nie da się zakładać tematów

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

nie da się zakładać tematów

Postautor: cod » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 14:23

Strasznie źle działa system zakładania tematów.
Chciałem założyc temat J a k i - b a n k- j a k a - lokata ?? i nie dało się założyć pomimo że takie tematu nie ma , ale pojawiały się tematy które zawierały słowa bank, jaki jaka. ( przecież tematów z jaki jaka itp jest masa i nie mają nic wspólnego z danym konkretnym tematem)

Musiałem rozłożyć wyrazy żeby dało się założyć.
Zróbcie coś z tym bo to jest tragedia i strasznie komplikuje a nie pomaga.
Wiem że mieliście dobre chęci o spam ale sie nie spisuje pomysł

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: nie da się zakładać tematów

Postautor: przemo » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 16:16

A to pierwsze czytam. Jak wpisałeś temat, że system nie pozwolił go założyć?
Przy zakładaniu tematu i próbie wysłania automat/skrypt wyświetla podobne tematy. (propozycję najlepiej otworzyć w nowej karcie i sprawdzić czy temat nie jest podobny). Jeżeli jednak na liście na ma nic podobnego klikasz ponownie wyślij i już dodaje. Jest to tylko podpowiedź dla autora, że interesujący temat mógł już wcześniej być poruszany. Opcja wiele razy pomogła by tematy się nie dublowały.

pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość