Skradziony Passat B5 FL 1.9 TDI SREBRNY

Dyskusje na temat bezpieczeństwa w Bochni. Subforum ma pomóc służbom odpowiedzialnym za pilnowanie porządku w Solnym Grodzie w lepszym wypełnianiu swoich obowiązków :-).
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
deloco89
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 27 marca 2014, 11:27
Kontaktowanie:

Skradziony Passat B5 FL 1.9 TDI SREBRNY

Postautor: deloco89 » czwartek, 27 marca 2014, 11:48

WITAM BARDZO WSZYSTKICH PROSZĘ O POMOC!

Skradziono mi samochód Volkswagen Passat 1.9 TDI 130 km model na rok 2000/2001, srebrny metallic o numerach KBC 21RH na oryginalnych felgach VW 16"
Skradziono go z osiedla św. Jana na nowym parkingu obok przedszkola (za blokiem nr 11) ostatni raz widziałem go 25 marca tj. wtorek o godzinie 17. Zorientowałem się, że samochodu nie ma wczoraj tj. środa około godz. 16...

Jeśli ma ktoś jakieś informacje na ten temat, bardzo proszę o kontakt. Przydatne informacje będą odpowiednio nagradzane.
Proszę też o skopiowanie tej wiadomości na Waszych profilach Facebook itp. Z góry bardzo dziękuję!

Awatar użytkownika
beznadzieji
Stały bywalec
Posty: 129
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 21:56
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Skradziony Passat B5 FL 1.9 TDI SREBRNY

Postautor: beznadzieji » sobota, 29 marca 2014, 14:54

Nie chce Cię dołować, ale raczej już auta nie odnajdziesz ;/ mi ukradli T4 swego czasu z czego ustaliłem jechał koleś na Brzeźnice, ale później już urwał się ślad.
Jak masz znajomych w tej okolicy to się popytaj czy czasem nie widzieli może ten sam złodziej.

deloco89
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 27 marca 2014, 11:27
Kontaktowanie:

Re: Skradziony Passat B5 FL 1.9 TDI SREBRNY

Postautor: deloco89 » wtorek, 1 kwietnia 2014, 18:26

Dzięki wielkie... Mam jeszcze cichą nadzieję, że się znajdzie... ;/

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Bezpieczna Bochnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość