zaginela

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gnomish1
Częsty gość
Posty: 32
Rejestracja: środa, 16 listopada 2011, 20:21
Kontaktowanie:

zaginela

Postautor: gnomish1 » środa, 30 sierpnia 2017, 00:14

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…


W dniu 29 sierpnia 2017 jakiś „odważny” zabrał mojemu dziecku z posesji bardzo fajna hulajnogę firmy Mini Micro Deluxe.
Jeśli ktoś by na nią natrafił, to będę wdzięczny za informację.
W pospiechu zapomniał kasku, lepiej żeby się nie skrzywdził.
Hulajnoga była zaparkowana na posesji prywatnej na ulicy Krzyżaki.
Cechy charakterystyczne:
 kolor turkusowy
 regulowana wysokość kierownicy od 49 do 69 cm
 anodowany, metaliczny kolor drążka kierownicy
 podwyższone max. obciążenie do 35 kg
 odblaskowe naklejki z tyłu podestu
 Zalecany wiek: od 2 lat

Z góry dzięki za pomoc i udostępnianie.
Tel: 518-450-065

gnomish1
Częsty gość
Posty: 32
Rejestracja: środa, 16 listopada 2011, 20:21
Kontaktowanie:

Re: zaginela

Postautor: gnomish1 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 22:48

update:
przyklad jak wygladala hulajnoga;


http://allegro.pl/hulajnoga-mini-micro- ... ml#thumb/1

parasolki45
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 4 sierpnia 2015, 18:02
Kontaktowanie:

Re: zaginela

Postautor: parasolki45 » środa, 6 września 2017, 09:48

Człowiek wchodzi na Bochnianin.pl , zjeżdża na sam dół zobaczyć co nowego na forum. O NIE ! ZAGINELAAA !!! przejety, wchodzi sprawdza a tu sprawa o głupią hulajnogę, której nikt - poza właścicielem nie bedzie szukal.

agniesia224
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 11:59
Kontaktowanie:

Re: zaginela

Postautor: agniesia224 » środa, 6 września 2017, 12:09

Może nie ujęłabym tego tak ostro, ale fakt... Z drugiej strony jeśli właścicielowi zależy na odnalezieniu to rozumem, że wybrał tytul "klikalny". Ale też myślałam że chodzi o człowieka i tak czytam że "bez kasku" i coooooo. Dopiero jak doczytałam calość no to widzę... Trochę słabo.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: zaginela

Postautor: boddekk » czwartek, 29 lipca 2021, 16:11

Bardzo dobrym prezentem albo żeby kupić dla siebie polecam hulajnoge to ja mogę polecić producenta https://livesports.com.pl/e-hulajnogi-elektryczne.html gdzie ja kupiłam dla siebie hulajnogę, dla mnie ważne jest to że może się ta hulajnoga składać, więc mogę ja schować i nie martwić się o kradzież. Dodatkowo hulajnoga Cyber ma przydatne zabeepieczenie przed kradzieżą, aby uruchomić urządzenie trzeba wpisać kod PIN.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości