wolne lokale w centrum

O historii, zabytkach, obiektach, zjawiskach i wszystkim co sprawia, że nasze miasteczko jest wyjątkowe
Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: wolne lokale w centrum

Postautor: belzebub » środa, 15 sierpnia 2012, 14:35


po prostu ja
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 kwietnia 2010, 00:09
Kontaktowanie:

Re: wolne lokale w centrum

Postautor: po prostu ja » czwartek, 16 sierpnia 2012, 23:35

kwiat...

"poza tym jeśli są sieciówki typu CCC czy Deichmann w Bochni, to ceny są takie same więc po co jechać do Krk specjalnie?"

Jeśli chodzi o ceny w CCC w Bochni i w Krakowie, to różnice w cenie są. Kiedyś w Krk chciałam kupić buty (nie było numeru w Bochni), które w Bochni były przecenione i okazało się, że w Krakowie nie są przecenione. Gdy zapytałam, jak to jest, skoro to ta sama sieć...? Pani ekspedientka odpowiedziała, że CCC, w którym byłam i CCC w Bochni prowadzone są przez inne podmioty..., czy jakoś tak. Ale może nie pojęłam, co do mnie mówiła. W każdym razie butów nie kupiłam (też nie było numeru).

A po co jechać do Krakowa? A choćby po to, aby zaliczyć zupełnie inną galerię niż handlową. ;)

Ale piszę chyba nie na temat.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: wolne lokale w centrum

Postautor: belzebub » piątek, 17 sierpnia 2012, 06:35

Ceny w sieciówkach dostosowane są do miasta , otoczenia i klienta i nie ma co oczekiwać że bedą takie same w Bochni jak i w krakowie .Ceny ustala producent a malym stopniu ale ostateczną cene i tak nadaje właściciel lub przedstawiciel danego sklepu

Awatar użytkownika
krzysztofborowiec
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 17 kwietnia 2012, 10:14
Kontaktowanie:

Re: wolne lokale w centrum

Postautor: krzysztofborowiec » czwartek, 23 sierpnia 2012, 22:18


bochniak77
Częsty gość
Posty: 75
Rejestracja: wtorek, 17 kwietnia 2012, 19:49
Kontaktowanie:

Re: wolne lokale w centrum

Postautor: bochniak77 » czwartek, 20 września 2012, 16:26

Kupić świeży chleb wieczorem w niedziele to nie problem, gorzej w sobotę bo piekarnie zamknięte.. ;)

lukasz999
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 18:13
Kontaktowanie:

Re: wolne lokale w centrum

Postautor: lukasz999 » poniedziałek, 3 marca 2014, 09:16

Wybudujmy jeszcze dwie moze trzy galerie i wszyscy bedą zadowoleni hehe :D tylko koniecznie obcokrajowiec...

tomkut
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 7 marca 2014, 18:43
Kontaktowanie:

Re: wolne lokale w centrum

Postautor: tomkut » piątek, 7 marca 2014, 20:32

Szanowni Państwo potrzeba nam parkingów i jeszcze raz parkingów...

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: wolne lokale w centrum

Postautor: boddekk » środa, 14 lipca 2021, 19:55

https://www.schiessl.pl to bardzo dobry producent ssprzętu do ochładzania powietrza. Takie urządzenie mam u siebie w biurze, dzięki niemu mam chłodne powietrze. Zawsze miałam problem z oddychaniem a teraz mogę swobodnie oddychać i gwarantuje nam ochładzanie na bieżąco.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Dusza Solnego Grodu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości