zaproszenia ślubne

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
paulkapp
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 13:40
Kontaktowanie:

zaproszenia ślubne

Postautor: paulkapp » środa, 28 kwietnia 2010, 20:10

cześć. mam dylemat odnośnie zakupu zaproszeń ślubnych. byłam w drukarni w bochni przy ul wiśnickiej i ceny wysokie;/ słyszałam o własnym drukowaniu, ale czy uda mi się uzyskać dobry efekt?? jak się do tego zabrać, gdzie szukać inf na ten temat, itp ?? doradźcie!!

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: forra » środa, 28 kwietnia 2010, 23:04

Allegro. tylko allegro - z personalizacją lub bez, setki wzorów do wyboru do koloru, nie ma co kombinować, 5 zł na przesyłkę i masz co chcesz a wybór spoooory :)

Awatar użytkownika
Hulk
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja: daleko stąd
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: Hulk » czwartek, 29 kwietnia 2010, 00:06

ja drukowałem zaproszenia w firmie poligrafnet 50 sztuk to było jakieś pół roku temu, ceny normalne jak to w Bochni ale bardziej sie oplaca niz na allegro bo przynajmniej za przesylke nie zapłacisz a tak to nawet można ustalić swój wzór, kompozycję i reszte pierdółek.

malgoskadudi
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 20:24
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: malgoskadudi » czwartek, 29 kwietnia 2010, 11:03

ja też proponuję allegro ja zamówiłam i jestem bardzo zadowolona!! :D

paulkapp
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 13:40
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: paulkapp » piątek, 30 kwietnia 2010, 17:40

ok. ale jeżeli chodzi o allegro to może polecicie jakiegoś sprzedającego z którego byliście zadowoleni... bo nie chciałabym się rozczarować =]

kuleczka
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: środa, 28 października 2009, 13:48
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: kuleczka » piątek, 30 kwietnia 2010, 17:53

Możesz zamówić sobie próbki na allegro. Ja już parę zamówiłam i bardzo mi się podobają i nie takie drogie coś koło 1,50

paulkapp
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 13:40
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: paulkapp » niedziela, 2 maja 2010, 19:01

znalazłam ciekawe zaproszenia na allegro,ale ich koszt waha się od 2,50 do 5 zł. proszę o wklejenie jakiegoś linku z atrakcyjna ofertą i ceną, bo nie chce przepłacać na zaproszenia =] a nic ciekawego tańszego nie znalazłam, prosze równiez (o ile to możliwe) o sprawdzone oferty =]

kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: kasiorek » niedziela, 2 maja 2010, 21:31

Polecam tego sprzedawcę i jego zaproszenia. Sama u niego zamawiałam - zaproszenia są śliczne, wykonanne bardzo starannie, cała aukcja przebiegła bez zastrzeżeń, zresztą mozna przeczytać też komentarze. http://moda.allegro.pl/item1013699831_k ... atisy.html

paulkapp
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 13:40
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: paulkapp » wtorek, 4 maja 2010, 19:43

dziękuję =] raczej zdecyduje się na zamawianie zaproszeń z allegro bo wyglądają naprawdę efektownie za niewielką cenę =] a zamawiał może ktoś od tych sprzedających?? urzekły mnie te zaproszenia =]
http://www.allegro.pl/item1008189633_za ... mocja.html
http://www.allegro.pl/item1012751587_za ... le_20.html

m.m.
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 12 lipca 2009, 23:31
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: m.m. » środa, 5 maja 2010, 13:21

Ja właśnie zamówiłam z tej stronki
http://decorisus.pl/c/0/7/Zaproszenia%2 ... lubne.html można naprawdę coś ładnego wybrać. Z niecierpliwością czekam na nie :)
Pozdrawiam

luca
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 13:59
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: luca » piątek, 25 lutego 2011, 14:28

... nie no allegro i jeszcze takie drogie...

Ten decorisus nie zły :) Ja znalazłam tutaj fajne: www.jakacards.pl

grekiu
Częsty gość
Posty: 92
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 07:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: grekiu » poniedziałek, 28 lutego 2011, 22:32


Daisy
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 04:00
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: Daisy » piątek, 18 marca 2011, 06:16

Godna polecenia jest Pani Agnieszka Fielek z Olchawy. Wykonuje świetne zaproszenia, oczywiście ręcznie więc są niepowtarzalne. Można również zaprojektować swój wzór lub umieścić zdjęcia pary młodej. Nam zrobiła zaproszenia według naszego wzoru i pomysłu. Również udekorowała salę weselną, kieliszki do szampana, które żal było rozbijać, zdrobiła Menu na stoły i zawieszki na butelki i wino. Polecam

Kasiek77a
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2011, 21:16
Lokalizacja: Hatfield, UK
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: Kasiek77a » poniedziałek, 12 września 2011, 21:44

Recznie robione zaproszenia robia w Trzcianie okolo 20 km od Bochni. Zaproszenia do obejrzenia sa w tamtejszym sklepie komputerowym. Maja bardzo duzo wzorow, a co najlepsze tak jak my moglismy stwozyc zaproszenie wedlug wlasnego projektu!!! Jest tam wogole caly sklep slubny, ze wszystkim co potrzeba na wesele! Maja strone internetowa: www.stronawesela.pl

Olenia
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 5 listopada 2011, 18:32
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: Olenia » sobota, 5 listopada 2011, 18:35

Piękne i eleganckie wzory zaproszeń ślubnych mają w tej firmie

Zamawiałam razem z koleżanką i obydwie byłyśmy zachwycone.

katarzynagabriela
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2012, 12:59
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: katarzynagabriela » niedziela, 15 kwietnia 2012, 12:59

Polecam swoje zaproszenia:
http://design-kg.blogspot.com/

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: Martaska » czwartek, 8 października 2015, 22:45

Hejka. Przepraszam za odkopanie, ale sprawa pilna.
Powiedzcie mi, czy ktoś w Bochni robi takie piękne zaproszenia jak te : ???
Zależy mi bardzo na czasie i wolałabym nie tracić niepotrzebnego czasu na przesyłkę, ślub brata tuż tuż a firma, która miała je wykonać niestety nawaliła a na zaproszenia z tamtej strony musielibyśmy poczekać i obawiam się, że do poniedziałkowego poranka moglibyśmy ich nie dostać, a to będzie ostatni dzwonek, by zaproszenia zostały wysłane.

mipel
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 6 marca 2015, 00:29
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: mipel » czwartek, 11 lutego 2016, 01:26

z powodzeniem mozna zamawiac ze strony http://zaproszeniaslubne.pl - czas realizacji jest krotki

Fanartka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 11 lipca 2016, 11:55
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: Fanartka » poniedziałek, 11 lipca 2016, 12:01

Jak dla mnie Allegro to podstawa, ale wolę się zdać (na Allegro raczej ciężko o takowe) sklepy wyspecjalizowane w usługach dodatków ślubnych; w kwestii zaproszeń, to mogą być tutaj takim przykładem. Podobnie, jeśli idzie o tematykę sukienek, bądź wyboru miejsca na wesele...

magda86
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 20 lutego 2015, 23:29
Kontaktowanie:

Re: zaproszenia ślubne

Postautor: magda86 » niedziela, 23 października 2016, 12:52

Wybór zaproszenia na ślub to nie lada wyzwanie. Gdy my szukaliśmy zaproszeń znaleźliśmy firmę na
Decyzję co do wyboru zaproszeń ślubnych powinniśmy podjąć na około 3-4 miesiące przed planowaną datą ślubu (należy tu wciąż pod uwagę fakt, że takie zaproszenia trzeba jeszcze wypisać, a później dostarczyć gościom weselnym), a sam proces wybierania zaproszeń sam w sobie może być dość czasochłonny. Na wspomniane 3-4 miesiące przed dniem zaślubin Państwo Młodzi najczęściej mają już listę gości weselnych, których chcieliby na swój ślub zaprosić i co za tym idzie, wiedzą, ile takich zaproszeń będzie im potrzebnych. Należy pamiętać o tym, aby mieć w zapasie kilkanaście zaproszeń tzw. „awaryjnych”, na wypadek popełnienia jakiegoś błędu, np. w nazwisku lub gdyby ktoś z zaproszonych gości zrezygnował i w takim momencie zaistniała potrzeba zaproszenia kogoś innego
Wybierając zaproszenia ślubne zdecydujcie się na takie, które będą spójne ze stylem ślubu i wesela i/lub z jego kolorystyką: jeśli np. Panna Młoda będzie miała dodatki w kolorze czerwonym, warto zadbać o to, aby kolor ten, nawet symbolicznie, wystąpił na zaproszeniu ślubnym; jeśli planujecie skromne wesele, to i zaproszenia powinny być raczej minimalistyczne, jeżeli natomiast w Waszym planie jest przyjęcie z większym przepychem, na „bogato”, to i zaproszenia ślubne powinny być tego odzwierciedleniem

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość