Dziecko z cukrzycą - do której szkoły podstawowej

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
smallpop
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 8 stycznia 2013, 12:33
Kontaktowanie:

Dziecko z cukrzycą - do której szkoły podstawowej

Postautor: smallpop » wtorek, 8 stycznia 2013, 16:42

Witam.
Moje 6 letnie dziecko ma cukrzycę i chciałbym się dowiedzieć do której szkoły podstawowej najlepiej go posłać...czy któraś szkoła ma większe/mniejsze doświadczenia z takimi dziecmi??
Czy ktoś z rodziców/nauczycieli mógłby się wypowiedzieć?

ja_ona
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 5 lipca 2009, 22:24
Kontaktowanie:

Re: Dziecko z cukrzycą - do której szkoły podstawowej

Postautor: ja_ona » wtorek, 8 stycznia 2013, 21:40

polecam PSP nr 4 - tam chodziło moje dziecko z cukrzycą - byłam bardzo zadowolona.
a co komentarza powyżej - brak słów...


usunięto niestosowne komentarze. /przemo

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dziecko z cukrzycą - do której szkoły podstawowej

Postautor: Airacobra » środa, 9 stycznia 2013, 14:35

Moja córka chodziła do PSP nr5. A Myślę że PSP nr 1 też nie byłaby złym wyborem. Obecnie w każdej szkole spotyka się "słodkie dzieci".

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość