Niemiecki w bochni gdzie??.

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Pv66
Bardzo towarzyski
Posty: 287
Rejestracja: sobota, 8 listopada 2008, 17:39
Kontaktowanie:

Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: Pv66 » czwartek, 24 kwietnia 2014, 20:42

Witam kto ma sprawdzoną jakąś szkołę albo osobe która profesionalnie nauczy niemieckiego?
Tak żeby komunikatywnie porozumiewać się w pracy urzędzie i na mieście.

Bardoz prosiłbym o jakieś opinie i informacje.

formoza21
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2010, 13:50
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: formoza21 » czwartek, 24 kwietnia 2014, 22:15

Polecam szkołę enCJO na ulicy Polnej. Chodzimy z żoną na zajęcia indywidualne od października i z dnia na dzień coraz lepiej szprechamy:)

Awatar użytkownika
Pv66
Bardzo towarzyski
Posty: 287
Rejestracja: sobota, 8 listopada 2008, 17:39
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: Pv66 » piątek, 25 kwietnia 2014, 08:26

znalazłem przez ogłoszenie gumtree taka szkołę (centrum) nie wiem jak to nazwac na sienkiewicza 28a. Ktos ma jakies zdanie na ten temat?

QBA
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 2 sierpnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: QBA » piątek, 25 kwietnia 2014, 20:05

Witam, ja szlifuję mój niemiecki przed wyjazdem za pieniądzem właśnie na Sienkiewicza, mogę z czystym sumieniem polecić panią, bardzo mi się podoba podejście do nauczania (takie życiowe, dokładnie pod to co ja potrzebuję , a nie wg. "programu nauczania dla gimnazjalisty") i sposób przeprowadzania lekcji, bardzo dużo konwersacji po niemiecku i co ważne pani zna dużo zwrotów potrzebnych w przyszłej pracy, czego mi brakowało u poprzedniego korepetytora.

unshielded
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 6 czerwca 2014, 21:55
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: unshielded » piątek, 6 czerwca 2014, 22:43

Polecam centrum języków obcych na Polnej, pani Elżbieta to prawdziwy nauczyciel z powołania. Ja uczę się niemieckiego do pracy i jestem bardzo zadowolony, uczę się tylko rzeczy, które naprawdę przydają sie w codziennej komunikacji, bez całej tej gramatyki którą trzeba wkuć na pamięć. Dużo konwersacji i słuchania, czyli dokładnie tego, czego potrzebuję.

jolakota
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 16 czerwca 2014, 16:27
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: jolakota » poniedziałek, 16 czerwca 2014, 16:36

o ja też polecam panią Elę Nocoń. drugie wakacje z kolei będę chodzic na kurs wakacyjny na Polną . warto. jest taniej niż w roku szkolnym. już zarezerwowałam kurs. ej, to od razu widać , ze nauczycielce się chce, ze jej zależy, żebym wyszła i umiała. powiedziała mi, że ma na banerze napisane "skuteczny" i nie zamierza tego banera ściągać przez ze mnie ze ściany domu hehehe. idźcie się przekonać

Awatar użytkownika
pelasia19
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 17 lutego 2010, 13:00
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: pelasia19 » środa, 18 czerwca 2014, 11:02

A jakieś opinie na temat London Eye albo Caroline? Kursy od września do czerwca?

nana
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 23 października 2013, 18:34
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: nana » poniedziałek, 29 września 2014, 19:55

Witam, poszukuje przynajmniej jednej osoby, która byłaby zainteresowana kursem z języka niemieckiego biznesowego. Koszt jednej lekcji 25 zł, w trybie cotygodniowym. Proszę o jak najszybszy kontakt.

-- poniedziałek, 29 września 2014, 18:55 --

Witam, poszukuje przynajmniej jednej osoby, która byłaby zainteresowana kursem z języka niemieckiego biznesowego. Koszt jednej lekcji 25 zł, w trybie cotygodniowym. Proszę o jak najszybszy kontakt.

lobo
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 19 lipca 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: lobo » środa, 1 października 2014, 21:03

Ja znalazłem coś takiego:

nana
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 23 października 2013, 18:34
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: nana » sobota, 25 października 2014, 09:31

Ponawiam post.. Poszukuje osoby która byłaby chętna na lekcje niemieckiego biznesowego. Zainteresowanych proszę o kontakt.

abc
Bardzo towarzyski
Posty: 418
Rejestracja: sobota, 15 kwietnia 2006, 17:01
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: abc » poniedziałek, 27 października 2014, 08:23

Moi znajomi chodzą na lekcje do pani, ktora prowadzi szkółkę w Krakowie i udziela lekcji w Bochni.
Są nią zachwyceni - profesjonalizm i duża kultura.
Podaję telefon 692 062 656.
Pozdrawiam.

migotka
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 3 września 2015, 09:38
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: migotka » czwartek, 3 września 2015, 09:47

enCJO na Polnej

namdu
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2016, 09:59
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: namdu » piątek, 1 kwietnia 2016, 12:25

Ja polecam "London-Eye" na Kraszewskiego. Ale poza nauczaniem w szkole, bardzo dobrą naukę stanowią jakieś tematyczne blogi w języku uczonym. Moje dziecko np, interesuje się komputerami i szeroko rozumianą technologią stąd też, po zajęciach czyta blog . To był pomysł nauczycieli. Świetna sprawa, ponieważ wraz z nauka języka,rozwija swoje pasje i do tego wszystkiego uczy się technicznego, specjalistycznego języka. Tylko trzeba dopingować i dbać żeby się nie zniechęcił. Początki mogą być ciężkie. Nie wolno zapominać, że poza nauką, to też ma być zabawa ;)

PzMechanika
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 7 października 2010, 17:18
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: PzMechanika » wtorek, 5 kwietnia 2016, 07:07

Jezeli ktos chce mogę porozmawiać po niemiecku na skajpaju. Mieszkam w Niemczech 3lata i stwierdzam, ze żadna szkola super nie przygotuje. W każdym landzie inne akcenty, inne popularne pozdrowienia, zwroty.
Jezeli ktos chce to pisac prv proszę, za darmo :)

ping11
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: wtorek, 1 września 2009, 14:25
Kontaktowanie:

Re: Niemiecki w bochni gdzie??.

Postautor: ping11 » wtorek, 5 kwietnia 2016, 12:29

A ja polecam szkołę językową Caroline http://caroline-bochnia.pl/
Szlifowałem przez rok angielski, ale maja też niemiecki, naprawdę w porządku, i właścicielka i lektorzy.
Polecam, bo i nauczyłem się sporo i wspomnienia dobre :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość