Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
falcon030
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: falcon030 » piątek, 30 maja 2014, 14:03


Awatar użytkownika
VlaDrac
Częsty gość
Posty: 100
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2005, 10:16
Lokalizacja: b*****a
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: VlaDrac » piątek, 30 maja 2014, 15:00


falcon030
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: falcon030 » piątek, 30 maja 2014, 17:58


hake
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 21 czerwca 2011, 19:54
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: hake » piątek, 30 maja 2014, 19:38

Jakaś choroba mentalna u moich przedmówców - żądają "wolności i prawa" do wszystkiego zabierając je innym. Dzięki za rozgłos bo wiem teraz do kogo iść.

agila
Częsty gość
Posty: 41
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: agila » piątek, 30 maja 2014, 21:23

Podpisywanie takiej deklaracji kojarzy mi się z sentencjami tatuowanymi na ciele. Jeśli dziergam sobie na ręce cytat to czemu to służy? Znam go bo jest moim ulubionym tekstem, mam go wyrytego w głowie więc tatuuje na pokaz innym osobom. Tak samo jest z poglądami. Jeśli coś dla mnie jest ważne, mam swój system wartości nie muszę udowadniać i manifestować jakim jestem człowiekiem. Ci lekarze dalej będą dobrymi lekarzami, oceniajmy ich po tym co robią. Jednak uważam że strzelili sobie w stopę. Czy byliby gorszymi chrześcijanami gdyby nie podpisali? Ile osób podpisało tylko na pokaz?

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: muza » piątek, 30 maja 2014, 22:30

http://cowartoczytac.blog.pl/tag/szczeklik-andrzej/ Bardzo, bardzo polecam zamiast wyśmiewania i szyderstw z katolików.
Jeszcze dodam http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Szczeklik, bo widzę u niektórych problemy z wyszukiwaniem informacji w necie. Mnie wyszukanie nazwisk zajęło ze 3 minuty 8) Co z wami młodzi, gniewni? (to nie do @gniewa)
Ostatnio zmieniony piątek, 30 maja 2014, 22:50 przez muza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
roger
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:59
Lokalizacja: z miasta :-)
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: roger » piątek, 30 maja 2014, 22:47

wyszukiwarka lekarzy (można po miastach) :
Z Bochni występują nazwiska:
1) Kazimierz Kozieja - Specjalistyczny Gabinet Lekarski
2) Barbara Karasińska-Gruszka - Prywatny Gabinet Lekarski Internistyczny i Medycyny Pracy

matylda
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 24 listopada 2010, 21:18
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: matylda » sobota, 31 maja 2014, 13:09

To teraz wszyscy zrezygnujcie z gabinetu dr Gruszki, u której codziennie tłumy stoją na chodniku, hahaha :)))

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: yoasia » poniedziałek, 2 czerwca 2014, 16:40

Ja do dr Gruszki w życiu już nie pójdę, ale w sumie tylko dlatego, że ostatnio byłam i zostałam potraktowana gorzej, jak źle.
Za 70 zł [tyle mnie kosztowała wizyta] zostałam najpierw zbesztana, że się spóźniłam i co ze mnie za człowiek, że nie wiem gdzie jest ulica Sądecka [ mimo moich przeprosin, że po prostu był problem z zaparkowaniem oraz gabinet jednak średnio oznaczony ], a następnie siedząc 10 minut musiałam wysłuchiwać opowieści [skierowanych do pani asystentki Agnieszki] na temat wnusia pani doktor oraz listy zakupów, jakie pani asystentka miała dla pani dr poczynić w czasie pracy oczywiście [bo wyszła niedługo po tym].
A zbadanie mnie, która przyszła po zaświadczenie potrzebne do odnowienia prawa jazdy [straciło ważność ze względu na wadę wzroku], polegało - UWAGA !!! - na niczym.
Dosłownie.
Nawet mnie pani dr nie zapytała, czy widzę czy już może zupełnie oślepłam :mrgreen:
Szaleństwo. Równie dobrze mą przydatność do poruszania się po drogach publicznych mogła ocenić Magda Gessler :twisted:

Że tak sobie na chwilkę od tematu przewodniego odejdę, ale nie mogłam się powstrzymać widząc to nazwisko.

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: pionka » poniedziałek, 2 czerwca 2014, 20:07

To przecież wiadomo nie od dziś, że u Gruszki podbijesz wszystko co potrzeba a zapłata zastępuje badanie. Teraz już przynajmniej wiadomo dlaczego. Po co ma kogoś badać skoro i tak będzie tak jak Bóg chce ;)

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: muza » poniedziałek, 2 czerwca 2014, 20:24


Maciek26
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 23:36
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: Maciek26 » poniedziałek, 2 czerwca 2014, 22:20


Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: yoasia » wtorek, 3 czerwca 2014, 13:15


Awatar użytkownika
wiwetu
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 22:06
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: wiwetu » wtorek, 3 czerwca 2014, 15:02

Przesadzacie, z pewnością dr Gruszka wierzy, że robi dobrze. ;)

crazy diamond
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 25 maja 2006, 23:03
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: crazy diamond » wtorek, 3 czerwca 2014, 19:11

Oj, po cóż te sporty światopoglądowe. Typowe polskie pieniactwo. Skoro jest jak jest, że państwo swoje, a kościół swoje i nie da się tego pogodzić, to nie wkładajcie kija w mrowisko, tylko podajcie te nazwiska i każdy sobie pójdzie do tego lekarza, do którego będzie chciał, zgodnie ze swoim przekonaniem. Gorzej, jak się trafi sytuacja, że wyboru nie będzie. I nie forsujcie tu swoich przekonań, nie bijcie piany, bo to nie temat o tym.

To prosżę o te dwa nazwiska, bo warto wiedzieć takie rzeczy.

-- Wt cze 03, 2014 18:11 --

A! Dopiero teraz doczytałam, przedarłam się przez te wszystkie zaczerniające obraz wątku wywody i już wiem. No i po sprawie. Kłócie się dalej. Adios.

matylda
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 24 listopada 2010, 21:18
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: matylda » środa, 4 czerwca 2014, 10:11

Wczoraj pod gabinetem stało tylko z 15 osób, to pewnie Ci, co popierają deklarację :D

Awatar użytkownika
wiwetu
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 22:06
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: wiwetu » środa, 4 czerwca 2014, 11:32

Myślę, że żyją w błogiej nieświadomości. Choć z drugiej strony oszołomów nie będących lekarzami jest x-kroć więcej, niż te 3 tysiące konowałów...

jpolomski
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 24 października 2013, 19:45
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: jpolomski » środa, 4 czerwca 2014, 19:58

skoro ciało człowieka to boska sprawa, to po jakiego wała ci lekarze wogóle leczą? Skoro bozia zsyła chorobę a w jej efekcie śmierć, to nie wolno w to ingerować, zatem rozumiem że lekarze którzy to podpisali, w trakcie wizyt zalecają zdrowaśki, wizytę na mszy, spowiedź, białe płatki z wody i mąki, wodę święconą i danie na tacę jako panaceum na wszelkie dolegliwości. No i tak trzymać. Jeśli bozia kogoś zechce przytrzymać przy życiu, to medycyna bedzie bezsilna...

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Deklaracja wiary - lekarze z Bochni

Postautor: boddekk » piątek, 25 marca 2022, 11:53

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://helpmedi.com.pl/produkt/aspirat ... -helpmedi/ , na której znajdziecie najróżniejsze produkty, które mają za zadanie wspieranie i pomaganie w trakcie choroby. Ich produkty z pewnością pomogą wielu osobom.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości