Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: karmelek » poniedziałek, 8 listopada 2010, 20:44


kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: kasiorek » poniedziałek, 8 listopada 2010, 21:56

Napisałam że mało kto patrzy a nie że wszyscy, a po za tym nie pisalam o dyplomach z uczelni techniczych bo do takich WSE nie należy.

pepsi
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 13:36
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: pepsi » wtorek, 9 listopada 2010, 07:54

Ja jak narazie jestem zadowolona z tych studiów..mimo ze nie bylo tak latwo i z tego co widze teraz bedzie jeszcze gorzej z egzaminami ale nie zaluje..

klaudia32764
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2011, 23:34
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: klaudia32764 » czwartek, 18 sierpnia 2011, 00:07

czesc ;] wiecie co tez bym nie poszla na studia do Bochni ... dlatego ze jest za maly prog wymagan ... sory tak jak ktos juz powiedzial wiekaszosc ludzi moze sie dostac ... jezeli mieliby wieksze wymagania to i o szkole moze by myslano ze lepsza.... ja sie tam nie uczylam bo jeszcze w liceum jestem ... nie moge nic powiedziec o tych studiach ... ale wierze ze sa dobrzy nauczyciele ze jak sie chce to sie zda z wyroznieniem ze to nie zalezy ( nie zawsze) od miejsca ale tak jak mowie .. ja bym nie poszla. jeszcze za malo znana i szanowana to uczelnia
pozdrawiam ;)

dziewczyna23
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek, 4 listopada 2013, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: dziewczyna23 » wtorek, 6 maja 2014, 23:03

czesc co możecie powiedziec o WSE w Bochni ktora teraz zmienia nazwe na staropolska szkole? czy warto tam isc ? jakie sa opinie? czy gorzej niż na UEKu w Krakowie? zauwazylam ze tu jest kierunek rachunkowosc a w Krakowie finanse i rachunkowosc czy to to samo?

Renia76
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 7 maja 2014, 17:34
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: Renia76 » środa, 7 maja 2014, 17:40

Ja skonczylam studia jeszcze na dawnej Akademii Ekonomicznej w Krakowie i jeden z moich profesorow, ktory pracowal jednoczesnie na wyzszych uczelniaach niepublicznych, otwarcie przyznal, ze to czego oni wymagaja od studentow Akademii Ekonomicznej a to czego wymagaja od studentow na uczelniach prywatnych nie ma nic wspolnego, na uczelnich prywatnych poziom jest znacznie nizszy, material okrojony, latwiej zaliczyc egzaminy i ogolnie wymaga sie o wiele mniej od studentow ...

Awatar użytkownika
Pan Mak
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 14:29
Lokalizacja: Bochnia City
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: Pan Mak » środa, 7 maja 2014, 20:00


aKamila
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2014, 14:26
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: aKamila » środa, 2 lipca 2014, 10:01

A w czym jesteś zdziwiony? Ja co prawda kończyłam Uniwersytet Przyrodniczo - Humanistyczny w Siedlcach i takich akcji nie było, ale teraz wielu uczelnią zależy na tym, żeby ludzie studiowali co za sens jest ich uwalić, żeby potem odeszli? A tak się ślizgają płacą dodatkowo za warunki i interes się kręci, wiele uczelni zapomniało chyba co jest ich celem - kształcenie, a nie zarabianie.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: karmelek » czwartek, 3 lipca 2014, 11:47


Jurko
Bardzo towarzyski
Posty: 445
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 09:36
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiach na WSE w Bochnii

Postautor: Jurko » czwartek, 3 lipca 2014, 14:25

Słyszałem o podobnych numerach na AGH na studiach dziennych.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości