Agresja na ogródkach / rynku

Dyskusje na temat bezpieczeństwa w Bochni. Subforum ma pomóc służbom odpowiedzialnym za pilnowanie porządku w Solnym Grodzie w lepszym wypełnianiu swoich obowiązków :-).
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
HemoglobinaTaka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 18:31
Kontaktowanie:

Agresja na ogródkach / rynku

Postautor: HemoglobinaTaka » czwartek, 8 września 2016, 18:34

Witam, przez całe wakacje często spotykałem się ze znajomymi na ogródkach, przez ten czas zaobserwowałem wiele budzących niepokój zachowań pijanych (i/lub naćpanych) agresorów.

Jakiś czas temu przytrafiła się awantura, w której jacyś "patole" rozbili kufel piwa na głowie człowieka, który siedział sobie i pił piwo ze znajomymi (wg. podanych informacji - sprawca został złapany).

Następnie byłem świadkiem jak kolejnych dwóch agresorów awanturowało się przy sklepie "Żabka" - w tej sytuacji szczęśliwie jak nigdy szybko pojawiła się policja i zapakowali ich do radiowozu.

Później widziałem jak kolejnych dwóch "pijusów" zaatakowało faceta na ogródkach bo nie poczęstował ich papierosem (wywnioskowałem z tego co udało mi się zaobserwować). Operatorka ogródków interweniowała i agresorzy rzucając butelki w przypadkowe samochody odeszli.

Teraz się zastanawiam, czy to ja mam takie "szczęście" że muszę na to wszystko patrzeć, czy może zaobserwowaliście podobne zjawiska?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Bezpieczna Bochnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości