Światła przy Galerii Rondo

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
topaz
Uzależniony
Posty: 529
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2006, 11:17
Lokalizacja: Bośnia... i Hercegowina :)
Kontaktowanie:

Światła przy Galerii Rondo

Postautor: topaz » poniedziałek, 17 listopada 2014, 00:28

Czy zauważyliście przestawiony sygnalizator dla tych jadących od Sanitu, który jest odwrócony bezpośrednio dla zjeżdżających z mostu w kierunku Proszowskiej? Jednocześnie świeci się światło zielone i czerwone na jednym maszcie...

Temat zgłaszałem Policji prawie tydzień temu i od tego czasu nic się nie stało by poprawić mylące kierowców oznakowanie...

Czy tam musi dojść do jakiegoś wypadku?

I jak z ewentualnym odszkodowaniem...

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Światła przy Galerii Rondo

Postautor: karmelek » wtorek, 18 listopada 2014, 15:50


Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Światła przy Galerii Rondo

Postautor: hOMER » wtorek, 18 listopada 2014, 17:20

takie zgłoszenia lepiej kierować bezpośrednio do Urzędu Miasta albo do rejonu dróg wojewódzkich (w tym przypadku to droga wojewódzka) jednak nie wiem czy przypadkiem miasto nadal nie ma tego skrzyżowania w swoim utrzymaniu na mocy porozumień w sprawie budowy ronda, którego i tak nikt nie buduje od lat....

mariusz
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: sobota, 29 sierpnia 2009, 14:02
Kontaktowanie:

Re: Światła przy Galerii Rondo

Postautor: mariusz » piątek, 21 listopada 2014, 14:59

Brak reakcji sluzb... żadna nowość. Ja niedawno jadac do Krakowa autostradą zauwazyłem kawał metalu lezacego w okolicy MOPSu. Zadzwoniłem na Policje a ta poinformowała mnie że zgłosza to do zarządu autostrady. Okolo godzine poźniej wracałem a kawał blachy nadal lezał, na poboczu stał samochod z rozwaloną miską olejowa i 2 wozy strazy pozarnej usuwające plame oleju. Dobrze że tylko tak sie to skonczyło.
Dodam że sam nie usunąłęm tej blachy bo lezala na srodku a ruch na uatostradzie był tak duzy ze nie chiałem ryzykowac swojego życia. Od tego są odpowiednie słuzby

Awatar użytkownika
topaz
Uzależniony
Posty: 529
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2006, 11:17
Lokalizacja: Bośnia... i Hercegowina :)
Kontaktowanie:

Re: Światła przy Galerii Rondo

Postautor: topaz » piątek, 21 listopada 2014, 15:34

Jakbyś sam poszedł po tą blachę i ją usunął, to jeszcze byś dostał mandat za poruszanie się pieszo po autostradzie :)

Ja gdybym sam chciał przekręcić sygnalizator dostałbym za dewastację mienia :)

Dziwne, że akurat wtedy pewnie odpowiednie służby by jechały

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Światła przy Galerii Rondo

Postautor: hOMER » piątek, 21 listopada 2014, 21:10

a ja niejednokrotnie wracając wieczorem do domu prostowałem poprzestawiane tablice znaków drogowych...
póki co mnie nie złapali :mrgreen:

Awatar użytkownika
lukasik
Bardzo towarzyski
Posty: 252
Rejestracja: środa, 17 lutego 2010, 10:35
Lokalizacja: Bośnia
Kontaktowanie:

Re: Światła przy Galerii Rondo

Postautor: lukasik » sobota, 22 listopada 2014, 02:04

zastanawiałem się kto jest tak dobry i prostuje to wszystko a to TY :-) Homer- dzwoń po mnie to Ci pomoge jak coś :-) a ten sygnalizator to taki zonk - jak ktoś wie o co codzi to ok a jak nie to stoi i ma zagadke hehe kiedy to rondo wybudują :-) ????

Awatar użytkownika
topaz
Uzależniony
Posty: 529
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2006, 11:17
Lokalizacja: Bośnia... i Hercegowina :)
Kontaktowanie:

Re: Światła przy Galerii Rondo

Postautor: topaz » poniedziałek, 24 listopada 2014, 00:40

Stwierdzam, ze "Bochni@nin" robi u nas za "drugą władzę" poza ex aequo na pierwszym miejscu Pleban, Burmistrz i Policjant :)

Sygnalizator przestawiony :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości