WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
Krzysiek
Bardzo towarzyski
Posty: 207
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:24
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Krzysiek » poniedziałek, 12 stycznia 2015, 21:54

Teraz w TVP2 w temacie WOŚP

halucyn
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2011, 21:00
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: halucyn » wtorek, 13 stycznia 2015, 20:56

ja wcale z nikim nie dyskutuje,Ty to robisz chłoptasiu pisząc sam do siebie..jak równy ,z równym...natomiast ja wyrażam swoje prywatne zdanie na temat tego filntropa z Bożej łaski....

-- wtorek, 13 stycznia 2015, 20:56 --

ja wcale z nikim nie dyskutuje,Ty to robisz chłoptasiu pisząc sam do siebie..jak równy ,z równym...natomiast ja wyrażam swoje prywatne zdanie na temat tego filntropa z Bożej łaski....

salcefix
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 5 listopada 2008, 19:10
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: salcefix » środa, 14 stycznia 2015, 14:00

Może nie mam do końca prześledzonego wątku ale właśnie dlatego, że daję na orkiestrę mam prawo wiedzieć co się dzieje z tymi pieniędzmi. Niech powie otwarcie, że 10% z tego co zbierze trafia do jego kieszeni i prosta sprawa - kto nie chce niech nie daje, albo, że np trzyma pieniądze rok na kącie i bierze dla siebie odsetki. Jak ktoś pisał wcześniej, jak tez go popierałem na początku. Nie wiem ilu z Was pamięta jak zaczęła się orkiestra, jak to wyglądało zanim były finały. Jak "brudasy" wysyłały mu po 50 starych zł z dopiskiem, że nie wypiły dziś wina, a później podpięły się do tego sam znamienite osobistości, i młodzież chcąca być "cool". Jak zbierałem na orkiestrę w '92 r - wtedy to z bochni był zaścianek jeśli chodzi o orkiestrę, a teraz się wszyscy pompują. Zrobił dużo dobrego i nie można się z tym kłócić ale np lekarz, mistrz świata w swoim fachu, uratował 100 beznadziejnych przypadków i przy okazji zabił jedną osobę (specjalnie lub nie) jest dobry czy zły? Kto ustala granicę, czy powinien brać za prowadzenie orkiestry 10 tyś/miesiąc czy 150 tyś/miesiąc??? Kto??? Daję - mam prawo wiedzieć!!! Czy tego chce czy nie, a jak nie chce o tego wyjaśniać to powinien stanąć przed kamerami we wszystkich telewizjach i powiedzieć, że wszystkim g*****o do tego jak on się z orkiestry rozlicza

halucyn
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2011, 21:00
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: halucyn » środa, 14 stycznia 2015, 16:44

Dokładnie !

-- środa, 14 stycznia 2015, 16:44 --

Dokładnie !

ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: ooona » czwartek, 15 stycznia 2015, 14:26

popik coś dla Ciebie:
http://niezalezna.pl/44009-zus-nowa-sie ... 33-miliony

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-z ... Id,1017748

na kogo będziesz "najeżdżał" w tym temacie, bo oni biorą co miesiąc kasę od nas wszystkich i jakoś się nie tłumaczą z tego .

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: muza » czwartek, 22 stycznia 2015, 17:26

http://www.fakt.pl/polityka/adam-szejnf ... 18590.html
Niedługo na pasku płacowym zobaczymy podatek na WOŚP :|

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Ukasss » czwartek, 22 stycznia 2015, 17:57

Byłby ten sprzęt w naszych szpitalach? Zrezygnujesz z niego? Czym by nas leczyli?

http://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/ ... any_sprzet

Proponuje wybrać sobie nasz region Bochnie i np. Kraków bo tam głownie sie leczymy i mi odpowiedzieć


Z taką samą zaciekłością będziecie kiedyś bronili się przed leczeniem Waszych rodzin na tym sprzęcie? Mam nadzieje że nie zabraknie wtedy odwagi na podziękowanie wszystkim co na niego dali... Oczywiście nikomu nie życzę aby musiał korzystać z tego sprzętu jak i każdego innego...

Nie pasuje nie dajcie ale tez nie plujcie jadem wykorzystajcie tą energię i coś zróbcie a potem pochwalcie się jak to powinno wyglądać Jeszcze raz Was o to proszę bo aż żal Was czytać.

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Kaja » piątek, 23 stycznia 2015, 08:02


muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: muza » sobota, 24 stycznia 2015, 22:33


Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: RUSSELLK » niedziela, 25 stycznia 2015, 10:50

"Fundacja zastrzega jednak, że ostateczne i kompleksowe rozliczenie wydatków 22. finału (za rok 2014)przedstawi w czerwcu 2015 roku, ponieważ zgodnie z decyzją Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji WOŚP ma obowiązek złożyć raport z wydania zebranych środków w czasie 1,5 roku od zbiórki".

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Ukasss » poniedziałek, 26 stycznia 2015, 10:08


muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: muza » poniedziałek, 26 stycznia 2015, 17:03

Nie wiem, czy można nienawidzić człowieka, jeśli się go nie zna prywatnie :roll: Ja krytykuję jego działalność i wygląd zewnętrzny (jaskrawy ubiór i przerysowane zachowanie kojarzy mi się z pajacem). Co do pomagania innym, to prawdopodobnie do pięt mi nie dorastasz, więc się zamknij. Najłatwiej być wolontariuszem przez jeden dzień w roku i np. za punkty z zachowania w gimnazjum (podobno już to znieśli, ale tak było).
A tak właściwie, to nie piszę do ciebie (bo z obcymi nie dyskutuję, zwłaszcza z głębokim fiksum-dyrdum i nieumiejącymi czytać dłuższych tekstów), tylko zamieszczam informacje - ważne wg mnie.
Akcja Owsiaka miała sens kiedyś, teraz jest nadmuchaną propagandą (rządową również), pod którą podpinają się cwaniaczki polityczne i inni lanserzy.
1.png

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Champi » czwartek, 29 stycznia 2015, 18:49


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: belzebub » czwartek, 29 stycznia 2015, 19:07

Muzo droga - jak twoje dziecko bedzie umierać w szpitalu to zaznaczaj dookoła że zabraniasz leczenia przy użyciu sprzętu od pajaca.

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Airacobra » piątek, 30 stycznia 2015, 00:07

Belzebubie drogi a co ma piernik do wiatraka? Co to za argumentacja - krytykujesz to nie masz prawa skorzystać ze sprzętu WOŚP ? Podążając za taką argumentacją, można stwierdzić krytykujesz Tuska, Komorowskiego to zrzecz się polskiego obywatelstwa bo nie jesteś godzien być Polakiem. Nie podobają Ci się ceny na Orlenie to nie masz prawa tam tankować. Co to q...a za moda nastała w dyskusjach internetowych? Czy Pan Owsiak ma jakiś immunitet, a może jak papież ma dogmat nieomylności ? Ma monopol na prawdę ? Bo co, bo to że coś zrobił fajnego, a potem ma prawo do odmawiania sądom - jest ponad prawem ? Toż to jakby z czasów Bieruta. Pozwól innym mieć inne zdanie. Pozwół domagać się czystych rąk w ważnej dla nas Fundacji, a jeśli ktoś krytykuje, to nie odmawiaj jego dziecku prawa do życia i do jego ratowania - bo to byłoby nieetyczne.

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Ukasss » sobota, 31 stycznia 2015, 13:47


muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: muza » sobota, 31 stycznia 2015, 16:37


Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Ukasss » sobota, 31 stycznia 2015, 16:44


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: belzebub » sobota, 31 stycznia 2015, 19:01

muzo a niech twoje dziecko wyląduje w szpitalu i to najlepiej na miesiąc i w takim gdzie nie będzie czerwonych serduszek bo zapewne jak będziesz z nim 24h w sali to cię krew zaleje od widoku tej czerwieni..Problem w tym że chyba nie znajdziesz szpitala dziecięcego bez tej pieprzonej czerwieni. Ps. nikt wczesniej nie wyzywal od pajaców czy złodziei caritasu np. a ty i cienie twojego pokroju tylko bluzgacie. Jak wam nie pasuje wośp to nie dawajcie ale też nie komentujcie obraźliwie.

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: muza » sobota, 31 stycznia 2015, 19:56


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości