenna » wtorek, 4 września 2018, 09:32

Najlepiej samodzielnie kupić zestaw do puszczania fajerwerków na weselu
będzie o wiele taniej
będziecie wiedzieli za co płacicie
sami wybieracie czas w którym chcecie puścić fajerwerki

My zamawialiśmy zestaw fajerwerków na wesele w tej hurtowni w sieci:
www.pirosklep.pl/36-pokaz-sztucznych-ogni-na-weselu

Wcześniej wybraliśmy się do Krakowa do hurtowni stacjonarnej i porównywaliśmy sobie ceny. Jednak w sieci jest o wiele, wiele taniej.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości