SZKOŁA ANGIELSKIEGO - POMOC !!!

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
leaan
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 10:56
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

SZKOŁA ANGIELSKIEGO - POMOC !!!

Postautor: leaan » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 12:58

Witam wszystkich.

Jestem zainteresowany zapisaniem się do szkoły angielskiego w Bochni. Poziom średnio zaawansowany.

Chciałbym uzyskać jakąś informacje od osób które chodziły do jednej z nich lub mają w tym jakiekolwiek doświadczenie.

Po prostu która jest w miarę dobra i którą polecacie. (gdzie się znajduje)

Jeżeli jesteście mi w stanie pomóc z góry dziękuję.

Pzdr.

KJ1992
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2011, 18:15
Kontaktowanie:

Re: SZKOŁA ANGIELSKIEGO - POMOC !!!

Postautor: KJ1992 » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 15:19

Ja polecam Cool School na ul. Brzeźnickiej. Chodziłem tam przed maturą rozszerzoną i na prawdę byłem zadowolony. Mili ludzie, z wiedzą, panie umiały dobrze wytłumaczyć zagadnienia i cena atrakcyjna z tego co pamiętam. ;D

Awatar użytkownika
Koniokrad
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 22:54
Lokalizacja: Z Wioski Pitków
Kontaktowanie:

Re: SZKOŁA ANGIELSKIEGO - POMOC !!!

Postautor: Koniokrad » piątek, 30 marca 2012, 19:47

Chodziłem parę lat do szkoły Good Luck, świetnie wspominam te lekcje - zmuszają do używania
j. angielskiego, przygotowują do matur, certyfikatów itd. Nękanie tysiącami zadań i setkami próbnych testów przeplatane jest zabawnymi dyskusjami, grami i zabawami :twisted:

kriss
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 grudnia 2008, 13:04
Kontaktowanie:

Re: SZKOŁA ANGIELSKIEGO - POMOC !!!

Postautor: kriss » niedziela, 1 kwietnia 2012, 21:45

It's a piece of cake.

ilona29
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2012, 22:10
Kontaktowanie:

Re: SZKOŁA ANGIELSKIEGO - POMOC !!!

Postautor: ilona29 » czwartek, 6 września 2012, 20:37

Hello, szukam dobrej szkoly jezyka angielskiego dla dorosłych, poziom zaawansowany. Co mysliscie o Welcome albo London Eye ????

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości