Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Cyan
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 16 września 2012, 08:24
Kontaktowanie:

Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: Cyan » piątek, 12 grudnia 2014, 16:49

Proszę o kontakt osobę, która wczoraj(11.12) uszkodziła mi drzwi od samochodu (niebieskie kombi) na parkingu przy os. Słonecznym na przeciwko Lidla. Numer telefonu na ulotce jest nieczytelny.

telefon do mnie: 510 483 793

kalimata
Stały bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czwartek, 2 grudnia 2010, 18:18
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: kalimata » piątek, 12 grudnia 2014, 22:15

Wrzuć skan tego numeru, jestem znany z rozszyfrowywania nieczytelnego tekstu. Chociaż pierwszy raz sie spotykam żeby ktoś cyfry napisał nieczytelnie :D

-- piątek, 12 grudnia 2014, 22:15 --

Wrzuć skan tego numeru, jestem znany z rozszyfrowywania nieczytelnego tekstu. Chociaż pierwszy raz sie spotykam żeby ktoś cyfry napisał nieczytelnie :D

agaciaA141414
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 14 sierpnia 2014, 08:41
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: agaciaA141414 » sobota, 13 grudnia 2014, 22:32

Może nie dotyczy prośby bezpośrednio, ale ot tak sobie wylewam żale.
Mnie ktoś porządnie rozwalił błotnik pod kościołem Mikołaja, tuż przy plebanii, gdzie jest kamera. Udałam się więc, by zapytać o możliwość otrzymania tego momentu z nagrania, gdyż sprawca uciekł. Dowiedziałam się, że kamera nie nagrywa, tylko jest dla picu. Ciekawe czy naprawdę, czy też klerowi nie chciało się ruszyć, bo przecież ich by było stać na super naprawę. Policja to też słaba opcja. Przyjąć, zapisać, przedawnić.

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: mark » sobota, 13 grudnia 2014, 22:47


Awatar użytkownika
buog
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: czwartek, 17 listopada 2011, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: buog » poniedziałek, 15 grudnia 2014, 09:27

@marek a jaka jest podstawa prawna czegoś takiego? Od kiedy właściciel monitoringu odpowiada za zdarzenie pod okiem jego kamer? Tym bardziej od kiedy właściciel atrapy kamery, którą powiesić sobie może, ma odpowiadać za cokolwiek? Nie pomyliłeś czegoś?

A swoją drogą cyan - numer jest nieczytelny bo zapewne taki miał być :), dobrze że nie znalazłeś tekstu: "Przepraszam za uszkodzenia, teraz udaję że zostawiam swoje dane na wypadek gdyby ktoś mnie widział. Przepraszam jeszcze raz."

Cyan
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 16 września 2012, 08:24
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: Cyan » wtorek, 16 grudnia 2014, 09:55

Dam 100zł za wskazanie sprawcy, o ile naprawię samochód z jego OC:).

Awatar użytkownika
buog
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: czwartek, 17 listopada 2011, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: buog » wtorek, 16 grudnia 2014, 21:34

Swoją drogą trzeba mieć naprawdę cebulę w głowie żeby taki numer komuś zrobić. Po to wszak się płaci OC. To naprawdę nie zmienia wiele kosztów następnej polisy, a można spać spokojnie. Ale na małe gnidy, które boją się ponieść odpowiedzialności bo im szkoda zapłacić 50 zł więcej przy nowej polisie - nie ma rady. Nic tylko w ucho pstryknąć. Kurde jak ja strasznie gardzę takimi wszami. @Cyan a pytałeś w straży miejskiej - kamery są gdzieś tam chyba, na basenie miały być montowane, no i może w lidlu też mają?

Cyan
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 16 września 2012, 08:24
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: Cyan » środa, 17 grudnia 2014, 12:54

Z kamerami średnio jest w tym miejscu. Jutro będę mieć jedno nagranie i uda się może wtedy coś ustalić.

-- środa, 17 grudnia 2014, 12:54 --

Z kamerami średnio jest w tym miejscu. Jutro będę mieć jedno nagranie i uda się może wtedy coś ustalić.

Awatar użytkownika
buog
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: czwartek, 17 listopada 2011, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: buog » czwartek, 18 grudnia 2014, 20:43

@cyan no i co? Ustalieś chociaż markę auta?

Awatar użytkownika
zby
Bardzo towarzyski
Posty: 318
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2009, 20:12
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: zby » piątek, 19 grudnia 2014, 13:11

Kiedyś do mnie przyjechała policja, chciała obejrzeć tylny zderzak. Gdzieś pod sklepem ( nie pamiętam już jakim) koś cofał i uderzył w samochód, tak mi powiedzieli. Znali markę i kolor samochodu i widocznie ustalili właścicieli i jeździli i sprawdzali. Jak masz te dane to idź na policję może znajdą, nie można odpuszczać choćby dla zasady

Cyan
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 16 września 2012, 08:24
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: Cyan » sobota, 20 grudnia 2014, 17:44

@bouog na razie wiem tyle, że był to dostawczy samochód.
@zby marki samochodu jeszcze nie znam.

Awatar użytkownika
Foox
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2005, 13:10
Kontaktowanie:

Re: Proszę o kontakt osobę, która uszkodziła samochód 11.12

Postautor: Foox » niedziela, 21 grudnia 2014, 10:33

Ja bym i tak sprawę zgłosił na policję. Miałem kiedyś taką sytuację, że ktoś mi urwał lusterko na parkingu w galerii (w Krakowie), pech chciał, że kamera obrotowa nie nagrała nic. Zgłoszenie na policję dało tyle, że po pół roku znaleźli sprawcę.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości