Gdzie kupić ryby mrożone?

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
piii
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 09:50
Kontaktowanie:

Gdzie kupić ryby mrożone?

Postautor: piii » czwartek, 24 kwietnia 2014, 15:23

Witam. Gdzie w Bochni czy Brzesku można kupić rybę całą lub duży filet mrożony najlepiej z łososia. Do niedawna jako taki wybór był w Tesco G.Rondo. Od remontu Tesco znikły z oferty ryby mrożone i według pracowników już się nie pojawią. Przed nastaniem G.Rondo kupowałem rybki w krakowskich hipermarketach i wraz z lodem w torbie przywoziłem do Bochni.
Nie chodzi mi o małe filety wody z dodatkiem ryby, ani o zafoliowane kawałki ryby na tackach.
Potrzebuję 2-3 kilowego łososia patroszonego albo podobnej wielkości filet. Preferuje filet z łososia ze względu na małą ilość ości - można po czujnym okiem podać dzieciom.
Sezon grillowy już dawno otwarty, ale na długi weekend grill i rybki być muszą.
Wiem, że już był podobny temat 2 lata temu. Ale nie mogę zrozumieć dlaczego Bochni nie można kupić świeżej a nawet mrożonej ryby. Może od tego czasu coś się zmieniło. Dziękuję.

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupić ryby mrożone?

Postautor: renowacja » czwartek, 24 kwietnia 2014, 15:27

Duzo ryb maja w tych nowych delikatesach GALICJA.. Polecam

Awatar użytkownika
to ja
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: sobota, 5 stycznia 2008, 08:23
Lokalizacja: Bochnia od 1977r
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupić ryby mrożone?

Postautor: to ja » niedziela, 27 kwietnia 2014, 19:58

dzis w tesco (rondo) widziałem jakis wietnamski wynalazek w całosci,tylko 5 zł za kg, wyglądało to coś bardzo ciekawie , ale osobiście bym tego nie jadł.

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupić ryby mrożone?

Postautor: podatnik » poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 13:50

Poszukaj znajomych "znajomych" i popytaj w Contimax :wink: bo tam wędzą podobno /tak słyszałem.

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupić ryby mrożone?

Postautor: Ulame21 » piątek, 29 kwietnia 2016, 21:37

w Lidlu koło basenu swego czasu widziałem jakieś rybki w całości, możesz zobaczyć

kamilos678
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 11 marca 2016, 18:02
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupić ryby mrożone?

Postautor: kamilos678 » piątek, 29 kwietnia 2016, 22:43

W Lidlu co chwila jest dużo świeżych ryb tylko trzeba trafić :) i patrz na oczka czy są świeże :)

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupić ryby mrożone?

Postautor: belzebub » sobota, 30 kwietnia 2016, 07:38


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości