Przedszkole "Mały Odkrywca" - Bochnia

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pepsi
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 13:36
Kontaktowanie:

Przedszkole "Mały Odkrywca" - Bochnia

Postautor: pepsi » sobota, 30 marca 2013, 10:17

Witam

Chciałabym zapisać synka do tego przedszkola i szukam opinii na jego temat.
Nigdzie nic nie mogę znaleść może ktoś z Was ma zapisaną tam swoją pocieche i podzieli się wiadomościami? :)
Czy czesne naprawde wynosi 200zł plus 7zł dziennie za wyżywienie?
Proszę o info na temat tego przedszkola

kindergarten
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2012, 15:06
Kontaktowanie:

Re: Przedszkole "Mały Odkrywca" - Bochnia

Postautor: kindergarten » sobota, 30 marca 2013, 17:50

Tak, rzeczywiście aktualnie takie są kwoty czesnego i za wyżywienie u "Małego Odkrywcy".

Zainteresowanych odsyłam na stronę http://www.przedszkole.fundacjafriend.pl lub na facebook'a: http://www.facebook.com/MalyOdkrywcaBochnia .

Wiem, że po Świętach ma rozpocząć się rekrutacja na nowy rok szkolny 2013/2014. Osoby chętne mogą odwiedzić osobiście przedszkole, na pewno panie tam pracujące nie będą mialy nic przeciwko :) Można też pobrać formularz zgłoszeniowy i zapisać dziecko - ja tak zrobiłem.

Osobiście polecam przedszkole - pełen profesjonalizm, mnóstwo atrakcji dla dzieciaków, przemiłe panie przedszkolanki, zajęcia z tablicą interaktywną - takiego przedszkola nie ma chyba na terenia Bochni. Kameralna atmosfera sprzyja rozwojowi maluchów. No, i jestem spokojny, bo nadzór nad przedszkolem sprawuje Kuratorium, Sanepid, Urząd Miasta....

madziorka
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: środa, 16 listopada 2011, 12:04
Kontaktowanie:

Re: Przedszkole "Mały Odkrywca" - Bochnia

Postautor: madziorka » poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 14:57

Polecam to przedszkole, moja córka tam chodzi i świetnie się tam czuje. Mnóstwo atrakcji dla maluchów i profesjonalna opieka.

pepsi
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 13:36
Kontaktowanie:

Re: Przedszkole "Mały Odkrywca" - Bochnia

Postautor: pepsi » wtorek, 2 kwietnia 2013, 06:39

Dziękuje za informację. W najbliższym czasie się tam wybierzemy. Mam nadzieję że będą miejsca..

kwaczor
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 22 marca 2013, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Przedszkole "Mały Odkrywca" - Bochnia

Postautor: kwaczor » wtorek, 2 kwietnia 2013, 08:09

W którym miejscu znajduje się to przedszkole? A jaki koszt pobytu dziecka?

madziorka
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: środa, 16 listopada 2011, 12:04
Kontaktowanie:

Re: Przedszkole "Mały Odkrywca" - Bochnia

Postautor: madziorka » wtorek, 2 kwietnia 2013, 09:00

Przedszkole znajduje się na ul. Serugi, koszt to 200zł czesnego i 7zł dziennie za wyżywienie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości