Nowa szkoła dla dorosłych TORUS w Bochni

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
asiuaa234
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 15 lipca 2016, 13:04
Kontaktowanie:

Nowa szkoła dla dorosłych TORUS w Bochni

Postautor: asiuaa234 » piątek, 15 lipca 2016, 13:15

Hej, widziałam dziś plakaty na mieście, powstała nowa szkoła w Bochni -Torus,i mają naprawdę fajne kierunki :) Zna ktoś może tę szkołę, albo coś o niej słyszał w ogóle? Czy warto?.. heepl :?: :o

Kitty
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: środa, 10 czerwca 2009, 09:23
Kontaktowanie:

Re: Nowa szkoła dla dorosłych TORUS w Bochni

Postautor: Kitty » piątek, 15 lipca 2016, 15:01

Hej, kojarzę te szkołę z innego miasta. Z tego co wiem to świetnie funkcjonuje i się rozwija, mam tez znajomych którzy są jej uczniami. Super, ze otwierają się w naszym mieście :) z tego co wiem to jest całkowicie bezpłatna, mają atrakcyjne kierunki, nie jest wymagana matura, uczysz się tylko w sobotę i niedziele co drugi weekend, i wszystko na terenie twojego miasta. Fajna opcja dla ludzi, którzy nie chcą dojeżdżać nigdzie daleko 8) pozdrawiam Cię :mrgreen:

Awatar użytkownika
filldds2
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2016, 20:12
Kontaktowanie:

Re: Nowa szkoła dla dorosłych TORUS w Bochni

Postautor: filldds2 » piątek, 22 lipca 2016, 00:59

Szkoła jest świetna. Wiem to z doświadczenia

TorusBochnia
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 19 lipca 2016, 13:50
Kontaktowanie:

Re: Nowa szkoła dla dorosłych TORUS w Bochni

Postautor: TorusBochnia » wtorek, 26 lipca 2016, 13:10

Bardzo dziękujemy za dobre opinie. Cieszymy się, że mamy już swój oddział w Bochni. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą i zajrzenia na stronę :arrow: :arrow: http://www.szkola-torus.pl

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości