język hiszpański -

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Ciapek
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 19 lipca 2006, 23:02
Lokalizacja: Ciapkowo
Kontaktowanie:

język hiszpański -

Postautor: Ciapek » poniedziałek, 13 lipca 2015, 09:57

poszukuje "konwersanta" języka hiszpańskiego najlepiej znającego język techniczny (mechanika )

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: język hiszpański -

Postautor: Martaska » poniedziałek, 24 września 2018, 17:32

A nie chcesz spróbować samodzielnie nauczyć się języka? :) Teraz jest dostępnych wiele ciekawych narzędzi, które pomagają w nauce. Ja nauczyłam się hiszpańskiego przy pomocy tej aplikacji na telefon- https://play.google.com/store/apps/deta ... .vocapp.es i powiem Ci, że naprawdę szybko mi to poszło! W kilka tygodniu nauczyłam się bardzo dobrze mówić po hiszpańsku, co według mnie jest sporym sukcesem :)

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: język hiszpański -

Postautor: boddekk » czwartek, 29 lipca 2021, 09:15

Jest wiele szkół które uczą hiszpańskiego online. Można się zapisac i naukę mieć zdalnie z domu. Pomyślcie o tym

______________________________________________________
https://stevemadden.pl/collections/whats-new-damskie

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości