Światła pod zenitem

O historii, zabytkach, obiektach, zjawiskach i wszystkim co sprawia, że nasze miasteczko jest wyjątkowe
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
JFK
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 22:04
Kontaktowanie:

Światła pod zenitem

Postautor: JFK » poniedziałek, 26 marca 2012, 11:35

Czy ktoś pamięta sygnalizacje świetlną przy obecnym Zenicie i WDH i czy droga od arkad do ul. Kazimierza była dwukierunkowa i chyba ul. Św. Kingi też można było dojechac od kina do rynku ??? może jakieś zdjęcia sie znajdą. Oczywiście miało to miejsce przed powstaniem obwodnicy Bochni w latach 80 tych. Wiele osób z którymi rozmawiałem nie pamiętają takiego faktu i poszło nawet o zakład ale nie mam dowodów więc może ktoś pomoże

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Światła pod zenitem

Postautor: kuba55 » poniedziałek, 26 marca 2012, 14:35

Świateł pod WDH nie było, a ulica wzdłuż rynku do arkad była dwukierunkowa na pewno jeszcze w 1989 roku, jak i od arkad w dół w stronę szybu Sutoris, a przy postoju taksówek był zakaz ruchu.

kriss
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 grudnia 2008, 13:04
Kontaktowanie:

Re: Światła pod zenitem

Postautor: kriss » poniedziałek, 26 marca 2012, 15:49

Mnie również sie wydaje że tam jednak były kiedyś światła

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Dusza Solnego Grodu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości