niepubliczne centum ksztalcenia w bochni

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
asdfg
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 21 czerwca 2012, 22:33
Kontaktowanie:

niepubliczne centum ksztalcenia w bochni

Postautor: asdfg » czwartek, 21 czerwca 2012, 22:43

prosze o opinie o tej wlasnie szkole na ulicy orackiej. jestem zainteresowana oferta :technik ekonomii.

nckkei
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2012, 13:42
Kontaktowanie:

Re: niepubliczne centum ksztalcenia w bochni

Postautor: nckkei » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 12:47

Od wielu lat Centrum organizuje kształcenie w różnych zawodach technikalnych m.in. ekonomicznym. Wszyscy, którzy przystąpili do tej pory do egzaminów zawodowych organizowanych przez OKE, zdali je i zdobyli dyplom technika. Zajęcia są co 2 tygodnie piątki, soboty. Egzaminy organizowane są w szkole. Nauka trwa 2 lata.

axselek
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 2 października 2012, 18:57
Kontaktowanie:

Re: niepubliczne centum ksztalcenia w bochni

Postautor: axselek » wtorek, 2 października 2012, 19:13

Tak jak wyżej. Szkołe polecam.
Szkoła kształci swoich uczniów od wielu lat.
Jeśli chodzi o szkołe jestem zadowolony.
Wszystko mi pasuje :)
Zajęcia odbywają się w miłej atomosferze.
Żadnych problemów nie ma. Więc zachęcam każdego.

Skarabek
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 3 kwietnia 2012, 11:12
Kontaktowanie:

Re: niepubliczne centum ksztalcenia w bochni

Postautor: Skarabek » środa, 19 czerwca 2013, 20:25

Kiedyś brat sie tam uczyl. Myślę, że to dobra opcja i że generalnie takich szkól brakuje w PL. Ja co prawda jestem po logistyce i spedycji () i na pracę nie mogę narzekać, ale wiem, że przez brak szkół zawodowych dzieciaki nie wiedzą co ze sobą zrobić. Nie każdy przecież skończy czy nawet zacznie studia. A techników brakuje, sam się z tym spotykam na codzien, więc wiem co piszę.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości