Zamknięty wątek "Przepisy odnośnie glośności motocykla"

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Zamknięty wątek "Przepisy odnośnie glośności motocykla"

Postautor: Champi » piątek, 13 lipca 2012, 16:42

Zastanawia mnie, dlaczego wątek został zamknięty? I to zamknięty bez podawania powodu i/lub opisu moderatora.
Czy może dlatego, że zaczęły się "wycieczki psychologiczne" na wypowiadających się. A może chodziło o opisy róznych mniejszych części męskiego ciała?
Jeżeli tak, to większość wątków na tym forum powinno być zamkniętych. Każdy, w większym lub mniejszym stopniu, to rzucanie mięsem...

Od czego jest moderacja?
Czy nie lepiej dać ostrzeżezenia (żółtą kartę) jednemu czy drugiemu a nie od razu zamykać cały wątek.

Albo przynajmniej napisać dlaczego wątek został zamknięty i postępować konsekwentnie do wszystkich wątków które są nie zgodne z regulaminem. W ten chwili wygląda to tak, że jeden z moderatotrów jeździ głośnym motocyklem, się wkurzył i zamknął sprawę.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Zamknięty wątek "Przepisy odnośnie glośności motocykla"

Postautor: karmelek » sobota, 14 lipca 2012, 19:26

Zamknąłem ja. Fakt - zapomniałem, że tutaj nie podaje się powodu zamknięcia wątku i trzeba go dodawać w poście. Nie posiadam motocykla (a przynajmniej nic o tym nie wiem ;-)

Co do tego, co piszesz - z upominaniem ludzi, którzy na forum robią bydło dałem sobie spokój (odkąd mi panel do tego działa tak jak działa). Przyczyną tego jest to, że po zbanowaniu (trzech ostrzeżeniach) większość nie umie pogodzić się z tym, że społeczność nie toleruje ich rynsztokowej kultury i raczy nas swoją osobą z nowych kont wmawiając obsłudze bajki o tym, że zbieżność IPków jest totalnie przypadkowa, a nagle powstałe konta przypadkowo należą do ich rodziny.

Dodatkowo tutaj wydaje mi się, że co miało w temacie zostać powiedziane, to zostało i nie ma sensu ciągnąć słownych utarczek. Co do reszty wątków - ze swojej strony staram się reagować, ale często po prostu zerkam na forum i nie mam czasu, żeby przeklikać formatkę do zablokowania postu. W takich wypadkach bardzo proszę o raportowanie takich akcji.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości