Bałagan na forum

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
greg83
Stały bywalec
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:02
Lokalizacja: z baru na­przeciw­ko
Kontaktowanie:

Bałagan na forum

Postautor: greg83 » piątek, 10 sierpnia 2012, 09:59

Rozumiem, że ktoś się bulwersuje bo usunięto mu wpis, nie mnie oceniać czy słusznie, czy nie. Rozumiem też, że ma prawo zaprotestować, ale do jasnej cholery od tego jest ten dział, a nie "życie miasta". Ostatnimi czasy w ogóle jest wysyp dziwnych postów w tymże dziale, od "pękł mi kibel, gdzie kupię nowy?" po tematy z "życiem miasta" mające wspólnego tyle, że w tytule posta jest "Bochnia". Zastanawia mnie na ile jest to zwykłe lenistwo użytkowników forum, którym nie chce się poświęcić 30 sekund żeby zerknąć jakie działy ma forum i gdzie ewentualnie najlepiej będzie pasował ich wpis, a na ile wina tego, że na stronie Bochnianina są wyświetlane ostatnie posty właśnie z "życia miasta", co automatycznie daje pewność, że postu nikt nie przeoczy. Jak pokazuje przykład sygnaturek, które straciliśmy przez odpowiedzialność zbiorową, bo nie dało się zapanować nad kilkoma użytkownikami i przez to oberwało się wszystkim, tak tu nie wierzę, że problem rozwiąże się poprzez upomnienia i przenoszenie tematów. Może warto zmienić system wyświetlania postów na stronie głównej portalu? Niech się wyświetla po jednym najnowszym poście z każdej kategorii i święty spokój.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Bałagan na forum

Postautor: Champi » piątek, 10 sierpnia 2012, 18:27

Wydaje mi się, że problemem jest głównie lenistwo i/lub nie wiedza użytkowników którzy niepoprawnie zakładają tematy. "Po co mam się wysilać, albo przeniosą albo będzie tam gdzie jest".
Moderatorzy - jak to kilika razy juz wspomniano - pracują tu dorywczo i charytatywnie - więc nie można mieć do nich żalu.

Jestem jednak za tym, aby porządek był. Lenistwu i głupocie mówimy staniwcze NIE!

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bałagan na forum

Postautor: karmelek » piątek, 10 sierpnia 2012, 20:04


Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bałagan na forum

Postautor: przemo » sobota, 11 sierpnia 2012, 09:32

Cóż z tego jak nic nie działa i nikt nie ma czasu(lub mu się nie chce) tego naprawić.
Od wyświetlania działów na głównej stronie bochnianina, po panele moderatorów itp., poprawne wyświetlanie forum. ;/

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Bałagan na forum

Postautor: Champi » czwartek, 6 września 2012, 22:40

Szkoda, bo było tak fajnie...
Czyżby większość przerzuciała się na FB?

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bałagan na forum

Postautor: karmelek » piątek, 7 września 2012, 08:29


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości