Bocheński Klub i ochrona

Dyskusje na temat bezpieczeństwa w Bochni. Subforum ma pomóc służbom odpowiedzialnym za pilnowanie porządku w Solnym Grodzie w lepszym wypełnianiu swoich obowiązków :-).
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dragjon
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 18:15
Kontaktowanie:

Bocheński Klub i ochrona

Postautor: dragjon » piątek, 11 stycznia 2013, 22:32

Zastanawia mnie czy ktoś zna ochroniarzy z klubu znajdującego się kawałek za "Małą Czarną" w stronę poczty ? Nie wiem czy nie nazywa się on Pepe. Ja rozumiem, że piątek, że zabawa... Ale nie wiem co ta ochrona ma w głowie.
Dziś wracałem sobie spokojnie, widzę grupkę ludzi w niewiadomym stanie upojenia alkoholowego na chodniku, więc z zasady zwalniam bo ślisko. No i chyba tylko dlatego że prędkość była mniejsza nic się nie stało, bo sekundę później łysy pan 2x2 wyprosił z klubu jakiegoś małolata ( z 15 lat? ). Tylko nie wiem po co jeszcze gonił go (z widoczną chęcią użycia przemocy fizycznej) prosto pod mój samochód... Tym razem się udało zatrzymać, ale nie jestem pewny czy takie zachowanie jest dopuszczalne, bo o ile mógł chłopaczek zrobić coś złego, to chyba przepędzanie go na jezdnie i stwarzanie zagrożenia nie jest w porządku...

Wbekier
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2016, 17:55
Kontaktowanie:

Re: Bocheński Klub i ochrona

Postautor: Wbekier » środa, 21 września 2016, 09:24

trzeba to zgłosić i nagłośnić

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Bezpieczna Bochnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość