Czy nowy wójt gm.Bochnia ukrywa komu daje zlecenia?

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
abc
Bardzo towarzyski
Posty: 418
Rejestracja: sobota, 15 kwietnia 2006, 17:01
Kontaktowanie:

Czy nowy wójt gm.Bochnia ukrywa komu daje zlecenia?

Postautor: abc » poniedziałek, 18 lipca 2016, 12:00

Burmistrz kazał wreszcie - po półtora roku od decyzji Rady Miejskiej - opublikować w internecie rejestr umów zawieranych w trybie bezprzetargowym przez niego i podlegle mu jednostki.
Zastanawia brak nazwisk wlascicieli spółki cywilnej, która wielokrotnie dostawala zlecenia na projekty. W spókach cywilnych należy podać nazwiska współwlaścicieli.

Jeszcze bardziej zastanawia brak publikacji w sieci takiego rejestru przez Urzad Gminy Bochnia.
Nowy wójt zleca nawet proste czynnosci (np. małe kosztorysy, wnioski o dotacje) ale za wszystko płaci. Podatnicy chca wiedzieć - komu i ile płaci Bzdek z ich kieszeni !!!!
Widocznie nowa wladza gminna ma coś do ukrycia... A podobno miało być tak przejrzyście.

Radnych gminych nie stać aby się o to głośno zapytać. Natomiast sołtysi maja to w nosie, bo teraz dostajà kasę nawet gdy nie uczestnicza w sesjach.
BARDZO INTERESUJACE jest ile kosztowały zagraniczne delegacje gminych dignitarzy oraz "szkolenie" w Tankowni tuż przed świętem gminy, także z udziałem sołtysów i radnych.

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Czy nowy wójt gm.Bochnia ukrywa komu daje zlecenia?

Postautor: Ukasss » poniedziałek, 18 lipca 2016, 12:39


Klos
Częsty gość
Posty: 36
Rejestracja: sobota, 1 sierpnia 2015, 14:11
Kontaktowanie:

Re: Czy nowy wójt gm.Bochnia ukrywa komu daje zlecenia?

Postautor: Klos » sobota, 23 lipca 2016, 12:08

kiedy doczekamy się odpowiedzi na pytania o wydawanie publicznych pieniedzy:
po pierwsze: ile kosztowało "szkolenie" / impreza w Tankowni tuż przed świętem gminy?
pytanie drugie: ile kosztowała 2-dniowa impreza święto gminy bochnia?
pytanie trzecie: ile kosztowała "wycieczka" / delegacja na Sycylię i ile osób obejmowała?
pytanie czwarte: kiedy w BIP-ie Gminy Bochnia będzie rejestr zleceń do 30.000 euro - tak jak jest w mieście?

petent
Bardzo towarzyski
Posty: 228
Rejestracja: środa, 30 marca 2011, 16:17
Kontaktowanie:

Re: Czy nowy wójt gm.Bochnia ukrywa komu daje zlecenia?

Postautor: petent » sobota, 23 lipca 2016, 13:37

Należy zwrócić się w trybie wniosku o udostępnienie informacji publicznej .Muszą odpowiedzieć !!!

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Czy nowy wójt gm.Bochnia ukrywa komu daje zlecenia?

Postautor: Ukasss » poniedziałek, 25 lipca 2016, 12:25

Już widzę jak ktoś z imienia i nazwiska zaczyna tego typu temat.

Całkiem nie dawno opisywał ktoś jak skończyła pani z Proszówek na basenie jak się coś za dużo odezwała...

petent
Bardzo towarzyski
Posty: 228
Rejestracja: środa, 30 marca 2011, 16:17
Kontaktowanie:

Re: Czy nowy wójt gm.Bochnia ukrywa komu daje zlecenia?

Postautor: petent » poniedziałek, 25 lipca 2016, 13:29

Do Ukasss - do osiągnięcia czegoś trwałego w życiu potrzebna jest m. in. odwaga i uczciwość .
Bez tych cech to karierowicze i przydupasy mają dobre momenty w życiu - do czasu .
A Twój Radny nie ma języka aby zapytać oficjalnie na Sesji, toż to Jego obowiązek wobec Wyborców ! ?

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Czy nowy wójt gm.Bochnia ukrywa komu daje zlecenia?

Postautor: Ukasss » poniedziałek, 25 lipca 2016, 14:03

Dopiero kilka lat jestem mocniej związany z Gminą Bochnia ale z tego co wiem to "mój" radny podnosi pierwszy rękę po władzy :) Tak czy inaczej bardziej patrzę na miasto( tak już we krwi zostaje) a tu wychylał się nie będę.

Zresztą nie ja temat założyłem więc liczę na bardziej odważnych ale też bardziej związanych z GB. Bardziej chciałem powiedzieć Ci że to nie jest pewnie takie łatwe jak piszesz.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości