Kagańce w Bochni !!!!

Dyskusje na temat bezpieczeństwa w Bochni. Subforum ma pomóc służbom odpowiedzialnym za pilnowanie porządku w Solnym Grodzie w lepszym wypełnianiu swoich obowiązków :-).
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
AcHaYeAcH
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 20 stycznia 2006, 16:42
Lokalizacja: BoChNiA
Kontaktowanie:

Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: AcHaYeAcH » czwartek, 20 września 2012, 17:13

Problem mój polega na upierdliwej sąsiadce, której nie podoba sie że spaceruje z psem (spokojny wilczurek). Oczywiście na smyczy, tylko bez kagańca, z czego się dowiedziałem to o takim obowiązku musi być zapis w uchwale rady gminy czy miasta, nie wiem już, w każdym razie czy nie wiecie jak jest w Bochni? i gdzie ewentualnie można to sprawdzić? z góry dzięki:)

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: cod » czwartek, 20 września 2012, 18:19

za brak kaganca sm moze ci wlepic mandat . zdzwon do nich i sie dopytaj .

outsider
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 19:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: outsider » czwartek, 6 grudnia 2012, 18:53

Bez kagańca spoko,mnie osobiście wnerwiają te dwa psy co wiecznie się pelentają po ul.Czerwieniec i Kolanowskiej.Jeden czarny maly ,drógi też nie wiele większy kundel biało czarny.Nie dość że obsikuja wszystko do okoła znacząc swój szlak przemarszu to jeszcze się pod auto wpychają.Przejedziesz burka to do ciupy pujdziesz,a włascicielowi to bym chetnie powiedział to i owo.Chyba sobie za nimi pochodze,zobacze kto ich wlaścicielem.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: karmelek » czwartek, 6 grudnia 2012, 20:34


outsider
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 19:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: outsider » piątek, 7 grudnia 2012, 08:25

Wole nie ryzykować...nie znam na tyle przepisów.

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: cod » piątek, 7 grudnia 2012, 09:00

Dobrze że byś nie ryzykował bo raczej nic byś nie zyskał, Właściciel psa tylko by zyskał mandat za nie upilnowanie czworonoga.Karmelku nie promuj rozjezdzania psów dla odszkodowania heheh :mrgreen:

Awatar użytkownika
SzafirHusky
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek, 29 października 2012, 08:13
Kontaktowanie:

Re: Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: SzafirHusky » środa, 10 kwietnia 2013, 09:18

Myślę, że SM się nie czepia grzecznych psów idących na smyczy obok swojego Pana, no chyba, że im ktoś życzliwy uwagę zwróci to może być różnie.

Proszę nie propagować okrucieństwa wobec zwierząt - dla kierowcy to jest jakiś tam kundel, a dla właściciela psa bądź jego dzieci to jest członek rodziny! Niestety psy czasem są niesforne: urywają się czy zwyczajnie uciekają. Dlatego jesteśmy ludźmi, istotami "mądrzejszymi" - mamy mózg, używamy go i hamujemy jak pies wkracza na drogę.

boska
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: piątek, 28 czerwca 2013, 09:00
Kontaktowanie:

Re: Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: boska » środa, 7 sierpnia 2013, 08:51

dla mnie takie zachowanie jest zupełnie nie pojęte, zwierzęta trzeba tak samo szanować jak ludzi!

mieszkankabms1
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 8 marca 2014, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Kagańce w Bochni !!!!

Postautor: mieszkankabms1 » sobota, 8 marca 2014, 13:02

nie mam nic do piesków, ale wlaściciele mogliby sprzatac po swich pupilkach. na placu turka np jest taki obowiazek, a tu na kazdym kroku jakas KUPA, niedosc ze ja w to wchodze to mozna sobie wyobrazic dzieci biegajace po parku ulepione tym swinstwem, juz niemowiac o tym ze sikaja wszedzie na auta na domy,a niechze sobie wlasciciele kuwete zrobia w domu jak na ulicy sie wstydza sprzatac

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Bezpieczna Bochnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości