INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
adax
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2005, 16:55
Kontaktowanie:

INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: adax » czwartek, 18 lutego 2016, 15:39

Jak w temacie Nie wiem jakie sa Wasze doświadczenia z INPOST dla mnie bardzo negatywne 7 dni od nadania przesyłki 493239042632708014302098 przesyłki brak od 12 lutego przyjęta w oddziale doręczenia prawdopodobnie Brzesko. 11 luty "Twoja przesyłka wyruszyła w drogę

DATA: 12.02.2016, 13:46
STATUS: Przyjęta w Oddziale Docelowym
OPIS: Przesyłka jest już w oddziale obsługującym miejscowość Adresata. Wkrótce trafi do rąk doręczyciela i rozpocznie ostatni etap podróży.
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 lutego 2016, 16:07 przez adax, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
filolog
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: sobota, 16 lipca 2005, 00:07
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: filolog » czwartek, 18 lutego 2016, 15:52

Do mnie wysłali paczkę w dniu 15.02.2016 r. Ciekawe ile będę czekał. A w Bochni nie ma już Inpost??

Awatar użytkownika
metaltech
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2015, 13:39
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: metaltech » czwartek, 18 lutego 2016, 16:50

Inpost w ostanim okresie miał pełne ręce roboty , pamiętajcie - Walentynki.
Też mieliśmy z nimi problem :) Ale z doświadczenia przesyłki idą w miare szybko - i bezpiecznie.

Jesli chodzi o puknty Paczkomaty - to
BOC01A
Windakiewicza 16 -
BOC024
Wojska Polskiego 6
BOC01MP
Floris 31

adax
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2005, 16:55
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: adax » piątek, 19 lutego 2016, 06:54

Numer przesyłki: 493239042632708014302098
Data: 19.02.2016 00:00
Status: Przekazano do doręczenia
Opis: Przesyłka jest już w rękach doręczyciela. Wkrótce zostanie dostarczona. :D

miog
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 13:25
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: miog » piątek, 19 lutego 2016, 13:10

Zawsze gdy tylko mam możliwość doręczenia przesyłek poprzez InPost, zawsze się na taki krok decyduje.. Zawsze szybko i sprawnie, nigdy nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 2 dni na przesyłkę :)

adax
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2005, 16:55
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: adax » piątek, 19 lutego 2016, 19:54

Przedwczesna była moja radość o poranku że przesyłka wreszcie zostanie doręczona minął kolejny dzień ok 19.40 kolejne zgłoszenie interwencji przesyłki brak , TEN DORĘCZYCIEL TO NIE NIE DORĘCZYCIEL, A DRĘCZYCIEL CIEKAWE ZA CO PŁACĄ TEJ OSOBIE ZA LEŻENIE DO GÓRY d... I SZKODZENIE WIZERUNKOWI FIRMY ?

grzesiek164661
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 7 września 2014, 09:45
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: grzesiek164661 » sobota, 20 lutego 2016, 18:49

Niestety nie napisałeś o tym jaką formą została nadana przesyłka ale z tego co się orientuje to z punktu z Brzeska przyniesie ci ją standardowy listonosz. Tutaj niestety zaczyna się smutna prawda o tej firmie, nie ma ona porostu stałych pracowników każdy listonosz rozwozi listy swoim prywatnym samochodem i jak w końcu zorientuje się że gra nie jest warta świeczki bo samochód coraz starszy a zużywa się z każdym dniem coraz bardziej, koszty jego "serwisu" są ogromne a wypłata taka sobie to porostu odchodzi. Dochodzi tutaj również problem lokalizacji odbiorcy niestety firma Inpost nie dorobiła się jeszcze jakiegoś systemu w którym każdy adres był by księgowany natomiast listonosz dostaje kopę listów i heja radź sobie sam w rezultacie wygląda to tak że owy pracownik poświęca swój prywatny czas na drukowanie map opisywanie ich ustalanie trasy i tak dalej. W moim poście nie chciałem bronić w żaden sposób listonosza aczkolwiek jest to może przestroga żeby następnym razem wybrać innego doręczyciela.

szulc
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2016, 14:08
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: szulc » sobota, 20 lutego 2016, 19:03

Nie miałem z nimi zbyt często do czynienia. Chyba z dwa razy szła mi przesyłka z Allegro inPostem, ale problemów nie było. Może miałem po prostu szczęście? :)

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: belzebub » wtorek, 23 lutego 2016, 13:10

Czekam na paczke z allegro . Kurier. W czwartek otrzymałem sms z zapytaniem gdzie przekazać paczke. Wybrałem paczkomat na wojska pl i otrzymałem smsa ze paczka przekazana do paczkomatu i na tym koniec. Dzis juz wtorek a moja paczka nadal nie dotarla do paczkomati. Za taka usluge kuriera to ja serdecznie dziękuję.

pinfrok123
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2016, 12:19
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: pinfrok123 » czwartek, 25 lutego 2016, 12:23

OD 1 marca będą mieli mniej przesyłek, bo odpadają im listy sądowe to miejmy nadzieje że nadrobią zaległości.

Suzi
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2016, 18:19
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: Suzi » czwartek, 25 lutego 2016, 18:25

Oprócz paczkomatów są 2 Punkty Inpost w Bochni.
Wystarczy sprawdzić na stronie Inpostu:
Solna Góra 23 i Brzeźnicka 17

Z tym, że są to punkty obsługi, a nie oddziały Inpostu, które odpowiadają za listonoszy i doręczanie przesyłek

sorge
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 15:27
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: sorge » czwartek, 25 lutego 2016, 19:26

Odkąd się da korzystam z Inpost. Przede wszystkim dlatego, że nie muszę czekać w domu na kuriera/listonosza. Dostawę do domu zamawiam tylkoylko wtedy, gdy i tak ktoś w tym domu cały czas z jakiegoś powodu jest.
Odbieram przesyłki z różnych miejsc do różnych paczkomatów. Z księgarń w Krakowie, Poznaniu i Łodzi z reguły docierają następnego dnia ok. 8.30- 11.00 po nadaniu dzień wcześniej w godzinach popołudniowych, nadawcy zawsze wysyłają sms lub mail lub jedno i drugie, że zamówienie zrealizowano i przekazano do paczkomatu nadawczego. W ciągu ostatnich 2 tygodni odebrałam 6 przesyłek, w ciągu minionego roku ok. 30. Raz zdarzyło się , że coś dostarczono mi drugiego dnia roboczego. W pozostałych przypadkach zawsze był to dzień następny. Nie kupuję prawie nic na allegro, więc nie wiem jak to działa, ale dla allegro miały być jakieś preferencje. Zresztą tu ewidentnie zawalił kurier Inpostu. Moim zdaniem trzeba wykonać telefon na Malborską do Krakowa, złożyć reklamację, bo nikt z forumowiczów tego za ciebie nie załatwi.
Swoją drogą konkurencja nie śpi, ostatnio paczka nadana w Bochni za pośrednictwem poczty polskiej o 15 w piątek została doręczona do Warszawy w sobotę przed godziną 11, a więc niecałe 24 godziny trwało doręczenie.

Awatar użytkownika
metaltech
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2015, 13:39
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: metaltech » piątek, 26 lutego 2016, 09:51

Nam się zdarza wysłać paczkę w piątek (paczkomaty, inpost polecony) i otrzymujemy informację od zadowolonych klientów że Paczka zostałą juz w sobotę doręczona (paczkomaty) a Inpost w Poniedziałek.
Sugeruje zadzwonić na infolinię Inpost bo sprawa się zadługo ciągnie, być może jakiś kurier zgubił tą paczkę i liczy na to że nikt się nie upomnie.

Z doświadczenia wiemy, że większość problemów to błąd ludzki.

adax
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2005, 16:55
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: adax » sobota, 27 lutego 2016, 08:54

Sprawa została załatwiona w kontakcie bezpośrednim z oddziałem INPOST :D

obywatelBochnia
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 10 lutego 2016, 08:39
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: obywatelBochnia » poniedziałek, 29 lutego 2016, 12:58

Jam mam to samo!!!
Nadanie przesyłki 22.02.2016 i do dnia dzisiejszego cisza.
Nierzetelność firmy inpost sięga zenitu!!!

Awatar użytkownika
filolog
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: sobota, 16 lipca 2005, 00:07
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: filolog » poniedziałek, 29 lutego 2016, 14:37

W Bochni w Inpost na Solnej Górze byłem kilka dni temu odebrać swoją przesyłkę. Miałem awizo, które listonosz wsadził mi do drzwi mimo, że byłem w domu obecny ja i mój dorosły syn.

Oprócz mnie nie było żadnych innych klientów w lokalu. Panienka za ladą nie była zainteresowana zbytnio moją obecnością i spokojnie przylepiała dziesiątki znaczków na jakiejś wielkiej kopercie. Kiedy w końcu ze smutkiem zauważyła, że jednak stoję obok niej zaczęła mnie obsługiwać. Wzięła ode mnie awizo i po znalezieniu przesyłki zastrzeliła mnie dosadnym warknięciem "dowód !!". Po moim pytaniu na co jej mój dowód osobisty wymamrotała, że tak trzeba. W dość szybkim tempie przypomniałem sobie standardy obsługi klienta w latach 80 na poczcie w PRL lecz nie oponowałem bowiem mogło by być i tak, że ktoś moje awizo wyciągnie ze drzwi i poda się w Inpost za moją osobę. Mniejsza o to.
W końcu otrzymałem swoją upragnioną przesyłkę.

Panience z Inpost życzę trochę większego zainteresowania klientem i jak już ma się odzywać to raczej kulturalnie bo przecie młoda jeszcze i standardów PRL nie może pamiętać................

nexxxt
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 31 grudnia 2008, 11:59
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: nexxxt » poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37

Założenia usług InPost są bardzo dobre, niestety opinię na temat usług listowych psują właśnie punkty, w których odbiera się przesyłki.
Co do obsługi na Solnej Górze to zgodzę się z przedmówcą, że kultura obsługi pozostawia wiele do życzenia. Do tego dochodzi kwestia taka, iż pomimo punkt powinien pracować do godziny 16.30 to często około godziny 16.10 klient może tam pocałować klamkę. Jeszcze gorzej sprawa wygląda w punkcie InPost w Łapczycy, w którym to żadna z pracownic nie potrafi obsłużyć terminala do nadawania przesyłek.

Reasumując - usługa listów InPost nie jest zła, jedynie przedstawiciele firmy powinni weryfikować jakość obsługi punktów, z którymi podpisują umowę o współpracę.

Suzi
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2016, 18:19
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: Suzi » wtorek, 1 marca 2016, 19:40


nexxxt
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 31 grudnia 2008, 11:59
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: nexxxt » środa, 2 marca 2016, 10:59

Akurat InPost na Solnej Górze obsługiwany jest w sklepie Mewa, a nie kancelarii.

Awatar użytkownika
filolog
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: sobota, 16 lipca 2005, 00:07
Kontaktowanie:

Re: INPOST - 7 dni to za mało by doręczyć przesyłkę

Postautor: filolog » środa, 2 marca 2016, 13:09

@Suzi

Gdyby odezwała się kulturalnie, co musisz przyznać w dzisiejszych czasach jest (bez łaski) wymagane to pewnie bym nie zapytał po co ten dowód. A tak to zapytałem- z przekory. :|

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości