Zespół weselny - który polecacie

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
bromaband
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 9 sierpnia 2014, 09:02
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: bromaband » sobota, 9 sierpnia 2014, 09:12

Zespół występuje zawsze i wyłącznie w 100% na żywo nie korzystając z gotowych aranżacji, podkładów, dysków, loopów itp. W 6-osobowym składzie mamy dwa wokale kobiece i trzy męskie co pozwala na lepsze aranżacje oraz wykonanie granych utworów i nie stwarza imprezowej monotonii. Pełne zaangażowanie całego zespołu w każdy występ oraz energia płynąca ze sceny to niezaprzeczalny atut, który wraz z bardzo zróżnicowanym repertuarem sięgającym przedwojennych szlagierów, aż po najnowsze hity, pozwala na świetną zabawę tak starszemu jak i młodszemu pokoleniu uczestników zabawy. Świadczymy pełny zakres usług muzycznych: na studniówkach, przyjęciach, zabawach sylwestrowych oraz weselach + (oprawa muzyczno wokalna w kościele). Prowadzimy również konferansjerkę w jęz. angielskim. Dysponujemy bardzo dobrej klasy sprzętem nagłośnieniowym (6500W mocy) i oświetleniowym (typu ledy, lasery)+ wytwornica do dymu. W składzie zespołu instr: skrzypce, akordeon, instr. klawiszowe, git. elektryczna, git. basowa, perkusja akustyczna (dodatkowo nagłaśniana), instr. perkusyjne typu chimesy, shakery, marakasy itp. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową
Tel. 691437096 http://www.bromaband.pl/

gosc123
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 19:30
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: gosc123 » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 19:38

Szukamy z narzeczonym zespolu na wesele 26-ty wrzesnia 2015,jesli ktos slyszal ostatnio fajnych muzykow prosze o kontakt. Dziekujemy :):):)

Karo899
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 18 czerwca 2015, 18:34
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Karo899 » czwartek, 18 czerwca 2015, 18:42

Polecam Twist Band z Bochni, zwariowany zespół :D świetna energiczna muzyka, przebieranki dla dorosłych i też coś dla najmłodszych zorganizowali. Pierwszy raz spotkałam się z zabawą dla dzieci, super sprawa! Moja Julka była zachwycona :)

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: pinezka » piątek, 10 lipca 2015, 11:51

A mają jakąś stronę, na której można ich posłuchać?

wolfensg
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2015, 22:40
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: wolfensg » środa, 12 sierpnia 2015, 22:57

Drodzy Panstwo, chcialbym napisac pare slow na temat "zespolu" Platinium Band z Krakowa.
Usilowalem z narzeczona umowic sie na spotkanie parukrotnie mailowo/telefonicznie.
Kiedy juz ustalilismy miejsce, dzien i godzine ustalilismy ze potwierdzimy dzien wczesniej spotkanie.
Zadzwonilem dzien wczesniej (zgodnie z umowa) - potwierdzilem spotkanie i... nastepnego dnia wybralismy sie z narzeczona do
kawiarenki w Solvay Parku (Krakow) na 18:30 zgodnie z umowa posiadajac przy sobie zaliczke i liczac na spotkanie,
gdzie bedziemy mogli dograc szczegoly, wplacic zaliczke i podpisac umowe.
Coz... nikt nie przyszedl, zero telefonu, przeprosin, itd. Wyslalem smsa o 19:00 : "Witam, czy aby przypadkiem nie umknelo Panu dzisiejsze spotkanie o 18:30 w kawiarni w Solvayu?"
Ale rowniez nie otrzymalismy odpowiedzi, wiec wyszlismy po jakichs parunastu minutach z galerii.
Nastepnie otrzymalem dosc zabawny telefon w ktorym okazalo sie, ze to my jestesmy winni bo "Pan Tomasz" nie ma przy sobie telefonu (?) i ze oczekiwal telefonu (przeciez potwierdzalem ze bedziemy!) w dniu spotkania na pare minut przed spotkaniem (?!).
Zapytalem czy aby na pewno wie co mowi w tym momencie biorac pod uwage, ze to MY jestesmy potencjalnym klientem i nie wyobrazam sobie wydzwaniania w kolko za kims kto nie raczyl sie pojawic na spotkaniu (potwierdzonym przeciez!) i prosic by ktos wzial ode mnie zaliczke...
Rozmowa byla dosc nieprzyjemna, gdzie probowano mi wmowic ze to NASZA WINA (?) ze "Pan Tomasz" nie patrzyl na telefon i przez to go nie bylo na umowionym spotkaniu (?!!!) ...po czym uslyszalem "No to co robimy?"
Coz... po takiej krotkiej autoprezentacji ciesze sie, ze "zespol" profesjonalnie przestrzegl nas przed swoim poziomem obslugi klienta, dzieki temu byc moze oszczedzimy sobie problemow w przyszlosci (nie wyobrazam sobie by np. "zespol" zapomnial o naszym slubie... po czym mowil ze to nasza wina bo ktos cos zrobil z jakims telefonem...)

Sprawa z dzisiaj, wiec "na swiezo", jesli ktos sie zastanawia nad w/w "zespolem" - ja odradzam. Mialem olac sprawe po tym jak sie nikt nie pojawil, ale po tym "milym" telefonie stwierdzilem, ze zostawie informacje dla innych.

My szukamy dalej, ale juz kogos innego...

Przykre, ze nie padlo nawet zwykle "przepraszam, ze nie przyjechalem" albo "przepraszam, ale sie spoznie".

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: zakrecona1985 » czwartek, 13 sierpnia 2015, 18:04

polecam zespół "nocne motyle" z Zakliczyna, miesiąc temu grali u mnie na weselu, goście byli zachwyceni :)

Incognitoo
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 4 września 2015, 13:34
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Incognitoo » piątek, 4 września 2015, 13:44

Witam , zna ktoś zespół weselny SOUL GROUP ?
Grali na biesiadzie agroturystycznej w Siedlcu i słyszałam , że są godni polecenia .
Proszę o jakies opinie, pozdrawiam :) :roll:

Awatar użytkownika
mega_m
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: mega_m » czwartek, 1 października 2015, 17:09

Jeżeli szukacie super zespołu to Obsesja będzie strzałem w dziesiątkę.
Nie mamy ani jednego, najmniejszego zastrzeżenia. Wszyscy goście i obsługa też potwierdzili, że lepiej nie mogliśmy trafić :D mogę więc polecić z czystym sumieniem.

bartii10
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 3 października 2015, 07:47
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: bartii10 » czwartek, 8 października 2015, 23:41

Zespół Soul Group jest świetny! Mają bardzo mocne wokale męski i damski, naprawdę fajnie grają. Ja polecam ;)

Tu jest ich strona: www.soulgroup.pl

sebix
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: sebix » piątek, 30 października 2015, 13:54

Zobacz na stronie www.milwalking.pl Sprawdzony przeze mnie zespół. Mają świetny pomysł na sprawienie, że znane utwory brzmią inaczej i jeszcze lepiej. Wokalistka Ola ma prawdziwy talent! Mógłbym bez przerwy słuchać jej śpiewu.

mag84
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 30 listopada 2015, 21:26
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: mag84 » poniedziałek, 30 listopada 2015, 21:30

czy ktoś z Was mógłby udzielić opinii na temat zespołu m cztery http://m-cztery.com.pl albo martini band z iwkowej ?

Kate89
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 30 listopada 2015, 21:47
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Kate89 » wtorek, 1 grudnia 2015, 10:19

mag84 :) tak, mogę polecić w 100% jak chcesz szczegóły zapraszam na priv

Wattslaw
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2016, 13:12
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Wattslaw » sobota, 2 stycznia 2016, 13:19

Czy posiada ktoś kontakt do zespołu "Nocne Motyle" z Zakliczyna ? W razie czego proszę o info na priv.

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: zakrecona1985 » niedziela, 3 stycznia 2016, 12:09

wysłałam numer na priv :) w razie jakikolwiek pytań służę pomocą :)

lasko
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 20 marca 2016, 16:22
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: lasko » niedziela, 20 marca 2016, 16:52

Z tego co wiem Nocne motyle z Zakliczyna to zespół, który gra na wielu weselach

basia97
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 12:53
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: basia97 » czwartek, 14 kwietnia 2016, 13:12

Jeżeli jesteście z okolic centrum Polski, to polecam gorąco kawkamusicband :) Na ich stronie można przesłuchać ich nagrań. Mają ogromną wprawę w zabawianiu gości i potrafią rozkręcić każdy ślub! :)

lolek112
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: środa, 7 maja 2014, 23:37
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: lolek112 » czwartek, 21 lipca 2016, 11:00

bardzo ładnie gra Weekendband

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Bogusz » sobota, 24 listopada 2018, 11:03

Z jakiego miasta ten zespół?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość