Witam posiada ktos szambo z oczyszczalnia lub bez?

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kamilos0072
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2016, 15:35
Kontaktowanie:

Witam posiada ktos szambo z oczyszczalnia lub bez?

Postautor: kamilos0072 » piątek, 3 czerwca 2016, 12:32

Jak w temacie jesli tak prosze sie odezwac na priv do mnie ewentualnie napisac tutaj post a ja sie odezwe. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Witam posiada ktos szambo z oczyszczalnia lub bez?

Postautor: Bohh » piątek, 10 marca 2017, 21:12

Nie bardzo wiem jak rozumieć stwierdzenie szambo z oczyszczalnią lub bez? Są szamba i są przydomowe oczyszczalnie i tyle. Od niedawna mamy przydomową oczyszczalnie traidenis więc jakby ktoś miał jakieś pytania to mogę postarać się odpowiedzieć, szambo również posiadamy na działce, ale one jest w sumie wywożone raz w roku na koniec sezonu i tyle. Ewentualnie jeśli chodzi o oczyszczalnie przydomowe możesz spróbować uzyskać informacje przez

Awatar użytkownika
buog
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: czwartek, 17 listopada 2011, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Witam posiada ktos szambo z oczyszczalnia lub bez?

Postautor: buog » poniedziałek, 13 marca 2017, 10:57

Jak tylko zobaczyłem tytuł wątku, bez otwierania już wiedziałem... Bohh jesteś niezawodny. Naprawdę mnie dziwi, że Cię admini nie ustrzelili za multikonta i śmieciowe linki. Chyba też zacznę tu budować farmę linków, bo rzeczywiście to dobre, tłuste linki pewnie są.

kociol
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: wtorek, 4 września 2012, 14:24
Kontaktowanie:

Re: Witam posiada ktos szambo z oczyszczalnia lub bez?

Postautor: kociol » wtorek, 14 marca 2017, 20:40

a kto powiedzial, ze bochnianin za te linki nie dostaje $?

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Witam posiada ktos szambo z oczyszczalnia lub bez?

Postautor: dominikgala9 » czwartek, 23 marca 2017, 15:45

Szamba to oczywiście jeszcze w wielu miejscach konieczność, ale powoli się od tego odchodzi. Jest wiele nowszych rozwiązań, o czym można choćby poczytać tutaj:

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Witam posiada ktos szambo z oczyszczalnia lub bez?

Postautor: boddekk » wtorek, 31 maja 2022, 12:53

Według mnie warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty https://jpr-aqua.pl/produkty/biologiczn ... a-sciekow/ , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę firmy zajmującą się produkcją szamba wraz z oczyszczalnią. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości