I LO w Bochni

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
lola12
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 24 kwietnia 2013, 15:41
Kontaktowanie:

I LO w Bochni

Postautor: lola12 » środa, 24 kwietnia 2013, 15:46

Witam,
chciałabym się zapytać ile w tamtym roku trzeba było mieć punktów aby dostać sie do I LO ?
Czy mając 102 punkty mam szanse isc na biol-chem czy nie bardzo ?
Bardzo prosze o szybką odpowiedz bo nie wiem czy opłaca mi się tam składać papiery. Z góry bardzo dziękuje :)

dziewczynka
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 21:27
Kontaktowanie:

Re: I LO w Bochni

Postautor: dziewczynka » czwartek, 25 kwietnia 2013, 12:12

Za moich czasów próg na biol-chem wynosił 173 pkt a wtedy jeszcze angielski nie wliczał się do punktacji Ach gdzie te czasy świetności I LO...

Vintage
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2012, 11:19
Kontaktowanie:

Re: I LO w Bochni

Postautor: Vintage » czwartek, 25 kwietnia 2013, 14:38

Jak Ty mnie witasz, to ja Cię żegnam.

P.S
Uczy się dzieci miliona niepotrzebnych rzeczy, a to co na prawdę ważne, jest zupełnie pomijane.

Awatar użytkownika
Kiyomi
Stały bywalec
Posty: 156
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 21:25
Kontaktowanie:

Re: I LO w Bochni

Postautor: Kiyomi » czwartek, 25 kwietnia 2013, 14:57

Ja miałam 157 pkt 5 lat temu, i ledwo co się dostałam. Więc albo nie licz na to że się dostaniesz albo poziom spadł tak że aż boli...
Sorry, ale poniżej 120 pkt to w ogóle do LO nie powinni przyjmować... Szczególnie jak patrzę na takie obrazki:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... NBc8xIht-U
Bardzo Cię przepraszam, jeżeli Cię uraziłam ale taka jest moja opinia...

Karoldinho
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 9 grudnia 2010, 18:34
Kontaktowanie:

Re: I LO w Bochni

Postautor: Karoldinho » sobota, 27 kwietnia 2013, 11:30

Biol-chem w tamtym roku pierwszy miał próg chyba około 150 pkt., a drugi chyba wolne miejsca, także możesz próbować na ten drugi. Ogólnie do starego możesz się dostać spokojnie, aczkolwiek te lepsze klasy prawdopodobnie będą dla Ciebie niedostępne

Thadd
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 18:21
Kontaktowanie:

Re: I LO w Bochni

Postautor: Thadd » niedziela, 28 kwietnia 2013, 08:22


lola12
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 24 kwietnia 2013, 15:41
Kontaktowanie:

Re: I LO w Bochni

Postautor: lola12 » poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 15:43

Bardzo dziękuję wam za odpowiedzi :) Wiecie może czy na profil biologiczno jezykowy też trzeba mieć tak dużo punktów ?

Graszan
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 3 czerwca 2014, 18:29
Kontaktowanie:

Re: I LO w Bochni

Postautor: Graszan » wtorek, 3 czerwca 2014, 18:35

Cześć!
Pozwolę sobie odkopać ten temat. Chciałbym złożyć podanie do 1LO na profil mat-fiz-inf lub mat-fiz-ang. Mam pytanie- jakie progi były na te poszczególne profile? Czy opłaca się dojeżdżać do tej szkoły z pobliskiej miejscowości? Jak jest poziom na w/w profilach i ogólnie czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tej szkole? :)
Pozdrawiam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości