RECENZJE! Szkoła MECHANIK!

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
numisto
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: środa, 19 października 2011, 01:26
Kontaktowanie:

Re: RECENZJE! Szkoła MECHANIK!

Postautor: numisto » wtorek, 25 lutego 2014, 17:04

wychodzi na to, że Mechanik is happy ;)


INEX
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 26 lutego 2014, 12:27
Kontaktowanie:

Re: RECENZJE! Szkoła MECHANIK!

Postautor: INEX » środa, 26 lutego 2014, 12:47

Jacy nauczyciele pytasz? Różni, a najlepsza jest jedna Pani od biologii :D sławna na całą szkołę. Jak się zdecydujesz to się przekonasz dlaczego.

sati
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 11:38
Kontaktowanie:

Re: RECENZJE! Szkoła MECHANIK!

Postautor: sati » czwartek, 27 lutego 2014, 21:54

Skończyłem Mechanika 3.5 roku temu ( .. ) w swojej ocenie nie mogę powiedzieć złego słowa, wysoki poziom matematyki, fizyki całkiem dobry angielski. Z wyników matury byłem zadowolony, dostałem się tam gdzie chciałem, wybrałem to co chciałem ( IŚ na PK). Jak na rynku wiadomo jest , ale kto zdolniejszy interesujący się tematem, myślę (przynajmniej chce tak myśleć) ma dużą szansę na dobrą pracę nawet w Polsce Na studiach z przedmiotami ścisłymi raczej problemu do tej pory nie miałem , znajomi którzy studiują wszędzie po Krakowie .. budownictwo, mechanika, automatyka raczej też sobie przyzwoicie radzą :). Podsumowanie .. Gdybym mógł cofnąć czas niczego bym nie zmienił. :)
Thod gdzie zacumowałeś projektowanie,budowa czy handel ?:)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości