Kurs j. niemieckiego

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ping11
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: wtorek, 1 września 2009, 14:25
Kontaktowanie:

Kurs j. niemieckiego

Postautor: ping11 » piątek, 30 grudnia 2011, 09:25

Witam, orientuje się ktoś czy w Bochni prowadzone sa kursy języka niemieckiego ? Jeśli tak, uprzejmie proszę o jakiś namiar.

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: Airacobra » piątek, 30 grudnia 2011, 18:16

Polecam szkołę językową Karolina - na przeciwko Muzeum od Rynku w stronę Sądu w bramie. Przystępne ceny fajni wykładowcy.

SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: SantCowHunter » piątek, 30 grudnia 2011, 22:34

Jak jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem takowego to wuala http://www.bochnianin.pl/11175_niemieck ... lenia.html ale z tego co wiem to z kursów z programów łuni to się średnio nauczysz. Poza tym podpisuje się papierek który ma zazwyczaj haczyk, taki że jak przestaniesz chodzić to musisz zapłacić za kurs, i niestety nie mało.

ping11
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: wtorek, 1 września 2009, 14:25
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: ping11 » sobota, 31 grudnia 2011, 15:36

Mysle o prywatnej nauce

arara2
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2012, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: arara2 » niedziela, 1 stycznia 2012, 19:36

polecam lekcje na ul. Polnej, ja osobiście uczęszczam na j.ang i jestem naprawdę zadowolona, ale również udzielane są tam lekcje z j. niem

Cebulka
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2009, 18:20
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: Cebulka » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 09:32

Ja też polecam na ul. Polnej. Tutaj masz stronę internetową: http://www.encjo.pl/

ping11
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: wtorek, 1 września 2009, 14:25
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: ping11 » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 19:27

Dzięki za namiary sprawdzę obydwa źródła, jescze zanim zadzownie jak z ceną na Polnej za lekcje ?

arara2
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2012, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: arara2 » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 21:12

wiesz co całkiem spoko, ja się przygotowuję do matury rozszerzonej i w tyg. za lekcje (1,5h) płacę 55 zł (przy czym lekcja 1h kosztuję 40 zł) więc są całkiem spoko promocje. Z tego co wiem to zależy od tego do czego chce się przygotować, ale naprawdę polecam! ;)

Cebulka
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2009, 18:20
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: Cebulka » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 22:40

30 zł za godzinę. To zależy od tego, jak dużo wiedzy musisz przyswoić etc. Na pierwszej lekcji indywidualnie Cię "ceni"

sebix
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: sebix » piątek, 3 marca 2017, 15:05

Na stronie http://zalewskitomasz.pl można skorzystać z darmowego kursu języka niemieckiego. „Przychodzi” na niego nawet do 200 osób. Korzystam z tej opcji już drugi tydzień i efekty są świetne. Szykuje mi się wyjazd do roboty w okolice Bonn i musiałam sobie trochę niemiecki odświeżyć. Wcześniej miałam tylko w szkole, coś tam pamiętałam, ale nie na tyle, żeby się w miarę swobodnie dogadać.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: Martaska » wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:45

a ile taki kurs trwa maksymalnie

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: lenna » środa, 26 kwietnia 2017, 10:57

Ile chcesz. możesz wybrać się na kurs podstawowy, możesz wybrać się na kurs intensywny. Powinnaś sama zastanowić się nad swoimi możliwościami .Musisz wziąć pod uwagę to, że taki kurs to nie wszystko Liczy się równeiż nauka w domu Czytanie niemieckich tekstów, słuchanie niemieckich słuchowisk....
Bardzo dobre kursy językowe ma moim zdainem szkoła Empik:
https://empikschool.com/pl/dla-doroslych
Na stronie jest ich oferta w tym zakresie. Duzym plusem jest u nich opcja nauki przez internet ( uczyssz sie w domu, kurs prowadzony jest przed skype w formie konferencji).

sebix
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: sebix » środa, 25 października 2017, 09:29

Skutecznie prowadzi szkolenia z niemieckiego pan Zalewski, może ktoś też z jego kursów korzystał? Można się zapisać na lekcje internetowe przez Skype, są one robione raptem dla kilku osób także jest bardzo kameralnie, a w takich warunkach najlepiej się wiedzę przyswaja. Nie ma nic gorszego jak kursy robione pod duże grupy...nigdy z czegoś takiego jakiejś sensownej wiedzy nie wyniosłam.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 497
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Kurs j. niemieckiego

Postautor: boddekk » wtorek, 25 stycznia 2022, 15:49

Jeśli szukacie ofert na ciekawe kursy zawodowe to ja serdecznie polecam https://kursynieruchomosci.pl/ warto wziąć udział i zostać skutecznym agentem nieruchomości. Na stronie macie informacje które tego dotyczą. Sprawdźcie poczytajcie i zapisujcie sie bo naprawdę warto.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość