WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
Awatar użytkownika
popik
Bardzo towarzyski
Posty: 232
Rejestracja: środa, 2 lipca 2008, 17:38
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: popik » środa, 7 stycznia 2015, 23:48

Jak wygląda finansowanie fundacji Owsiaka i dlaczego nie chce on ujawnić przepływów pieniędzy pomiędzy WOŚP a powiązanymi z nią spółkami?



Ile zarabiają zespoły występujące w finale Wielkiej Orkiestry i kto płaci za ich występy?



Jurko
Bardzo towarzyski
Posty: 445
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 09:36
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Jurko » czwartek, 8 stycznia 2015, 08:23

Przynajmniej nie inwestuje w firmy handlujące bronią.

ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: ooona » czwartek, 8 stycznia 2015, 08:55

Dajcie sobie już spokój, kto chce niech wrzuca co puszek a kto nie chce niech nie wrzuca ..

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

ja też mam w d . pie rozliczenia Owsiaka

Postautor: Kaja » czwartek, 8 stycznia 2015, 10:05


Jurko
Bardzo towarzyski
Posty: 445
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 09:36
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Jurko » czwartek, 8 stycznia 2015, 10:55

Mam propozycję dla przeciwników Owsiaka. Jeśli trafią do szpitala i do leczenia ich lub ich bliskich lekarz wykorzysta sprzęt kupiony przez Orkiestrę, niech wtedy odmówią badania lub udzielania pomocy.

Awatar użytkownika
popik
Bardzo towarzyski
Posty: 232
Rejestracja: środa, 2 lipca 2008, 17:38
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: popik » czwartek, 8 stycznia 2015, 11:46

A ja parafrazując [trudne słowo] Mam propozycję dla zwolenników sekciarzy Owsiaka: Jeśli ZUS lub Urząd Skarbowy zawezwie Was w jakiejś sprawie to pomyślcie sobie wtedy, że są w tym kraju równi i równiejsi. Ot taki Owsiak ma w dupie rzetelne rozliczenia i nie musi. A Wy? Co powiecie urzędnikowi? hmmm?

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Ukasss » czwartek, 8 stycznia 2015, 12:04


Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Ulame21 » czwartek, 8 stycznia 2015, 12:05

Zróbcie najpierw tyle co Owsiak a później narzekajcie, najlepiej hejtować nie ruszający d**y za PC.

ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: ooona » czwartek, 8 stycznia 2015, 13:24

pipik załóż taką fundację, zarób tyle kasy, za część zakup sprzęt do szpitali a część zostaw sobie. Albo mam lepszy pomysł organizuj to wszystko co roku i nie bierz za to ani grosza, będzie jeszcze więcej sprzętu, który uratował życie nie jednej osobie :)

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: takiktosik » czwartek, 8 stycznia 2015, 13:50

ten nadęty bufon megaloman wyrzucił dziennikarza z konferencji, ponieważ ten zapytał o wyrok sądu i rozliczenia fundacji, których jaśnie pan Owsiak nadal nie przedstawił ... Co w tym takiego trudnego ?! Pokaż waćpan rachunki, rozliczenia - i merytorycznie, za pomocą faktów - zamknij usta wszystkim, którzy ponoć tak niesprawiedliwie cię krytykują! Bo póki tego nie zrobisz - złamanego grosza nie dam na wośp. Tylko tyle albo i aż tyle. Każdy ma prawo do swojej decyzji. Pozdrawiam wszystkich merytorycznie dyskutujących na ten jakżeby nie było - trudny temat

Awatar użytkownika
popik
Bardzo towarzyski
Posty: 232
Rejestracja: środa, 2 lipca 2008, 17:38
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: popik » czwartek, 8 stycznia 2015, 18:58


Awatar użytkownika
j_zuzia
Bardzo towarzyski
Posty: 319
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 20:28
Lokalizacja: Rzezawa/Brzeźnica
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: j_zuzia » czwartek, 8 stycznia 2015, 21:43

A ja daje bo lobię jeździć do Kostrzyna i chwalić się w całej europie że my mamy ogromny festiwal za darmo (bo u nich ceny dobrych festiwali są zaporowe dla was). Co lepsze impreza jest 2xrazy w roku i tylko raz się płaci i to dobrowolne datki, a że skutek uboczny tego ze wrzucam do puszki jest jeszcze zakup sprzętów medycznych do szpitali to mnie się to podoba.

Siądźcie może na polityków bo oni zabierają wam około 60% waszych zarobków i nawet o tym nie wicie (vat, zus, akcyza, skarbówka,itp)

Ps. szkoda że to raz w roku bo państwu płacicie codziennie nawet gdy wszystkie sklepy zamknięte

ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: ooona » piątek, 9 stycznia 2015, 08:59

popik przeczytaj ze zrozumieniem pierwsze zdanie :D
"pipik załóż taką fundację, zarób tyle kasy, za część zakup sprzęt do szpitali a część zostaw sobie"
po drugie:
"chętnie zrobię. jak mi dasz takie jak on ma zaplecze mediów, kamer i samorządowych sal za darmo to zrobię zbiórkę jakiej CNN nie widział"
Sam sobie wypracuj zaplecze bo jemu nikt tego od samego początku nie podsuwał.
Podsumowując Twoimi słowami "Twój argument urąga ludzkiej inteligencji."

-- piątek, 9 stycznia 2015, 08:59 --

"Siądźcie może na polityków bo oni zabierają wam około 60% waszych zarobków i nawet o tym nie wicie (vat, zus, akcyza, skarbówka,itp)

Ps. szkoda że to raz w roku bo państwu płacicie codziennie nawet gdy wszystkie sklepy zamknięte[/quote]

otóż to :)

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Ukasss » piątek, 9 stycznia 2015, 12:36

Szkoda "popik" że mi nie odpowiedziałeś na pytanie do Ciebie :

Popik ale patrz na p.1 Co by były gdyby tego sprzętu nie było? Ja nie potrafię nawet myśleć Ty potrafisz? A tez płacę składki i co?

Dobra zakładamy teraz czarny scenariusz i wośp przestaje istnieć. Sprzęt który jest teraz nowy starzeje się bardzo szybko. szpitale proszą o pomoc ale nie ma kogo... NFZ g... robi I Ty nagle w szpitalu ze swoim dzieckiem! Co sobie wtedy myślisz jak widzisz że bark sprzętu a ostatni jaki jest jest z serduszkiem?


Skoro macie tyle czasu i energii którą według mnie marnujecie na krytykę Owsiaka to spróbujcie sie zebrać i coś podobnego zrobić Wiem na początku to będzie mało ale podporządkujcie swoje życie takiej fundacji i działajcie Pokarzcie jak to powinno wyglądać według Was. Jeśli Wam się uda to szybko przekonacie ludzi do siebie Trzymam za Was kciuki!!! Tak wtedy i krytyka z Waszej strony będzie inaczej odbierana bo ja np. widzę w niej ludzi co chcą się wylansować... i resztę która g.. robi a dużo mówi (pewnie nie wszyscy ale na pewno większość)

tysson
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 9 sierpnia 2013, 21:36
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: tysson » piątek, 9 stycznia 2015, 17:04

Ukasss dobrze napisałeś, ten popik jest jakiś dziwny. Chyba chory :D

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: belzebub » piątek, 9 stycznia 2015, 17:48

Pipek to taki typowy polaczek cebulaczek.. nic w życiu nie dał nikomu, nic nie podarował a jadem pluje na wszystkich dookola ze daja, ponadto go krew zalewa ze ktos ma a on nie.Jak on albo jego dziecko lub ktos bliski trafi do szpitala to mu rurka zmieknie i przestanie glupoty gadac .W szpitalach od sprzetu z naklejkami orkiestry az oczy bola momentalnie a ten pitoli głupoty ze az zal

tysson
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 9 sierpnia 2013, 21:36
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: tysson » piątek, 9 stycznia 2015, 18:09

Ciekawe, czy się dołożył dla Dorotki, Filipka, lub kogokolwiek innego??
Wątpię...

cristopher74
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2008, 08:53
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: cristopher74 » piątek, 9 stycznia 2015, 20:21

Moim zdaniem potrzebne są tego typu akcje, gdyż dzięki nim rzeczywiście podnosi się standard w szpitalach i te urządzenia niejednokrotnie ratują ludzkie życie. Niepokoi mnie natomiast podejście Owsiaka do kwestii właściwego rozliczenia się z otrzymanych pieniędzy, gdyż jakby nie patrzył nie są to jego własne pieniądze lecz ludzi dobrego serca i zebrane wysiłkiem tysięcy wolontariuszy. Uważam, że postawa którą Owsiak obecnie przyjmuje jest można rzec dawaj kasę i spadaj i nic Ci do tego co z nią robię. Szkoda bo psuje to na co pracowało tyle osób

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: Kaja » piątek, 9 stycznia 2015, 20:21


Awatar użytkownika
j_zuzia
Bardzo towarzyski
Posty: 319
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 20:28
Lokalizacja: Rzezawa/Brzeźnica
Kontaktowanie:

Re: WOŚP OWSIAK czyli w d.pie mam rozliczenia

Postautor: j_zuzia » piątek, 9 stycznia 2015, 20:44

Według pewnego znanego gościa ratunek na NFZ jest ale to ponoć 12 lat temu był pomysł - warto posłuchać świeżutkie dzisiejsze:
http://www.rmf.fm/movies/show,2235,lecz ... -2015.html

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości