SiSMS.pl

Dyskusje na temat bezpieczeństwa w Bochni. Subforum ma pomóc służbom odpowiedzialnym za pilnowanie porządku w Solnym Grodzie w lepszym wypełnianiu swoich obowiązków :-).
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

SiSMS.pl

Postautor: BoRRo » wtorek, 7 września 2010, 00:13

SISMS Samorządowy Informator SMS

"Samorządowy Informator SMS to system, który służy do przekazywania informacji. Jego główne cechy to podnoszenie lokalnego poziomu bezpieczeństwa oraz unikalny dotychczas sposób przekazywania mieszkańcom ważnych informacji przez władze samorządowe. Informacje z Gminy przekazywane są w postaci wiadomości SMS, dostępne są więc dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, co przy ich obecnej powszechności oznacza, że informacje może otrzymywać praktycznie każdy. Mieszkańcy są informowani przy użyciu systemu teleinformatycznego udostępnianego Gminom, który łączy w sobie nowoczesne technologie informatyczne i telekomunikacyjne."

Przy pomocy Samorządowego Informatora SMS, można informować na przykład o:

* zagrożeniach (wichury, powodzie, śnieżyce, katastrofy, epidemie),
* imprezach kulturalnych, sportowych, turystycznych i akcjach organizowanych przez Gminę,
* awariach i remontach (pęknięta rura-brak wody, brak ciepła, droga zamknięta z powodu remontu),
* sesjach Rady lub posiedzeniach komisji w ważnych sprawach

Należy nadmienić również, że jednym z założeń Samorządowego Informatora SMS jest również to, że jest on zupełnie wolny od komercyjnych reklam i ma służyć tylko komunikacji między Gminą a jej mieszkańcami.

Myślę Że Gmina Bochnia Mogłaby Przyłączyć Się Do Takiej Akcji poprawiając bezpieczeństwo mieszkańców.

Wiecej Na http://www.SISMS.pl

pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
Hulk
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja: daleko stąd
Kontaktowanie:

Re: SiSMS.pl

Postautor: Hulk » środa, 29 września 2010, 08:37


normalna
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 14 listopada 2009, 16:42
Kontaktowanie:

Re: SiSMS.pl

Postautor: normalna » środa, 29 września 2010, 22:34

ciekawy pomysł

mieszkanaanka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 27 października 2011, 13:48
Kontaktowanie:

Re: SiSMS.pl

Postautor: mieszkanaanka » czwartek, 27 października 2011, 13:55

no pomysł jest bardzo dobry, tylko, ze z tego co wiem, SiSms to bardzo drogi system. Wiem, ze np w Brzesku mają Alcetel i z tego co się orientowałam to wysyłają komunikaty nie tylko na komórki ale też na stacjonarne, więc zyskałyby na tym osobe starsze, które nie mają komórek, a poza tym podobno są zdecydowanie tańsi, więc po co marnować kasę z naszych podatków:)
to chyba ich strona www.alcetel.pl

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Bezpieczna Bochnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości