praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
diretisima
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: środa, 4 stycznia 2012, 15:42
Kontaktowanie:

praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Postautor: diretisima » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 08:27

jak wygląda praca w McDonalds na mopach w Stanisławicach i Kłaju? Ktoś się orientuje ?

Awatar użytkownika
wykopp
Stały bywalec
Posty: 141
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 19:18
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Postautor: wykopp » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 12:56

dostajesz mopa i sprzątasz ;)

aKamila
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2014, 14:26
Kontaktowanie:

Re: praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Postautor: aKamila » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 22:08


diretisima
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: środa, 4 stycznia 2012, 15:42
Kontaktowanie:

Re: praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Postautor: diretisima » wtorek, 12 sierpnia 2014, 15:17

A jak z tymi konkretnymi McDonaldsami ?

Ktoś tam pracuje albo pracował?

qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Re: praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Postautor: qwerty207 » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 22:20

Przyjmują każdego jak leci. Umowa oczywiście śmieciowa. Na początek dają 10zł brutto/h, wychodzi jakieś 6.80 na rękę. Praca oczywiście na zmiany. Po około 2 tygodniach możesz zostać "managerem" wtedy masz złotówkę więcej. Roszada personelu niesamowita, rzadko kto wytrzymuje dłużej niż miesiąc stąd przyjęcia są cały czas. Generalnie praca dla ludzi co mają nóż na gardle, ciągle w ruchu, w gorącu, wdychając olej i inne smaczki, powinnaś wyjść około 800zł/mc minus dojazdy na busa ze 100-150zł i około kilometr na nogach przez bardzo nieprzyjemne pustkowie.

Szelma
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: środa, 6 października 2010, 17:09
Kontaktowanie:

Re: praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Postautor: Szelma » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 23:42

No to żyć, nie umierać.

frogie
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 20 stycznia 2013, 13:51
Kontaktowanie:

Re: praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Postautor: frogie » piątek, 22 sierpnia 2014, 13:06

Dlaczego umowa śmieciowa? Ja pracowalam w maku w Krakowie i dostawałam normalną umowę o pracę.Więc tutaj chyba też taka powinna być:) Stawka na rękę 7:50 bodajże na 3/4 etatu i nawet spoko. Pracowałam 2 miesiące(okres wakacji),żeby dorobić sobie na czesne. Zarobiłam około 750 miesięcznie. Wiadomo czasami masz spokój bo mało ludzi,a czasami zapiernicz. Da się przeżyć:) Menedżerowie byli spoko. Z relacji moich znajomych którzy pracowali/pracują w maku w kłaju/stanisławicach wywnioskowałam,że jest podobnie.

MisiekCB
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 20:24
Kontaktowanie:

Re: praca w McDonalds Kłaj Stanisławice

Postautor: MisiekCB » sobota, 23 sierpnia 2014, 11:42

W Macu Kłaj/Stanisławice nie przyjmowali ludzi na wakacje , tylko umowa o pracę na 3/4 etau.
Znajoma chciała dorobić przez wakacje i nic z tego nie wyszło. Z tego co mówiła to wynagrodzenie było 12 zł brutto/godz.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości