Dentysta w sobote

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mariposita
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 08:14
Kontaktowanie:

Dentysta w sobote

Postautor: mariposita » sobota, 17 lutego 2018, 17:02

Hej. Czy znajde dzisiaj czyli w sobote badz jitro jakiegos dentyste...??

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Dentysta w sobote

Postautor: mark » sobota, 3 marca 2018, 19:49

szukaj w knajpach, w weekend na pewno tam niejednego znajdziesz

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Dentysta w sobote

Postautor: Martaska » piątek, 14 września 2018, 14:16

Zerknij sobie może na stronę http://stomatologdentystaopole.pl/ . Ja uczęszczam do tego stomatologa i jestem bardzo zadowolona. Widać, że jest ona naprawdę dobrym specjalistom, bo już nie raz wyciągnęła mnie z problemów ;) Na stronie można się od razu umówić, dlatego będzie to dla Ciebie bardzo wygodna opcja. Odnośnie ceny to w porównaniu do jakości usługi wcale nie jest tak źle, nie macie się czego obawiać, polecam !

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Dentysta w sobote

Postautor: Guru » piątek, 14 września 2018, 15:19

Mam zapierd*lać 300km do Opola ? Zasrany bot. Moderator też spi juz dobrze od roku. Forum umarło teraz same reklamy i pokazuje że za mało znaków. Ile mam napisać żeby cokolwiek dodać ?

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Dentysta w sobote

Postautor: boddekk » piątek, 19 listopada 2021, 18:02

Czy mozecie mi polecić jakiegoś dentyste w Bochni?

https://sunking.pl/krakow/

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości