DJ czy zespół?

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
kasia111
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 23 kwietnia 2014, 20:26
Kontaktowanie:

DJ czy zespół?

Postautor: kasia111 » sobota, 10 maja 2014, 08:58

kieruję do Was zapytanie, takie jak w temacie :) czy na wesele lepszy Dj czy zespół? Jakie macie doświadczenia, opinie?

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: kleszczyk » sobota, 7 czerwca 2014, 09:36

Zdecydowanie DJ. Zagra każdą piosenkę, robi ciekawe konkursy i nie potrzebuje tak wielu przerw jak zespół. Poza tym... mniej gości do nakarmienia. ;-)

makabra6
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 26 grudnia 2013, 18:23
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: makabra6 » wtorek, 10 czerwca 2014, 23:43

A macie jakichś sprawdzonych DJów? Takich przy których goście bawili się na prawdę dobrze, co potrafią poprowadzić zabawy itp. ? Proszę o jakieś namiary i bliżesze informacje :)

orchidea
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 1 lipca 2014, 23:42
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: orchidea » wtorek, 1 lipca 2014, 23:46

Ja bym chciała zespół,jednak bardziej mi się z weselem kojarzy.

dziula64
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 26 lutego 2014, 13:29
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: dziula64 » piątek, 1 sierpnia 2014, 09:33

Miałam wesele 12 lipca i zamówiliśmy sobie DJ przed samym weselem dygotałam że mogliśmy zamówić zespół ponieważ towarzystwo bylo mocno podzielone na starszych i młodszych na miastowych i ludzi ze wsi dla których wesele bez bimbru to nie wesele. W trakcie wesela i po nim samym słyszałam tylko że "to najlepsze wesele na jakim byłam/em...'. My sami zachwyceni świetne zabawy i genialna muzyka. DJ-wodzirej rewelacja :) ja osobiście polecam Brossart - na stronie chłopaki maja opinie wiec można poczytać :)

sebix
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: sebix » środa, 18 marca 2015, 11:49

Wszyscy u nas na weselu chwalili właśnie kapelę. Wynajęliśmy pana Czarka z ekipą. Na stronie – ich oferta i krótkie bio samych artystów. Warto!

Iwona23
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 19 grudnia 2011, 09:43
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: Iwona23 » czwartek, 19 marca 2015, 14:16

Temat służy do argumentowania co lepiej wybrać: DJ czy zespół. Do reklamowania swojej twórczości proszę znaleźć inne miejsce. Znamy narzędzie zwane google i nie potrzebujemy reklam n/t danego DJ/zespołu. Ocenianie ich jest zawsze subiektywne.

wieliczanka
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 9 maja 2015, 18:38
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: wieliczanka » sobota, 9 maja 2015, 19:00

Jasne że zespół, polecam zespół Bellcanto. Drogo ale dobrze.

Iwonka23
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 8 września 2015, 19:16
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: Iwonka23 » wtorek, 8 września 2015, 19:25

Zespół na wesele a jakiś dj :P nie koniecznie profesjonalny na poprawiny :]

-- wtorek, 8 września 2015, 18:25 --

Zespół na wesele a jakiś dj :P nie koniecznie profesjonalny na poprawiny :]

mandinka
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: środa, 4 listopada 2015, 22:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DJ czy zespół?

Postautor: mandinka » sobota, 5 grudnia 2015, 18:57

Lepsze doświadczenia mam z zespołem, ale może DJ, który był na jednym weselu nie był dobrze wybrany :) A gdyby ktoś szukał to na jest katalog i tam zespoły na wesele z całego kraju, a tych grających w Małopolsce ponad 50, jest więc w czym wybierać. Pomocne są oceny dla każdego zespołu wystawione przez ludzi, którzy już mieli okazję posłuchać daną kapelę.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: Kocik » środa, 27 kwietnia 2016, 13:55

Zależy także czy to ma być ogromne weselisko, czy skromna impreza. Bo jeśli skromna, to polecam DJ.

annablak
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 15:36
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: annablak » czwartek, 30 czerwca 2016, 15:41

ja osobiście uważam że lepszy będzie zespół



majcamajca
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 30 listopada 2009, 11:02
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: majcamajca » czwartek, 30 czerwca 2016, 16:22

Osobiście preferuję taką kolejność:

1. SPRAWDZONY zespół,
2. dobry DJ
3. niesprawdzony DJ
4. niesprawdzony zespół.

Pod słowem sprawdzony mam na myśli coś więcej niż pójście i przesłuchanie jednej/kilku piosenek na obcym weselu. Dobry zespół zrobi na prawdę świetny klimat, Pomiędzy DJami nie ma aż takiej różnicy, natomiast słaby zespół to porażka - niewiele zagra i zrobi to w średnim stylu, większość nie będzie w euforii po takiej imprezie, dlatego lepiej mieć w takim przypadku muzykę z taśmy.

-- czwartek, 30 czerwca 2016, 16:22 --

Osobiście preferuję taką kolejność:

1. SPRAWDZONY zespół,
2. dobry DJ
3. niesprawdzony DJ
4. niesprawdzony zespół.

Pod słowem sprawdzony mam na myśli coś więcej niż pójście i przesłuchanie jednej/kilku piosenek na obcym weselu. Dobry zespół zrobi na prawdę świetny klimat, Pomiędzy DJami nie ma aż takiej różnicy, natomiast słaby zespół to porażka - niewiele zagra i zrobi to w średnim stylu, większość nie będzie w euforii po takiej imprezie, dlatego lepiej mieć w takim przypadku muzykę z taśmy.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: Bohh » wtorek, 26 lipca 2016, 21:03

Osoby, które mówią, że DJ jest zły, że nie... widać, że nigdy nie miały okazji być na weselu który prowadzi Mistrz Ceremonii Weselnej który jest DJ'em. I taka prawda, też tak długo myślałem do jednego weselna na którym gość prowadzącym zrobił taki kilkugodzinny show i tak zakręcił muzyką, ze młodzi bawili się przy starych nutach, starzy skakali przy nowych przebojach - można? Zresztą odsyłam do sprawcy zamieszania - http://www.djnawesele.info.pl/ i naprawdę nie dawajcie wyroków zanim nie sprawdzicie jednego i drugiego.

Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DJ czy zespół?

Postautor: Alicja40 » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 14:34

Ja byłam na weselu, gdzie nie było ani dj-a ani zespołu. Muzyka leciała z kompa. To dopiero była porażka!

kawo
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 28 września 2016, 12:37
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: kawo » środa, 28 września 2016, 13:31

jeśli chodzi o zespoły i DJów, to postawiłabym na Waszym miejscu na lepsze formy reklamy ;) poczytajcie sobie tutaj taki poradnik http://maszwesele.pl/kategoria/dla-firm/ - bardzo ważne kwestie, które mogą Wam się przydać przy zyskiwaniu klientów :)

Sbozena
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 11 października 2016, 14:23
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: Sbozena » wtorek, 11 października 2016, 15:41

na samo wesele jest najlepsza świetna orkiestra, która zagra wszytsko, a na poprawiny może być DJ bo czemu nie

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 21 listopada 2016, 15:46

Tylko poszukaj najmniej fałszujących grajków.

agniesia224
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 11:59
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: agniesia224 » wtorek, 21 lutego 2017, 12:12

Moim zdaniem warto wybrać wesele i zwrócić uwagę na to jaki mają repertuar. Nie musi być tak, że zespół gra słabą muzykę - szczególnie jeżeli wybieramy profesjonalnych muzyków(np. ) wtedy mamy pewność, że to co zagrają przypadnie do gustu młodszym i starszym i wszyscy będą się dobrze bawić.

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: DJ czy zespół?

Postautor: Bogusz » czwartek, 21 lutego 2019, 12:30

Nie ma nic gorszego od fałszującego zespołu. DJ zawsze może zmienić repertuar.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości