PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
Awatar użytkownika
1misiek11
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2009, 18:41
Kontaktowanie:

PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: 1misiek11 » sobota, 20 lipca 2013, 21:55

Witam, bardzo proszę o opinię na temat przedszkola "Aladyn", czy któraś mama posyłała tam swoje dziecko, jaka jest opieka, czy Panie zajmujące się dziećmi mają wykształcenie pedagogiczne, przedszkolne, i najważniejsze, -jak wygląda sprawa z dziećmi chorymi- czy dzieciaki są odsyłane do domu, - czy też, jak to bywa w publicznych placówkach "rodzice nie szanują się na wzajem" i jedno dziecko zaraża całą resztę dzieciaków. Proszę o info, gdyż wiem że koszt miesięczny dziecka to 300-350zł + 300zł wpisowe- więc kwota nie mała, a jak już płacić to przynajmniej wiedzieć za co i za jakie warunki.

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: Kaja » niedziela, 21 lipca 2013, 21:53

nie było chętnych, nie otworzyli oddziału

kkkkk
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 16:08
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: kkkkk » wtorek, 13 sierpnia 2013, 16:18

Byłem tam i przedszkole działa, choć jest okres wakacyjny i dzieciaki chodzą sporadycznie. Od września rusza normalnie, choć w sumie można z dzieciakami przychodzić tam codziennie już teraz, co polecam, bo łatwiej im będzie się oswoić z nowym miejscem. Jeśli chodzi o warunki to naprawdę ekstra miejsce... duże, kolorowe sale, mnóstwo zabawek dla dzieciaków i bardzo miły personel. Warto podejść - zapytać jeśli macie jakieś wątpliwości:) Moje dziecko zacznie tam chodzić na pewno od września...:) Podobno we wrześniu będzie również spotkanie organizacyjne z dyrekcją- mają jeszcze podać dokładny termin. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: Kaja » czwartek, 22 sierpnia 2013, 09:04


tjs
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 18:35
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: tjs » czwartek, 22 sierpnia 2013, 12:26


czarna77
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2011, 09:26
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: czarna77 » piątek, 23 sierpnia 2013, 21:32

Słuchajcie ludziska
Nie bierzcie pod uwagę wypowiedzi dodawanych przez P. Kaję, to nie pierwszy temat który jej sie nie podoba na forum a jesli chodzi o przedszkole to działa i jak na razie nie ma zamiaru się zamykać.
Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: Kaja » poniedziałek, 9 września 2013, 08:42


Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: dusiek » poniedziałek, 9 września 2013, 10:19

Kaja: to w czym problem? Nie chcesz? Nie posyłaj. Wyślij swoje dziecko tam gdzie będzie miało szansę się "rozwijać" ale nie decyduj za innych a dodatkowo wprowadzasz błąd o 'niby' zamknięciu tego przedszkola. Skończ Waść wstydu oszczędź bo tylko narażasz się na pośmiewisko ;)

kkkkk
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 16:08
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: kkkkk » poniedziałek, 9 września 2013, 16:04

Nie rozumiem, o co Kaja ma pretensje... Wiadomo, że dopiero zaczynają działalność i będą powoli się rozwijać. Byłem na spotkaniu P. dyrektor przedszkola z rodzicami w ubiegłym tygodniu i poinformowano nas, że plac zabaw będzie być może jeszcze przed zimą...Gdyby jednka nie udało się go zrobić w tym roku kalendarzowym to napewno na wiosnę mają z placem zabaw ruszyć, zwłaszcza, że mają działkę...

Generalnie moje wrażenia po spotkaniu są jak najbardziej pozytywne.... Dyrekcja i właściciel są bardzo ugodowi i każdemu starają się iśc na rękę.

chrombek
Bardzo towarzyski
Posty: 240
Rejestracja: poniedziałek, 7 lutego 2011, 19:43
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: chrombek » poniedziałek, 9 września 2013, 20:40

jak widzę to ludzi korzystających z przedszkola ,to jest tu jedynie pewno właściciele z dwoma wpisami także nie za dobrze to świadczy. Prosiłbym nie ściemniać mówię to do włascicieli tylko powiedzcie co macie ,co możecie dać ,czym się przedstawić a nie krytykować, bo jak narazie to bieda z nędzą po tych postach

-- poniedziałek, 9 września 2013, 19:40 --

trochę mi się literki pozmieniały nie wiem czemu, a więc jeszcze raz niech napisze ktoś kto ma tam dzieci a nie właściciele po dwóch postach dobranoc

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: belzebub » poniedziałek, 9 września 2013, 20:46

Pozwole sobie dodać coś od siebie.
Przedszkole nowe, duże , kolorowe, na wysokim poziomie - to fakt i na plus. Jaki jest personel to ocene zostawmy na grudzień bądz czerwiec bo teraz zbyt mało czasu mineło aby cokolwiek powiedzieć.
Natomiast fakt jest taki że brak placu zabaw to ogomny minus i ja osobiście nie posłałbym dziecka do takiego przedszkola. Wrzesień i październik często bywa ładny dzieci spędzają czas na polnych zabawach ( piaski , karuzele, drabinki itp itd) kwiecień maj i czerwiec już nie wspomne.A kiszenie się w 4 ścianach nie wpływa zbyt dobrze na funkcje rozwojowe. Fakt że często są organizowane wypady i wycieczki piesze ale ludzie ile można spacerować??

Przedszkole bez placu zabaw to jak auto z trzema kołami :) ( czegoś brakuje do pełnej prawidłowej jazdy :P:P)


Możecie po mnie jechać za wyrażenie swojego zdania i za bez stronniczą ocenę :mrgreen:

Ps. Proponuje iść pod przedszkola w piękny ciepły dzień - poobserwować i sami stwierdzicie że widok tych roześmianych biegających pędraków jest bezcenny . Przedszkole to nie więzienie - przedszkole to WOLNOŚĆ :lol:

chrombek
Bardzo towarzyski
Posty: 240
Rejestracja: poniedziałek, 7 lutego 2011, 19:43
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: chrombek » poniedziałek, 9 września 2013, 21:07

przedszkole to wolność a gdzie są ci zadowoleni rodzice już nie mówię o dzieciach

-- poniedziałek, 9 września 2013, 20:07 --

i teraz mam pytanie do debili ograniczającym dziecią żeby były dziećmi, ile wy jeszcze pożyjecie? a pamiętajcie o tym że o was zapomną i to szybko, żałuje że nie wcześniej

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: Kaja » wtorek, 10 września 2013, 09:10


meloman
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 22:14
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: meloman » wtorek, 10 września 2013, 11:58

Kaju, Ty chyba jesteś nieszczęśliwa w życiu

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: Kaja » wtorek, 10 września 2013, 13:13


Awatar użytkownika
Farmazon
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 31 sierpnia 2010, 17:43
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: Farmazon » wtorek, 10 września 2013, 14:44

Ehh miałem się nie wypowiadać bo jakoś nie lubię tych forumowych pyskówek i frustratów, ale już mnie krew zalewa jak to czytam.. "to" czyli komentarze osób które fakt faktem zupełnie nie są tematem zainteresowane. Bo skoro jeden z drugim czy też drugą nie posyłacie tam dzieci to po co te komentarze i lamenty? To przedszkole nie jest zamkniętą twierdzą i każdy może tam iść obejrzeć i uzyskać odpowiednie informację! A plac zabaw? No nie róbcie już takiej tragedii z jego chwilowego braku bo po postach powyżej wygląda wg was że to getto i obóz pracy dla dzieci! A teraz się przyznajcie ile sami wychodzicie z dziećmi na spacery na place zabaw? Ja mam jeden na osiedlu pełnym dzieci a dzieci jak na lekarstwo. Teraz dodam.. sam posłałem tam dziecko chociaż nie musiałem, to są dopiero początki wiec trudno oceniać. Na dzień dzisiejszy uważam że Panie przedszkolanki starają się stworzyć fajna atmosferę dla dzieciaków. Ufam, że plac zabaw powstanie.. a jak nie? Zabiorę stamtąd dziecko i tyle - po co te frustracje? Zresztą w tym momencie wolę dwie Panie opiekujące si ei spacerujące z 5 dzieci, niż dwie Panie puszczające 25 dzieci na plac i nich się sobą zajmą bo w końcu mają plac!! Zresztą w tym momencie to ja spędzam z dzieckiem więcej czasu na zewnątrz niż w domu więc myślę, że tą godzinę braku placu zabaw jakoś przeżyjemy i tyle w tym temacie. Pozdrawiam i zainteresowanym radzę iść, zobaczyć, popytać a nie szukać rad na forum - bo niestety ubolewam ale to chyba ostatnie miejsce gdzie można je znaleźć.
P.S. Do Kaji - skoro jesteś tam często jak piszesz to zajmij się lepiej tą swoją wodą w źródełku bo tego bełkotu jak i bełkotu chrombolek nie da się czytać. Nie masz tam dziecka - wyraziłaś opinię - koniec dyskusji

chrombek
Bardzo towarzyski
Posty: 240
Rejestracja: poniedziałek, 7 lutego 2011, 19:43
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: chrombek » wtorek, 10 września 2013, 15:57

właśnie widze jakim jesteś człowiekiem zadałem tylko pytanie czy ktoś tam ma dzieci? ale ty nie potrafisz nawet napisać chrombek tylko chrombolek powodzenia nie życzę

Awatar użytkownika
Farmazon
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 31 sierpnia 2010, 17:43
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: Farmazon » wtorek, 10 września 2013, 16:38


april772
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 13 marca 2010, 22:06
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: april772 » czwartek, 16 stycznia 2014, 14:29

Niestety od przyszłego miesiąca przedszkole będzie zamknięte.a dlaczego?za mało dzieci. myślę, ze wielu osobom przeszkadza brak placu zabaw. jestem wśród nich. ALE... ten plan zabaw miał zostac wiosna uruchomiony. teren jest juz ogrodzony i ma zamykana bramkę. wielka szkoda bo moje, uczęszczające tam dziecko biegnie w podskokach do dzieci i pań, które uwielbia.pomimo tego, ze jest tak mało dzieci (6czy 7) i na pewno wiekiego zysku z tego przedszkola nie bylo, to wszystko bylo organizowane super, nie oszczedzano na dzieciach i atrakcjach dla nich co jest uwidocznione na zdjęciach na stronie przedszkola.byly tez spotkania integracyjne rodzice-dzieci.Naprawdę super! i co? i nic. a ja wciąż mam(niewielką) ale mam nadzieję, ze nie wszystko jeszcze stracone...

wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNE Przedszkole - "ALADYN"- W BOCHNI

Postautor: wiliam » czwartek, 16 stycznia 2014, 19:09

Bochnia to dziwne miasto .W państwowych przedszkolach brak miejsc a prywatne upadają .
Burmistrzu czy nie należy w tym miejscu pomóc , dofinansować aby oczekujące na przyjęcie do przedszkoli dzieci mogły korzystać z Aladyna ?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości