Zakład oprawy obrazów pl. św Kingi

O historii, zabytkach, obiektach, zjawiskach i wszystkim co sprawia, że nasze miasteczko jest wyjątkowe
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Agnes111
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2015, 12:08
Kontaktowanie:

Zakład oprawy obrazów pl. św Kingi

Postautor: Agnes111 » sobota, 28 lutego 2015, 16:35

Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy wątek na forum i nie wiedziałam gdzie mam się podpiąć po dany temat natomiast mam pytanie odnośnie zakładu który mieścił się na placu św. Kingi.

Mam w posiadaniu obraz który dostałam w prezencie od mojej babci kilka lat temu na którym z tyłu widnieje pieczątka "ZAKŁAD OPRAWY OBRAZÓW I SKŁADANIA RAM" H. BRAND BOCHNIA PLAC ŚW.KINGI

Niestety moja babcia już nie żyje i nie uzyskam od niej żadnej informacji.Szukałam w internecie jakichkolwiek wskazówek ale bez rezultatu.
Chciałabym się dowiedzieć w których latach istniał takowy zakład,może ktoś z Państwa pamięta :D
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Dusza Solnego Grodu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość